Arama sonuçlarınız

1. R

Freelander Ses Sorunu

Ynt: Freelander Ses Sorunu arka dingil bağlantı civatasının bağlandığı bölüm çatlama yapıyor, büyük ihtimal sorunun o. bağlantı civatasını söktürüp kaynak yaptırabilirsin...

2. R

Freelander Arka Travers Sorunu :

Ynt: Freelander Arka Travers Sorunu : travers komple indirmene gerek yok bir tarafını aşağı indir çatlak yerin üzerine geniş bir pul kaynattır, sonra diğer tarafı aynı şekilde sorunun en basit çözümü bu....
  3. R

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ? benim canavar da bu arkadaşlar...

4. R

westinghouse yardım

selam arkadaşlar benim aracın westinghouse bozulmuş, uygun fiyata alabileceğim, önerebileceğiniz bir yedek parçacı var mı? şimdiden teşekküerler... araç 1999 model 1.8 freelander
  5. R

teknik destek

Ynt: teknik destek aynen katılıyorum, 4*2 kullanacaksanız araba çok ama land rover zevki ayrı, land kullanacaksan da 4*4 olacak...

6. R

FreeLander 1 1.8 LPG de nasıl yakar? Teşekkür ederim..

Ynt: FreeLander 1 1.8 LPG de nasıl yakar? Teşekkür ederim.. arkadaşım ben de 3 yıldır kullanıyorum, ventgaz lpg sistemi var hiçbir sorun çıkarmıyor. 30-35 krş arası yakıyor,vethek37 arkadaşımın yazdığı gibi araca ii baktığın sürece hiçbir sorun çıkarmaz...

7. R

lr freelander 1.8 i!!! yapmayın beyler o kadarda kötü değil!!!

Ynt: lr freelander 1.8 i!!! yapmayın beyler o kadarda kötü değil!!! neyse onda da vardır bir hayır. sıkma canını daha temizi denk gelir inşallah...
  8. R

Ynt: lr freelander 1.8 i!!! yapmayın beyler o kadarda kötü değil!!! en güzel cevabı arkadaşım vermiş bak...daha da söyleyecek bişey yok...
  9. R

Ynt: lr freelander 1.8 i!!! yapmayın beyler o kadarda kötü değil!!! durup dururken olmaz, hortum delinir,su kaçağı olur, fan çalışmaz yani diğer araçlara göre biraz daha hassas araçta su kaçağı olursa, fan çalışmazsa bu arızalar kaçınılmaz olur bunlara dikkat etmeniz gerekir...

10. R

Ynt: lr freelander 1.8 i!!! yapmayın beyler o kadarda kötü değil!!! arkadaşım ben ato tamircisiyim, LR freelander kullanıcısıyım standart bakım masraflar diğer araçlarla aynı yağını filtresini değiştir balatalarına baktır ön düzene baktır devam et, ön düzen parçaları da zaten çok pahalı değil...

11. R

Ynt: lr freelander 1.8 i!!! yapmayın beyler o kadarda kötü değil!!! arkadaşlar, ben Antalyadayım 3 yıldır kullanıyorum sadece ön düzende rotbaşları ve z rotları değiştirdim bence arazi performansı da güzel tarlaya da sürüyorum sahile kuma da hiçbir sorun çıkarmadı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri