Arama sonuçlarınız

1. A

Boulder Türkiye Şampiyonası Sonuçları

Ynt: Boulder Türkiye Şampiyonası Sonuçları erdemcim konu açılmışken soriyim sana.. ya şimdi bizim çalışmamız lazım ya.. eve bi boulder duvarı yaptıralım diyoruz. bu işin adabı nedir. nasıl yapılır. kaça patlar falan. bilgin varsa bu konuda aydınlatırsan sevinirim.. hasanla coşmaya başlasak iyi...

2. A

Ynt: Boulder Türkiye Şampiyonası Sonuçları İnşallah bi dahaki yarışmaya biz de katılırız erdem.. Manevi desteğin için teşekkürler..
  3. A

E-bay'dan Alışveriş Yapanlar

Ynt: E-bay'dan Alışveriş Yapanlar merhabalar herkese.. ben daha önce hiç internet alışverişi yapmadım :D bir noktada merak ettiğim birşey var. ebay'den alışveriş yapmakla amazon.com dan alışveriş yapmak arasında bir fark var mı? yani birisi 2. el satıyor diğeri ise sıfır ürün. o yüzden sıfır...

4. A

Ynt: Boulder Türkiye Şampiyonası Sonuçları Mümin'e helal olsun. Adamın maşallahı var yarışma bırakmadı Türkiye'de :) :)
  5. A

Kişisel Galeri (Erthem)

Ynt: Kişisel Galeri (Erthem) vallahi hepsi birbirinden süper fotoğrafların.. inşallah bizimde olur böyle güzel fotoğraflarımız..

6. A

Brunei Sultanı Prince Jefri'nin LR'ı :)

Ynt: Brunei Sultanı Prince Jefri'nin LR'ı :) ya asıl olay o 37 ekran televizyonlar.. lcd diye bişi var. ayrıca elektronikler ne kadar saçma sapan döşenmiş.. ertex'e verselermiş daha iyi olabilirmiş..
  7. A

Muğla - Akyaka'daki Spor Rotalar

Ynt: Muğla - Akyaka'daki Spor Rotalar valla ya ... işimiz gücümüz yok zerrin hanıma fotoğraf yüklicez.. hehe :d
  8. A

Türk Okçuluk Tarihi

Ynt: Türk Okçuluk Tarihi KG&CC içindeki doğa klübündede profesyonel okçuluk eğitimi veriliyor. Sanırım dersi veren kişide Okçuluk milli takımı antenörüydü. Ama adamın adını unuttum..ayrıntılı bilgi için özel mesaj atın.. tel veririm..

9. A

Marmara Üni. Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü MUSTY IV İçin Sponsor Arıyor

Marmara Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü kendi düzenlediği Spor Tırmanış Yarışması için sponsor aramaktadır. Vereceğiniz destek para yada işimize yarayabilecek materyal olabilir. Ayrıntılı bilgi için: Samet Kesen sametkesen@gmail.com 05557057386

10. A

Loap En İyi Fiyat Performans Ürünleri Adrenalin'de

Ynt: Loap En İyi Fiyat Performans Ürünleri Adrenalin'de şahsi fikrim sorulacak olursa loap fiyat performans olarak hiçte iyi bir marka değil. performansının inanılmaz düşük bir marka olduğunu düşünüyorum.
  11. A

Denizli Kelkayalar

kedircim çok saol.. gelirsek hakkatten aricam. bu arada eğer boş bir vaktin olursa rotalardan fotoların varsa ekleyebilir misin?

12. A

Denizli Kelkayalar

erdemcim daha çok bilgi lütfen... :)
  13. A

TDF Anketleri

Türkiye Dağcılık Federasyonu sitesinde bugüne kadar yapılan anketlerin grafiksel verileri... http://i169.photobucket.com/albums/u230/frnszsmt88/anketsonucuyx3.jpg
  14. A

Emniyet Kolonu Tavsiyesi

Ynt: Emniyet Kolonu Tavsiyesi arkadaşlar herkese selam.. açtığım bu konu altında aldığım tavsiyeler için herkese teşekkürler. en sonunda gidip kendime bir PETZL alarak bu işe son noktayı koydum. vatana millete hayırlı olsun. aldığım kolonu tavsiye ederim. bel kısmı gerçekten kalın ve neredeyse...

15. A

Emniyet Kolonu Tavsiyesi

Ynt: Emniyet Kolonu Tavsiyesi zerrin napalım kızım çalışıyoruz.. ama tırman ıyoruzda bol bol merak etme. gökhan kardeşim çok saolasın ya bunlarda faydalı oldu. bu arada zerrin beal aero mountain II ne kadar? bide bordodan başka rengi var mı
  16. A

Emniyet Kolonu Tavsiyesi

Ynt: Emniyet Kolonu Tavsiyesi zerrin verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim. nereden buldun bu bilgileri bilmiyorum ama bana çok faydası olacak sanırım. henüz bir emniyet kemeri almadım ama sanırım beal aero mountain II 'yi alıcam. denediğim kemerler arasınde en rahatı bu. eğer kullanan...
  17. A

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... popstar ajdar

18. A

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... mehmet ali erbil (böööö)
  19. A

MACK

Ynt: MACK vay be ne araçmış.. erdem sen sardın baya bunları heralde.. aslında al bitanede eskişehir-karakayalar arası servis çek.. vatana millete süper hizmet işte.. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri