Arama sonuçlarınız

1. by-jingless

Maltepe sahil elden gidiyor!!!

Arkadaşlar merhabalar öncelikle herbirinize, Biz doğa severler için hepinize kötü bir haberim var... Belki bilincinde olanlarınızda vardır... Maltepe sahil yıllar önce kıyıdan yaklaşık bir 50-60m kadar doldurularak oluşturulmuş... Şimdilerde bir düzen içerisinde olan hafta sonları insanların...

2. by-jingless

Sizce "SPORTİF AVCILIK" kategorsine yer verilmeli mi???

MODERATÖLERİN DİKKATİNE: Forum içerisinde "dilek şikayet" gibi bir kategori bulamadığım için bu başlık altında yazıyorum... Daha öncede pek çok kez önerilmiş sanıyorum.. Geçenlerde de zıpkın avcılığı için bir kategori oluşturulsun diye bir konu açıldığında, pek çok gönüllünün olduğu ortaya...
  3. by-jingless

10W pmr için öneri

PMR için 10W civarı gücü olan bir PMR önerebilirmisiniz? Piyasada walky talky olarak tanımlananlar genelde 0.5-1W 5km menzilli diye satılsa bile açık alanda frekans yoğunluğunun olmadığı sahalarda dahi 5km değil mesafeleri... 5W üzeri 10W civarı, bir PMR arıyorum bu nedenle.. Önerilerinizi...

4. by-jingless

Trekking - Camping - Fishing Activity (19 Mayıs 2011)

19 mayıs perşembe günü sabah erkenden 2 araçla 7 kişi olarak çanakkaleye doğru yola çıktık... Amacımız balık tutmak, trekking yapmak, kamp kurmak, kafa dinlemek, doğa ile baş başa olmaktı... Toplam 3 günlük aktivitemizde inanılmaz eğlendik ve dinlendik, 22 mayıs 2011 tarihinde de geri döndük...
  5. by-jingless

BABADAN, OĞULA MEKTUP

Babadan Oğula Mektup Birçok babanın ve annenin korkusu oğlunun motosiklete binmesid...ir.Ölümden ve başka her türlü tehlikeli durumun çocuklarının başına gelmesinden korkarlar. Benim senin başına gelmesinden en çok korktuğum şey ise hayatın zevklerini almadan yaşayan bir eğreltiotu olmandır...

6. by-jingless

Karavan Depolarında Serbest Satıh Etkisi (FSM-Free Surface Moment)

Karavanınız içerinde toplamda ne kadarlık bir sıvı tankınız var? Hiç düşünüdünüz mü? (FSM-Free Surface Moment) Sıvıların Serbest Yüzey(Satıh) Etkisi oluşacaktır. "Aracın dengesini ne kadar etkileyebilir ki?" demeyin sakın!! Ben bu sebepden dolayı alabora olan pek çok gemi de bilirim... Evet...

7. by-jingless

Pratik Duş Sistemi.. :)

En pratik duş sistemi... :) :) :) http://www.turkyuzme.com/fotogaleri/haftanin-fotosu/20070125-damacana-dus.JPG
  8. by-jingless

Karavanda Tuvalet Ne Kadar Gerekli?

Merhabalar, İlginç bir soru biliyorum... Sonuçta tualet ihtiyacıda, yemek içmek gibi bir ihtyaç sonuçta... Ama soru şu ki tüm ihtiyaçları araçta karşılamak ne kadar gerekli? Araçta değilde, bu işi dışarıda görmek oldukça mümkün... (Çadır kampçıları misali...) Sadece mutfak ve de yatacak yer ise...
  9. by-jingless

Neden enduro motor?

Motosiklet sonuçta biskletin büyüğü sadece insan gücü yerine bir yakıtın enerjisini kullanan bir taşıttır. Bugün bisklet alacak olsanız eminim herkes dağ bisikleti alır... Oysa ki kimse dağda gitmiyor bisikletiyle... Ama gene de dağ bisikleti tercihiniz olacaktır emnim... Çünkü şehir içinde de...

10. by-jingless

İspanyadaki Ölüm Vadisi

Defalarca kez ölümle sonuçlanan kazaların olmasına rağmen; macera severlerin en uğrak yerlerinden biridir tüm dünyada... http://www.youtube.com/watch?v=uYysPoxBGvA Beni vicdan azabına uğratmazsınız heralde, bunu buraya yazıpta sizi imtrendirip yönlendirdim diye... Rehbersiz çıkış zaten yasak...

11. by-jingless

Samsung B2100

Merhabalar, Samsung B2100 cep telefonu tam bir outdoor telefonudur aldım test ettim gerçekten videolarında anlatıldığı gibidir. İlgili videoları çeşitli video paylaşım sitelerinden bulabilirsiniz. Kırmızı-gri ve yeşil olmak üzere 3 renk kombinasyonu bulunmaktadır siyah üzerinde... Ve kesinlikle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri