Arama sonuçlarınız

1. bafralı

Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı)

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Maksat muhabbet olsun yoksa bizi ilgilendiren bir durum yok giden zaten belli ..bu site bitmiş durumda benimde son mesajım dır.

2. bafralı

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Önceden böyle etkinlik açıldığı zaman sayfalarca yazılırdı.listeler yapılırdı.Ya kimse gitmiyor yada bilmiyor.Haydi kimler geliyor görelim... :D :D. 1. Bülent 4x4 (hem araç hem kişi)
  3. bafralı

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Duymayanlara buradanda duyuralım... https://www.facebook.com/events/614743798626367/

4. bafralı

28-29 Mart 2015 Yolsuzlar Ankara Kamp - Offroad Etkinliği

Ynt: 28-29 Mart 2015 Yolsuzlar Ankara Kamp - Offroad Etkinliği lione3xt ismini bilemediğim için böyle hitap ediyorum.Dostluk ve offroad dan bahseden herkesi bekleriz.gönüller bir olsun yeter.
  5. bafralı

Ynt: 28-29 Mart 2015 Yolsuzlar Ankara Kamp - Offroad Etkinliği biraz daha

6. bafralı

Ynt: 28-29 Mart 2015 Yolsuzlar Ankara Kamp - Offroad Etkinliği Evet etkinliğimiz yapıldı hafta sonu aşırı yağan yağmurda kampımız başladı ve pazar gününe kadar devam etti.Biz isterdikki burdan takip edenlerde katılsın amacımız buydu.Katılan katılmayan herkese teşekkür ederiz.Birkaç foto ile...

7. bafralı

Üniversitede Karavanda Yaşamak.

Ynt: Üniversitede Karavanda Yaşamak. Karavanda yıl boyunca jeneratör çalıştırmak ve güneş paneli yıl olarak düşündüğünde biraz sıkınt ılı olabilir Tavsiyem okulun nerde bilmiyorum ama en mantuklısı okulun bahçesi veya okulun otoparkı yada güvenliğe yakın tel örgü kenarı ilerleyen zamanlarda...
  8. bafralı

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Ankarada sessiz bir akım aldı başını gidiyor.Biraz canlandırmak vede tanışmak maksatlı baharı karşılayalım istedik Her zamanki gezenbilir kurallarında ve dostluğunda sizleri ve ailelerinizi bekliyoruz.
  9. bafralı

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Ankara Ankara güzel Ankara Fazla uzaklaşmadan kendi sınırlarımızda Güzel insanlarımızla ve aileleri ile baharı karşılayalım, ister binek araçla ister 4x4 lerle hertürlü araçla gidilecek bir bölgede kamp ve offrad etkiniğine eski ve yeni tüm doğa...

10. bafralı

Tavan Konsolu Çalışması (roof Console) - Defender 110

Ynt: Tavan Konsolu Çalışması (roof Console) - Defender 110 Murat bey elinize saglık güzel bir çalışma olmuş yaza doğru bende yapmayı düşünüyordum böyle bir konsul. siyah akıllı vidaların altlarına aşagıdaki linkteki gibi havşalı pul kullanırsanız görüntü değişebilir genede bu haliylelede...

11. bafralı

Defenderle Marmaris - Moskova Yolculugu

Ynt: Defenderle Marmaris - Moskova Yolculugu Mehmet bey defender sayfalarında hasret kaldığımız bir macera dizisine başlamışsınız sizi tebrik ediyorum..siteyi canlandırmışsınız desem hiç abartı olmaz..sıkı bir takip başlıyor bol resimli istiyoruz..
  12. bafralı

Gezenbilir Land Rover Buluşması 2014

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması 2014 Hayırlı olsun, şimdiden takip diyelim

13. bafralı

Gösterge Panosu

Ynt: Gösterge Panosu Banada bu parçadan lazım tutucu parca bumudur..
  14. bafralı

Defender Ön Konsol Arıyorum

Ynt: Defender Ön Konsol Arıyorum teşekkürler..
  15. bafralı

7. Gezenbilir Festivali 2014

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Yaz boyunca bekledik olur diye bundan sonra kış kampı olur herhalde

16. bafralı

Defender Ön Konsol Arıyorum

Ynt: Defender Ön Konsol Arıyorum Burak bey merhaba katalogdan banada gönderebilirmisiniz teşekkürler şimdiden. bulentilgen@gmail.com
  17. bafralı

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. 1: Hamdi tekmen 2: Bülent ilgen 3: Ekrem gökdemir 4: Hüseyin sarıçiçek 5: Özgür dursun 6: Dilekhan Ekşi Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67151.11280#ixzz3HeFiehtx Maceraya devam Yolun Bittiği yerden .......
  18. bafralı

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Ynt: Defender 110 Hardtop 300tdı (2005) Şenol bey hayırlı olsun güle güle kullanın.Ali beyin gezilerinde ve fotoğraflarında hep görmek istediğimiz bir aractı.Artık burdan devam ederiz.

19. bafralı

Ankara'dan Çadır Kampı İçin Ailecek Gidilebilecek Güvenli Yerler

Ynt: Ankara'dan Çadır Kampı İçin Ailecek Gidilebilecek Güvenli Yerler merhaba Işıkdağı Karagol çok güzel bir kamp alanı çevre çok güzel ufak bir çeşme var wc. yok herşey doğal. Kızılcahamam soğuksu piknik alanı gibi kamp yapmaya pek uygun yer yok gibi ama karavanlar için ideal. Sorgun Milli...
  20. bafralı

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Bende gidecem diyorum ama çokta istekli olmak istemiyorum zira gitmek istedğim zaman illaki bir engel çıkıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR