Arama sonuçlarınız

1. DAU33

Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

Ynt: Husky yada Ferrino Çadır Önerisi teşekkürler az önce yanıt geldi iadeyi kabul ediyorlar.Çadır iç yüksekliği ve konfor açısından çok güzel ancak iç yüksekliğinin de dezavantaj olabileceğini düşünüyorum orta şiddetteki rüzgarda bile dayanıklılığının sınırına gelebileceğini düşünüyorum.Bundan...

2. DAU33

Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

Ynt: Husky yada Ferrino Çadır Önerisi merhaba, Uzun bir zamandır çadır almayı düşündüğümden detaylı araştırmalar sonunda Ferrino geo 4 model çadıra karar verdim.Çadırın iç yüksekliği ve teknik verileri (4 mevsimlik çadır) sonucunda bu çadırı aldım.Çadırı teslim aldıktan sonra evde inceledim ve...
  3. DAU33

Zirve Dağcılık ( Fethiye) 1. Akdağlar Şenliği (23 - 24 Haziran 2012)

Ynt: Zirve Dağcılık ( Fethiye) 1. Akdağlar Şenliği (23 - 24 Haziran 2012) cevap için teşekkürler.Organizasyonla ilgili detayları bekliyoruz.

4. DAU33

Zirve Dağcılık ( Fethiye) 1. Akdağlar Şenliği (23 - 24 Haziran 2012)

Ynt: Zirve Dağcılık ( Fethiye) 1. Akdağlar Şenliği (23 - 24 Haziran 2012) rota bilgisini sabırsızlıkla bekliyoruz.Şenliklere sadece kamp amaçlı 4x4 araçla gelmek mümkün mü? teşekkürler.
  5. DAU33

Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor?

Ynt: Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor? hayırlı olsun

6. DAU33

Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor?

Ynt: Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor? iyi günler, dau33 (Dilek) kia sorento ex force 2008 Antalya Saygılar

7. DAU33

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Teşekkürler :)
  8. DAU33

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba adım dilek,biz ailece gezmeyi ve doğayı çok seviyoruz.Uzun bir süredir takip ediyorum sitenizi çok faydalı bilgi paylaşımları,çok güzel bir ortamda gerçekleşiyor. Biz off-road severleri böyle kaliteli bir ortamda buluşturduğu için gezenbilir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri