Arama sonuçlarınız

1. ersel

309 Mersedes Şanzıman

250 lik doça uyumlu flanşı yapılmış yağına kadar yeni 5 ileri mersedes şanzımanı komple muayyer

2. ersel

VEFAT

NIVATR ve ARIZALIYIZ offroad kuluplerinin kurucularından yusuf özbek vefat etmiştir ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun UNUTMAYACAĞIZ
  3. ersel

S100 trimli kapı

satılık 101 cm boyunde s100 sağ sol kapı çürüksüz camlar kelebekler sağlam olarak üzerinde kapı kolları cam kaldırma cam açmalar hepsi tamamdır birinin sadece iç sacı yoktur oda kaportacı nereye koyduğunu bilmiyor ??? ??? 2 kapıyı 200 tl ye vereceğim çürüğü veya kelebek camı yeri bozuk olan...

4. ersel

DODGE ÖN KORUMA VE BİLİMUM PARÇA

arkadaşlar geçen sene toplamaya başladığım dodgemden artan tüm parçalar hemen hemen götürü usulü satılıktır içlerinde 2 101 cm kapı çürüksüz trimli cam kapı kiliti vs var diff canakları ön arka ıstavroz dişlileri içinde ön araka fren kaliperleri çanakları çıkma yeni karışık tımken rulmanlar ve...
  5. ersel

alınık suzuki samurai grank

93 model 1.3 suzuki samuraim grank kesti . çıkma temiz grank arıyorum yardımcı olabilen olursa sevinirim

6. ersel

satılık jant lastik silverstone extrem

31x 10.50 - 16 silverstone 117 extreme lasti ve 6 bijon tüm japon araçlara uyumlu 2400 km yol yapmış jant ve lastik pajeromuzu sattığımız için satılığa çıkardık ilginize. 2900 tl fiyatı lastik ölçüsü şu an distiribütörde bulunmamakdadır

7. ersel

alınık 250 dodge diff

arkadaşlar tamamen karar verdim 100lük doçumun yürüyeninin 250 doç a çevirecem oyüzden 250 doç ön diff aramaktayım yanlız ayna mahrudi 4 11 ve disk fren olarak alacam elinde olan veya konu hakkında bilgisi olan veya şurada bulursun diyebilen arakadaşlar varsa yardım beklemekteyim şimdiden saygılar
  8. ersel

Aranıyor - Dodge s 100 Arka Ayna ve Mahruti Dişlisi

9 çeyrek diff yada dodge s 100 ün arka ayna ve mahrudi dişlisi 4.88 oranında 0 veya ikinci el temiz olmak kaydı ile alınıkdır . elinde olan veya burada buabilirsin gibi yonlendirmelerde kabuldür ilgi gösterenlere şimdiden teşekkür ederim
  9. ersel

dodge diffler satılık

arkadaşlar uzun zamandır uğraş verdiğim doçumun tam bakımlı ön dana 44 ve arka 9 çeyrek içinde de lock trak marka lsd si olan difflerimi satma kararı verdim bunlarla birlikde bilimum kampana balata merkez yedek bilyalar çıkan bilyalar yedek rotbaşları yedek uzun rot falan filan ne varsa...

10. ersel

zj de acayip bir arıza

arkadaşlar doçumu verip bir cherokee almaya niyetlendim donanımlı bir araç da buldum . fakat aracı tecrübe ederken acayip bir arıza peydah oldu . rotçu balansçı herkez baktı ama kimse çözemedi . şimdi sizin engin bilgilerinizden yaralanmak için arızayı anlatayım dilimin döndüğünce . araçla düz...

11. ersel

35x13.5 15 lastik arıyorum

arkadaşlar temiz 2.el 35x 13.5 x 15 veya 16 yada 33 12.5 x15 veya 16 silverstone 117 exterme kumho klr veya mt venture yada maxxis mudzilla 4 adet jantlı jantsız aramaktayım bulamazsam son çare uygun 0 satan tel i verebilirseniz sevinirim saygılar
  12. ersel

satılık lastik

300 km yol kullanılmış federal courıga marka m t 265 75 16 lastik ve çarpışantürk de yaptırlmış jant satılıkdır jantlar 5 bijondur toplam fiyat 1250 tl ilginize

13. ersel

Dodge 4x4 100S - Kilitli Diferansiyel

arkadaşlar S100 içinkilitli difransiyel hakkında bilgisi olan veya uygulamış kimse varmı varsa bizle paylaşırsa çok sevinirim
  14. ersel

Satılık Lastik (235 85 16 Federal Couragıa MT)

selam arkadaşlar ölçü hatası yaptığım için daha 15 günlük lastiklerimi satıyorum lastikler 235 85 16 olup federal couragıa mt tipindedir lastiklerle beraber 4.5 x 16 5 bijon 4 adet jant vardır lastikleri 900 liraya verecem jantlarıda 150 liraya aldım ama anlaşırız sorun değil lastiklerin sadece...
  15. ersel

DODGE S 100 4X4

DODGE S 100 4x4 Ü olup resimlerini ve bu araç hakkında bilgisi olan ve gezenbilirde kaç dodgesi var olan arkadaş olduğunu merak ettim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri