Arama sonuçlarınız

1. T

mapsource de doğu karadeniz haritası. maxsea

selam arkadaşlar. bilgisayarımda garmin bluechart 2008.5 ile akdeniz ege denizi marmara denizi haritalarını kullanıyorum. ayrıca gps ile bağlantıyı sağladım. ama bitürlü doğu karadeniz haritasını bulamadım. daha doğrusu buldum ama çalıştıramadım. indirdiğim partlardan çıkanlar (GMAPSUPP ve...

2. T

Garmin Harita Yükleme Hakkında

Ynt: Garmin Harita Yükleme Hakkında lütfen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.
  3. T

Garmin Harita Yükleme Hakkında

Ynt: Garmin Harita Yükleme Hakkında 60 csx için dediğiniz 3 adımı aynen yapıyorum. Yaptıklarım. 1-) 60csx ID sini enter your unit ID here kısmına girdim vegarmin mobil pc seçip generate ile aldığım kodu sd kart içerisinde oluşturduğum garmin klasorüne ismini swunp.unl yaptığım not defterine...

4. T

Garmin 60 CSX Türkçe Arayüz

Ynt: Garmin 60 CSX Türkçe Arayüz özürdilerim reha bey sanırım yanlış anlaşıldı. daha önce tartışıldı deyince konuyla pek alakadar olan olmadı kapandı gitti gibi söylemek istemiştim. bu konuda gercekten yardıma ihtiyacım var. arkadaşlardan yardım bekliyorum. fakat kimseden daha biyardım eli...
  5. T

Garmin 60 CSX Türkçe Arayüz

Arkadaşlar bu konuda daha öncede yardım istedim ama malesef bi yardım eli uzatan olmadı. Reha beyde konu daha öncede tartışıldı diye konuyu kapattı ama önceki konuları tektek inceledim malesef sorunumu çözemedim.sorunum aynen şöyle. lütfet yardımcı olun amerikadan getirttiğim 60csx için türkçe...

6. T

Garmin 60CSX Yardım

amerikadan getirttiğim 60csx için türkçe arayüz arıyorum. sanırım v4.0 yüklü. bunu nasıl türkçe yapabilirim. eğer bu versiyonda olmuyorsa başka versiyon yükleyerek türçeleştirebilirmiyim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

7. T

GARMİN 60CSX TÜRKÇE ARAYÜZ

amerikadan getirttiğim 60csx için türkçe arayüz arıyorum. sanırım v4.0 yüklü. bunu nasıl türkçe yapabilirim. eğer bu versiyonda olmuyorsa başka versiyon yükleyerek türçeleştirebilirmiyim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri