Arama sonuçlarınız

1. alicanpek

Gezenbilir Bisiklet Grubu Sapanca Gezisi Duyurusu (12 Temmuz 2009)

Ynt: Gezenbilir Bisiklet Grubu Sapanca Gezisi Duyurusu (12 Temmuz 2009) Tek sorun, benim Nişantaşı'da oturmam ve saat 6da Bostancı'da olmam gerekli. N'apabilirim diye düşünüyorum. Çözüm bulurum heralde.

2. alicanpek

Ynt: Gezenbilir Bisiklet Grubu Sapanca Gezisi Duyurusu (12 Temmuz 2009) Ben de katılmaya karar verdim "sanırım". Bir süredir bisiklete binmediğim için gözüm korktu aslında, bide SPD olmayınca onca yol götürebilir miyim diye düşündüm. (Burdan SPD pedal ve 44-45 numara ayakkabı sahiplerine...
  3. alicanpek

Ynt: Gezenbilir Bisiklet Grubu Sapanca Gezisi Duyurusu (12 Temmuz 2009) Son dönemde sürekli binmediğim için düşündürdü. Yoksa denemeyi istiyorum hem macera olur. Bakıcam :)

4. alicanpek

Ynt: Gezenbilir Bisiklet Grubu Sapanca Gezisi Duyurusu (12 Temmuz 2009) Çok güzel organizasyon. Katılmayı düşünüyorum aslında. Sadece biraz cesaret istiyor :D
  5. alicanpek

2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) Fotoğraflar genel olarak çok güzel ve etkileyici olmuş. Özellikle Esra hanımın fotoğrafları. Ellerinize sağlık.

6. alicanpek

Ne Kullanıyoruz?

Ynt: Ne Kullanıyoruz? Çok güzel, bütün bisiklet türlerini denemiş olmanız.

7. alicanpek

Bagajlı Tur Malzeme Listesi

Ynt: Bagajlı Tur Malzeme Listesi Çalışmanız çok güzel ve ayrıntılı olmuş, ellerinize sağlık. Yeni yeni flash öğrenen biri olarak böyle bir çalışma görmek hoşuma gitti. Ayrıca öneriler ve püf noktaları da çok aydınlatıcı olmuş. Bu arada çalışma forumda gözüküyor, bir problem yok. Flash player...
  8. alicanpek

Bagajlı Tur Malzeme Listesi

Ynt: Bagajlı Tur Malzeme Listesi Paylaşım için teşekkürler. Eline sağlık. Bir gün hepsini bir araya getirebilir, bisikletin tüm tur aksesuarlarını toplayabilirsem ben de uzun bir yolculuğa çıkacağım. Bu arada listedeki en gereksiz ve sağlıksız şey Tang.
  9. alicanpek

Köpekler Bizden Ne İster?

Ynt: Köpekler Bizden Ne İster? Köpeklerin bisiklet ve benzeri araçları rakip olarak gördüklerini söylemişti bir arkadaşım. Ne kadar doğru bilmiyorum. Büyükada' ya geçeceğim bir gün, Bostancı sahil yolundayım. Kocaman caddede, trafiğin seyrek olduğu saatlerde, bir ara yolda hiç araç kalmadı...

10. alicanpek

Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında

Ynt: Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında Sizi zaten takip ediyoruz. İmkansız diye birşey olmadığını kanıtladınız. Paylaşım ve anlatım için çok teşekkürler, gezilerinizin devamını dilerim. Selamlar

11. alicanpek

Car Free Day - Otomobilsiz Gün (21 Eylül 2008)

Ynt: Car Free Day - Otomobilsiz Gün (21 Eylül 2008) Katılım tatmin edici oldu mu? Hava yağışlı olduğu için çıkmam biraz zordu.
  12. alicanpek

Bisiklet Park Alanları Açılıyor

Ynt: Bisiklet Park Alanları Açılıyor Kesinlikle bu tip çalışmaların artırılması gerekiyor. Ayrıca bisiklet sadece Amsterdam'da değil, dünyanın her yerinde, ekonomik yada coğrafi faktörler farketmeksizin kullanılmakta. Yokuşlar için "<a...

13. alicanpek

Bisiklet Park Alanları Açılıyor

Ynt: Bisiklet Park Alanları Açılıyor Hiç görmedim bu parkları. Acaba güvenli olacak mı?
  14. alicanpek

Farkında mısınız? Kuruyoruz

Küresel ısınma ile ortaya çıkan en büyük problemlerden biri de kuraklık. Siz de susuzluk hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve gönüllü olarak etkinliklere katılmak isterseniz linki ziyaret edin. www.farkindamisiniz.com İlk etkinlik 11 Ekim'de, Büyükçekmece'de Lütfen duyarsız kalmayın...
  15. alicanpek

Gezginlerimiz Yolda, Kaçkarlar, Fırtına Vadisi, Maçahel

Ynt: Gezginlerimiz Yol'da (Yol, Sukuşu, Bambina, Deep, Hazelnut King) Fotoğraflara bakmak bile çok keyifli. Siz, bir de oralarda bulundunuz, yaşadınız, fotoğrafladınız. Büyük bir şans, eminim herkes yerinizde olmak ister. Karadeniz' in doğal güzelliklerini hepimiz biliyoruz ama bu kadar...

16. alicanpek

Ordu Turnalık Yaylası ve Yokuşbaşı Kayası

Ynt: Ordu Turnalık Yaylası ve Yokuşbaşı Kayası Tek kelimeyle muhteşem. Çok güzel bir gezi olmuş, tebrikler Enes. Tekrarını bekliyoruz senden, ayrıca yine bu tür bir uzun yol düşünürsen haberleşelim.
  17. alicanpek

Bisiklet Tamiri (Gidon Değişimi)

Ynt: Bisiklet Tamiri (Gidon Değişimi) Denemek gerekiyor, o kadarını bilemiyorum. Bence bir bisikletçiye gidip gidon ağzı bakmanızda, bisikletinizin de durumunu gösterip, çözüm aramanızda fayda var.
  18. alicanpek

Bisiklet Tamiri (Gidon Değişimi)

Ynt: Bisiklet Tamiri (Gidon Değişimi) Sanırım yeniden sıkıştırılması gerekiyor. Gidondan ziyade gidon boğazına ihtiyacın olabilir diye düşünüyorum.

19. alicanpek

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba. Bisikletlilerin tanışma bölümü burası ve ilk mesaj benden. Ben Alican Pek, 1985 doğumluyum. Trek FX 7.3 bisiklete sahibim. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü öğrencisiyim. Grafik tasarım ve illüstrasyon ile...
  20. alicanpek

Her Çarşamba Akşamı Bisikletle Geziyoruz!.

Ynt: Her Çarşamba Akşamı Bisikletle Geziyoruz!. Haftaya bekleriz veya haftasonu için tekrar özelden haberleşebiliriz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri