Arama sonuçlarınız

1. A

Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

Merhaba arkadaşlar,zaman zaman forumda konuları okurken Doğa yürüyüşüne katılmak isteyenlerin, yardımcı olunmasını talep ettiklerini okuyorum. Kendi tecrübelerimi yazarsam belki Ankarada olan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüm. Ankarada Gezenbilir grubunun düzenlediği doğa yürüyüşleri...

2. A

Kamp,Yürüyüş vs. Kullanımı için Malzeme Önerileri

Merhaba arkadaşlar,sorduğum ürünlerle ilgili teorik araştırmamı yaptım,ama herzaman kullanıcı önerilerinin daha doğru yönlerdirme yapacağına inanırım. Tek satılan pmr el telsizi(arabam olmadığı için yürüyüşlerde daha çok tercih edildiği kanısına vardım.)Termos ve katlanabilir su haznesi önerisi...
  3. A

Decathlon Spor Mağazası

Arkadaşlar bilmeyenler için yazmak istedim,Decathlon Ankara Kentpark şubesi bugün açılmış.Biraz önce geldim.Kendi markaları olan ürünlerin fiyatları gerçekten uygun.Alışveriş yaptım ama daha önce kullanmadığım için kaliteleri hakkında birşey söyliyemem,Ankarada outdoor ürünlerde önemli bir...

4. A

El ve Vücut Isıtıcı

Merhaba arkadaşlar,sanırım kamplarda,özellikle hareketsiz durumdayken en çok sıkıntı çekilen konulardan birisi el veya diğer bir vücut uzvumuzun üşümesi.Genellikle vücuda veya elbiseye yapıştırılarak kullanılan,tek kullanımlık bantlar tercih ediliyor.Ben alternatifler araştırırken bulduğum iki...
  5. A

CB Telsiz Alımı ve Güncel Yasal Uygulama Hakkında

Merhaba arkadaşlar,burda ve diğer forumlarda araştırma yaptım ama aklımdaki sorunları netleştiremedim,yardımcı olmanızı rica ediyorum.Yurtdışından cb telsiz alacağım(muhtemelen el tipi)anladığım kadarıyla son düzenleme ile cb telsiz alımında ve yurda sokulmasında yasal bir problem yok?Ve son...

6. A

Tercih; Pantolon / Tight ?

İlgilenen herkeze teşekkür ederim.Arkadaşlar ben bugüne kadar yürüyüşlerde Pantolon tercih ettim.Açıkcası farklı bir seçenekte düşünmemiştim.Euro Sport kanalında Abu Dabi challence yarışını seyrederken sporcuların genelinin tight giydiğini görünce sormak istedim.Uzun yürüyüşlerde tight...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR