Arama sonuçlarınız

1. regalom

Aynı Haftada Hem Çöl Hem Kum Ve Deniz...tunus...

Ynt: Aynı Haftada Hem Çöl Hem Kum Ve Deniz...tunus... Paylaşım için teşekkürler :) Bayramda Tunus'ta olacağım inşallah, çok faydalı oldu gezi notlarınız.

2. regalom

2,5 Günde Paris ve Amsterdam

Ynt: 2,5 Günde Paris Ve Amsterdam Merhaba, Dediğiniz makina var mıydı hatırlayamıyorum. Biz de bilet çıktısını internetten aldık ve garda gişelere sorduk. Thalys size üzerinde karekod olan bir kart gönderecek. Eğer seyahatinizden evvel bu kart gelirse gişeye de gitmenize gerek yok. Kartın adı...
  3. regalom

Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Grand Canyon , San Diego Arabayla

Bana gelen bir mesaja bakmak için girdiğim sitede dayanamayıp, bu kadar işimin arasında son gezimden size faydalı bilgiler vermek istedim. Çünkü ben geziyi planlamadan evvel yine çok araştırdım ama tek biryerde istenilen bilgilere ulaşamadım maalesef. 10 günlük Batı Amerika gezimiz 8 Mart'ta...

4. regalom

Tur Şirketi Tarafından Dolandırıldık!

Ynt: Tur Şirketi Tarafından Dolandırıldık! Konu hortladı zaten benim için, merak etmeyin. Tur firması bize paralarımızı geri ödedi birkaç ay içinde. Ama biz savcılığa şikayet etmiş bulunmuştuk. Şikayetimizden 2 sene sonra mahkeme celbi geldi! Parayı ödememiş olsalardı halen mahkemelerde...
  5. regalom

Ynt: 2,5 Günde Paris ve Amsterdam Bir faydam olduysa ne mutlu bana! İyi gezmeler :)

6. regalom

Ynt: 2,5 Günde Paris ve Amsterdam Teşekkürler :) Paris'te kaldığımız otelin adı Kyriad Puteaux. Odalar biraz küçük ama temiz bir oteldi. Metroya yürüyerek 10 dak., Seine nehri boyunca, zevkli bir yürüyüş.Otelin hemen yanındaki caddede de bar, restaurant, pastry, market vs. mevcut.

7. regalom

Malezya Tayland Singapur Laos

Ynt: Malezya Tayland Singapur Laos Corrado'nun da yazdıklarını okuduktan sonra Pattaya mı Phuket mi bir kez daha düşündüm, birkaç gezi yazısı daha okudum ve sonuçta Phuket'e karar verdim. 6 Şubat'ta gidiyoruz inşallah,marta kadar burada gezi sonrası yazımı göremezseniz arkamdan bir fatiha...
  8. regalom

Ynt: Malezya Tayland Singapur Laos Şubat ayında Bangkok-Pattaya turu yapmayı düşünüyorum. Sen her ne kadar Pattaya'yı kötülemiş olsan da tur programı bana fena gelmedi. Timsah şov, fil safari, beyaz kumsalıyla mercan adası, botanik bahçe gibi ekstralar var. Herhalde sen bu tarz şeyleri başka...
  9. regalom

Ynt: Malezya Tayland Singapur Laos Malezya, Malezya, Malezya ! Aklıma soktun, teşekkür ederim. Çok güzel fotoğraflar ve kısa bilgiler, eline sağlık.

10. regalom

Ynt: Tur Şirketi Tarafından Dolandırıldık! İtalya turumuzu iptal eden şirketin adını mahkemesi devam ettiği için bilerek yazmadım. Bizim tur şirketini ve dolayısıyla bizi dolandıran acenta Ciao Traveldır. 2008'de kurulan Ciao Travel'ın sahibi Atilla Nuh Duvarcı isimli şahıs birkaç seyahat...

11. regalom

Hem ben hem kızkardeşim, bir gün arayla 2 farklı tur şirketinin rezaletini yaşadık maalesef.Önce benim İtalya turumun iptal edildiğini öğrendik, sonra onun Mısır turunun. Gazetelerde okumuşsunuzdur. Kurban Bayram'ında İtalya turuna gideceğini ümit ederek 600 euro veren 800 kişi dolandırıldı...
  12. regalom

İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Sharm'da 3. gün. Bugün 4x4'lerle Sina Çölü'nde jeep safari, ardından develerle Blue Hole'a, dönüşte Dahab merkez. Biraz pahalı bir extra tur ama değer. Sharm- Dahab arası 80km, asfalt yol da var ama bizimki macera işte:) Giderken rehberimizin jeep...

13. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Forum Admini bir resim için rahatsız etmek istemem, kalsın napalım:) Ama moderatör arkadaş bir konuda yardım edebilir. Sharm el Sheikh, Sina Çölü ve Dahab Asya kıtasında fakat ben turu bölmemek için Afrika başlığı altında yazdım. Belki yazdıklarımı Asya...
  14. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Erhan, Turla ilgili yazacak birkaç şey daha var, vaktim olduğunda devam edeceğim. Fotoğrafları beğenmene sevindim.Son fotonun orada olmaması gerekiyordu, başka bir foto koyduğumu sanıyordum, küçük bir yanlışlık olmuş. Nasıl geri alabilirim acaba :-\...
  15. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh 15m'de 15 dakika, üstümden denizaltılar geçerken Ras Mohamed'de çıktığımız tekne turunda, birkaç yerde yüzme molası verdik. Bir tanesinde artık dalış yapma zamanıydı. Turdan dalış yapacak 5 kişi vardı, hiçbirimizin önceden tecrübesi ya da eğtimi yoktu...

16. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Çok emin olmamakla birlikte, bu mevsim gitmek için iyi sanırım. Yazın çok sıcak olduğu için tercih edilmiyor. Mayıs ayında çölde kum fırtınaları oluyormuş. Bizde kış iken, sadece 2 saatlik uzaklıkta yaz ve mükemmel bir deniz ve yapılacak bi dolu...
  17. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Sharm'da sabah gün doğarken koşuya çıkıp oteli keşfetmenin iyi fikir olduğunu düşündük. Mercanlar yüzünden kıyıdan denize girmek mümkün olmaıdığından denizin üstünde yüzen iskeleler var. O sabah iskeleden, yukarıdan çıplak gözle baktığında bile görünen...
  18. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Nil Nehri'nde Yelkenli

19. regalom

Ynt: İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh Kahire'de çoğu bina çatısız ve boyasız, vergi vermemek için evleri bu şekilde bırakıyorlar
  20. regalom

Kardeşimle birlikte Mart ayında turla İskenderiye, Kahire, Sharm el Sheikh turuna katıldık. Tur 5 yıldızlı otellerde, 7 gece 8 gün sadece 279 euro idi. Extra turların hepsinin toplamı ise 430 euro ! Toplamda da 10 tane extra tur var. Hepsi de güzel görünüyordu ama birkaçını elesem iyi olacaktı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri