Arama sonuçlarınız

1. ladikoffroad

pajero benzinli turbo

Ynt: pajero benzinli turbo Biz 2.6 yı satmamış olsaydık ben enjeksiyonluya çevirirdim. Uygun bir emme manifoldu ms ve bezeri bir beyinle kullanırdım.. Bakalım pajerodan vazgeçmedik turbo bi pajero uzun süredir aklımda ama biraz daha zamanı var :)

2. ladikoffroad

pajero benzinli turbo

Ynt: pajero benzinli turbo konuyu yeni gördüm benzinli turbo fark etmez istenildikten sorna tüm araçlara turbo takılır. Sıkıştırmayı kalın conta veya piston ile düşürüp 0.6-0.7 bar kullanılabilir. Zaten mitsubishinin 2.6 turbo modelide mevcut fakat pajero üzerinde deil starion modeli üzerinde...
  3. ladikoffroad

bu pajero alınır mı? yardım lütfen..

Ynt: bu pajero alınır mı? yardım lütfen.. Uzun süredir gezenbilire yazmıyorum pajero konusu görünce dayanamadım. 1990 3 kapı 2.6 1993 2.6 e kapı ve ali abinin suanki aracı 3.5 v6 3 kapı kullanmış biri olarak bence 2.6 da gerekenler yapıldığında tatminkar bir araç. Ben 93 2.6 yı kullanırken...

4. ladikoffroad

4X4 araçlara yönelik Samsun'un yüksek kesimlerinde kar gezisi organize edelim.

Ynt: 4X4 araçlara yönelik Samsun'un yüksek kesimlerinde kar gezisi organize edelim. Ladik yaylaları zaten 4 çekeri bırakın greyderlere bile geçit vermiyor bu aralar:)
  5. ladikoffroad

65 WİLLYS ACİL MARŞ DİNAMOSU LAZIM YARDIM EDİN...

Ynt: 65 WİLLYS ACİL MARŞ DİNAMOSU LAZIM YARDIM EDİN... konu yanlış yere açılmıs konu açarken keşke daha dikkatli olsanız

6. ladikoffroad

Sizin Pajero' nuz Ne Kadar Yakıt Tüketiyor ?

Ynt: Sizin Pajero' nuz Ne Kadar Yakıt Tüketiyor ? bence bu şekilde hesaplama sizi yanıltır en dogru ölcüm fullenmış depodan sonra tekrar fullemek ve km ile hesap etmek. Sizin hesabınıza göre 100 km de 30 31 km gibi bir fark olması gerekir aynı mıktar para ile ki bukadar fark zordur. Denemenizi...

7. ladikoffroad

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

göktug abi patlatmıssın bombayı gene:) pek giremiyorum artık siteye. Bu aracın aynısından bizim okulun vardı bayagı oldu bi kaç kere ihaleye cıkardılar alan olmadı artık satılamıyomus sanırım mke ye gidecekmiş. depoya girip bakmıstım cok da düzgün duruyordu.
  8. ladikoffroad

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Görselleri

Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Görselleri Orda olmak ve emektar efsaneyle parkurda olmayı çok isterdim. Organizasyon çok güzel olmuş... Ahh Pajero Ah 70 lik düz boru ile orda kükremek yerine kenarda durmayı hak etmiyosun:)
  9. ladikoffroad

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? Evet abi Ali abi aldı aracı onu sondan 21 e tasıyabılırsınız

10. ladikoffroad

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? Listede benim yerimi ali abi devraldı bence sona değil 21. siraya yaz abi:)

11. ladikoffroad

Aranıyor - 3.0 - 3.5 3 Kapı Pajero

Ynt: Aranıyor - 3.0 - 3.5 3 Kapı Pajero timur abi arabayı Ali abi almış bugun yoldadır sanırım çok uzuldum kahrımdan derslere giremedim ??? iyikide ladikte değildim karşınsına geçer ağlardım heralde:( hayırlı ugurlu olsun abicim kazasız belasız nice gezilere... Takipteyim efsaneyi...
  12. ladikoffroad

18'' MT yada AT Lastik

Bugun ilçemizdeki kayak merkezinde yarış tarzı birşey vardı. Samsun merkezden gelen Sağlık Bakanlıgına ait pajeroyu kullanan kişi ile tanıştım. Paletleri varmıs fakat henuz paket kullanılacak kadar kar yok ve arac karda uzerinde gelen asfalt lastikleri ile geziyor. Benden 18'' AT yada MT lastik...

13. ladikoffroad

7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı ılan pasiftir tesekkurler.
  14. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı güncelll
  15. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı güncel...

16. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı güncell...
  17. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı güncel...
  18. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı dubleks de kullanılıyo fakat onermıyorlar

19. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı abi inan benı cj ve offroaddan soğuttun ya
  20. ladikoffroad

Ynt: 7.50-16 Lassa Traktör Desen+ Çarpısanturk Jant Takımı son fiyat lastik ve jantlar beraber 600 TL

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri