Arama sonuçlarınız

1. E

Yol Motoru Tavsiyesi

bahsettiğiniz modeller uzun yola uygun değiller. size nc700x tavsiye ederim. Uysal ve az yakan bir motordur.

2. E

Enduro 17'' Ön Lastik

Yanlışınız olmasın. Vstrom 19 jant dır.

3. E

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Doğrudur hocam. Zaten başlık 46 sayfa boyunca hep ne kadar az yaktığından bahsediliyor. Size aracınızla keyifli sürüşler.
  4. E

Bu 130 ile giderken bir video. tüketim 9 küsürlerde geziyor Bu da 110 ile giderken bir başka video. tüketim 8 küsürlerde geziyor

5. E

merhaba 2008 model Dodge Nitro 2.8 CRD sahibiyim. Son 1 aydır Bursada yeni bir iş ve ikinci bir ev sahibi olarak, ailemi sık sık görebilmek için Osmangazi köprüsü üzerinden Bursa Kadıköy arası sürekli git geller yapmaya başladım. Bundan sonra da bu iş böyle sürüp gidecek. Ben bu yolu sık yapan...

6. E

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında Yakit sarfiyati acisindan kulliyen yalan bir test olmus... Ben de bir muddet Forester Turbo kullandiktan sonra dizel otomatik bir Tucson aldim. Yuksek surus pozisyonu ve konforlu suspansiyonu ile Forester dan cok daha fazla surus keyfi verdigini soyleyebilirim. Fakat...
  7. E

2004 xt cam motoru problemi çözümü

Ynt: 2004 xt cam motoru problemi çözümü Süpermiş, teşekkürler... Aracı Yerka ikinci elden aldığımda sağ ve sol hiç çalışmıyordu. Böyle araç mı teslim edilir deyince, motorları değiştirmeden birşeyler yaptılardı... Şuan hala çalışıyor ama özellikle sağ taraf kağnı gibi kapanıyor. L300 olayını en...
  8. E

Forester 1999 S-Turbo; Atiker Lpg için Yardım Bilgi

Ynt: Forester 1999 S-Turbo; Atiker Lpg için Yardım Bilgi Bence de garip ama lpgcim kesin resetlenir demişti. Ama aracı bugün aldım, kutup başı sökülmemiş ve son yapılan harika ayarım kaybolmamış :)

9. E

Forester 1999 S-Turbo; Atiker Lpg için Yardım Bilgi

Ynt: Forester 1999 S-Turbo; Atiker Lpg için Yardım Bilgi Selam... Diğer forumda da cevap yazmıştım sana ama burada da yazayım aynını... Şehir içinde yapmayıp, otoyolda yapması enteresan ama ben hala diyorum ki, mutlak bobin de değişmeli.. Buji kabloları değişimi ile bayağı toparladı ama o...

10. E

Forester Aksesuarları

Ynt: Forester Aksesuarları Arka tampon krom koruyucu için örnek resim verebilir misiniz?
  11. E

Forester Aksesuarları

Ynt: Forester Aksesuarları İyi olur valla.. Hatta müsait bir ara Maltepe sahilde filan görüşüp araçlarımıza da bakabiliriz.. Kolay gelsin..

12. E

Forester MP3 Player,Blutooth Ve Multimedia Önerileriniz

Ynt: Forester MP3 Player,Blutooth Ve Multimedia Önerileriniz Ben epeydir sıfır kutusunda duran Kenwood ddx 6000 serisi cihazımı taktım. Double din için yer var Forester araçlarımızda, çok şık duruyor... Cihaza arka kamera, TV vs. herşey bağlanabiliyor. Nette 400-600 civarı var 2.el... Video...
  13. E

Forester Aksesuarları

Ynt: Forester Aksesuarları Serden kardeşim slm... Bir ara bunları aracın üzerinde görüp, yüzyüze konuşmak isterim...
  14. E

Forester Pas Sorunu

Ynt: Forester Pas Sorunu Aracın altını zift veya benzeri maddeler ile kaplatmak, kullanırken iyi ama satarken sorun yaratıyor. aracın alt megeslerini kapattığından dolayı, araç baktırılırken alttan kusuru var imajı yaratıyor, bakan ustalar birşey göremediğinden riske girmemek için onay vermiyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri