Arama sonuçlarınız

1. ladikoffroad

18'' MT yada AT Lastik

Bugun ilçemizdeki kayak merkezinde yarış tarzı birşey vardı. Samsun merkezden gelen Sağlık Bakanlıgına ait pajeroyu kullanan kişi ile tanıştım. Paletleri varmıs fakat henuz paket kullanılacak kadar kar yok ve arac karda uzerinde gelen asfalt lastikleri ile geziyor. Benden 18'' AT yada MT lastik...

2. ladikoffroad

7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı

7.50*16 4 adet Lassa traktör desen lastik (Lastikler daha once hıc tamır görmemıs durumları cok ıyıdır sıfıra yakın denilebilir ve suan jantlara takılıdır. Ic lastıklıdır.) 4Adet Çarpısanturk Ofsetlı Jant Fiyat olarak 700TL dusunuyorum. Tel: 05425428101 05413960696
  3. ladikoffroad

Satılık 24-Valve 3.5 v6 Pajero Kısa

Uzun arayışlar sonrası aldığımız Türkiyede kilometresi en düşük ve en temiz kısa kasa pajerosunu satıyoruz :(. Büyük bir hevesle almamıza rağmen Karadeniz Kulupler Birliği Vezirköprü-Kunduz Kampı hariç neredeyse hiç offroad yapamadık. Ve artık ekip olarak bir araya hiç gelemiyoruz. Pajero da...

4. ladikoffroad

Ladik Yaylalarında Yağmur Sonrası Offroad Partisi (30 Ekim 2009)

29 Ekim tatilini değerlendirmeden duramadık. 2 suziki 1 willys 1 pajero koyulduk yayla yoluna. Fazla fotoğraf yok ama bol bol sizi sıkacak kadar video çektik. Bol çamurlu bir gündü havanın karaması ve sisten dolayı yarıda bıkratık ama genede güzeldi. Videolar şuan yükleniyor. Yorumlarınızı...
  5. ladikoffroad

Samsun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

yokmu serha abi bi faliyet?

6. ladikoffroad

Satılık CJ5 1980

fatsadan sevdiğim bir abim cj5 ini cj8 aldığı için satılıyor. araç fotolarda vinçli araç üzerinde sadece vinç yok. 1980 model cj5 ,best top branda ,orjinal 4 vites , t 176 şanzuman,diks, fren eloktronik ateşleme,çelik cant, 3110 lastik,1 sene önce sahibi ustası tarafından toplandı,bakımları...

7. ladikoffroad

Samsun - Ladik Yeni Parkurlar Keşif Gezisi (7 Haziran 2009)

Bu hafta uzun uzun zamandır planladığımız ama bir türlü bir araya gelip yapamadığımız gezimizi gerçekleştirdik. Turhaldan gelen misafirlerimiz Göktuğ abi, Uğur abi ve ailelerini yolda karşıladıktan sonra yayla evimize gittik. Gezi öncesi ufak bir atıştırma ve çay keyfinden sonra önde pajero...
  8. ladikoffroad

Silverstone MT117 Xtreme Çamur Canavarı 31-10.5-16

traktör desen alacağımızdan dolayı canavarları satıyoruz 4 üne 750 tl düşünüyoruz. tel:05425428101 birde performansı açısından ufak bir video:)
  9. ladikoffroad

VW Caddy 1.9 tdı 2007 Full + Full

2007 model caddy mizi kullanmadığımızdan dolayı satıyoruz. araçta tüm kraom aksesuarlar mevcuttur hız sabitleyici taktırılmıştır fiyat 29000tl dir ufak pazarlık payı vardır.

10. ladikoffroad

Dev Pajero

nette gezinirken denk geldim araba çok hoşuma gitti sizlerinde görmesini istedim kupadan yükseltilmiş bayağı sanırım

11. ladikoffroad

Samsun - Ladik, Çılgın Willys'cileri Kurtarma Operasyonu (25 Mart 2009)

Dersim bitmiş arkadaşım beni okuldan almıştı. Turlarken ersin abiye (civeneburi) ye rastladık. Korna çalıp durdurdu bizi. Bana sen gez ben offroad yapmaya gidiyorum dierek içimin gitmesini sağladı. Yalvar yaakr benide götürmesine ikna ettim.(tabi bu arada arkadaşımı sattım:)) derken yaylaya...
  12. ladikoffroad

Ladik Off-Road Team Zorlu Test Gezisi (08 Mart 2009)

ilk defa 3 yeni aracın bir araya geldiği geziyi sonunda yaptık fazla fotoğraf çekemedim ama bayağı video var umarım izlerken sıkılmazsınız mehmet abi ve ben, ersin abinin bize yetişeceğini düşünüp ağır ağır yola çıktık aklımıza herzamanki güzargahimizdaki yer geldi ama burayı geçmek önceki...

13. ladikoffroad

Samsun-Ladik Zorlu Yayla Yolu Gezisi (28 Aralık 2008)

sabah saat 7 de içim gidiyodu bugun offroad yapamayacağım die dersanede deneme sınavım vardı denemden sorna da 2 saat dersim :( :( denemeden sonra hocanın yanına gittiğimde toplantı olduğunu ders yapmayacağımızı söyledi hızlıca samsundan ladik e kalkan 1 arabasına yetiştim babam ve kardeşim...
  14. ladikoffroad

Pajero Kupa Yükseltme Sorunu

bildiğiniz gibi pajeronun yükseltme kiti yok torsiyonlardan ve makasların kavisini artırarak birazda olsa yükseltiliyor peki kupa dan yükseltme yapmak istediğimizde ne gibi sorunlar nasıl aşılır maliyeti ne olur yardımlarınızı bekliyorum
  15. ladikoffroad

Man TGA 40.480 6x6 Çekici

gezerken rastladım fotosunu çekip sizlerle paylaşmak isteedim

16. ladikoffroad

Silverstone MT117 Xtreme Çamur Canavarı (SATILDI)

aracı satacağımız için yeni aldığımız 4 adet silverstone mt117 xtereme lastikleri(31-10.5-16) ve km 16 jant 6 bijon jantları satıyoruz lastik ve jantı alalı henüz 2 ay oldu hiç yıpranmadı sıfır gibi duruyor lastikler jantsız 1000ytl jantlarla 1300ytl (jantları 680 ytl ye almıştık)...
  17. ladikoffroad

Range Rover Acil Yardım; Kod Girilmesi

range rover 1995 4.6 hse modelinin aküsü şarj için söküldü kapıdan kod girildiği söyleniyor şifresinialdık ama giremiyoruz konu hakkında bilgisi olanlardan acil yardım ederlerse sevinirim http://rangerovers.net/repairdetails/becm/alarm.html burda bilgi var ama zaman ifadelerini ve uygulamayı...
  18. ladikoffroad

GPS Satın Alma Hakkında Çok Acil Yardım

http://cgi.ebay.de/Garmin-iQue-3000-PalmOS-5-PDA-mit-GPS-Navigation_W0QQitemZ300230097777QQihZ020QQcategoryZ61006QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem çok özür dilerimn anlamadığımdan konu açtığım için alsam türkçe yapabilirmiyim yada haritasını bulabilirmiyim

19. ladikoffroad

Yurtdışından Hangi GPS?

almanyadan dayıma gps geittdirmeyi düşünüyorum ama türkiyeharitası bulmakta sorun olmayacak türkçe olacak max 350 euro değerinde hangi gps cihazını önerirsiniz
  20. ladikoffroad

Pajero İçin Headers

pajeroya headers takılırmı takılırsa ne gibi faydaları olur ayrıca türkiyede bulma imkanımız varmı yoksa da yapılabilirmi fiyatları ne durumda

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri