Arama sonuçlarınız

1. foco

Tool box pickuplar icin kasa kutusu

Arkadaslar yollarda surekli gordugum fakat bir turlu nerede satildigini bulamadigim pikap kasa kutulari lie ilgili yardimlariniza ihtiyacim var Nerede satildigi ile ilgili bilgileriinizi paylasirsaniz cok memnun olurum Simdiden tesekkurler Kasim

2. foco

Bu Bıçağı Almaya Değer mi?

Ynt: Bu Bıçağı Almaya Değer mi? asırı bır bıcak merakı olmayıp bana dagda tasta kullanabılecegım benı yarı yolda bırakmayacak kalıtelı sade bır bıcak lazım dıyenlere tavsıye edeceegım tek bıcak Cold steel ın master hunter modeli bıcak cok kullanıslı cok keskın ve her ısı goruyor senelerdır...
  3. foco

Land Cruiser HZJ 78

Ynt: Land Cruiser HZJ 78 sahibindende birkac tane defender 110 pikap var araclar ilk geldiklarinde fiyatlari 40-45 arasi idi simdi 60 oldu neden anlamadim ama neyse ;) getiren sahis bu fiyatlara satiyorsa kandisine gelis fiyati 30-35 gibidir muhtemelen buda cok makul bir fiyat bence, yani...

4. foco

Land Cruiser HZJ 78

Ynt: Land Cruiser HZJ 78 4.5 v8 malesef soldan direksiyon yapilmiyor diye biliyorum olsa guzel olurdu ama bununlada yetiniriz :) :) 35-40 000 e defender demissiniz 110 pikap veya 130 icin heralde, kapali kasa 110 da dahilmi buna? kim getiriyor biliyormusunuz?? Borusan land rovera mi ismarlamak...
  5. foco

Land Cruiser HZJ 78

cok merak ettigim bir konuyu sizlere sormak istedim: HZJ 78 (troopcarrier) ticari arac sinifina girermi? yani ozel olarak getirmek istesek %84 OTV den kurtulurmuyuz? ikinci sira koltuk veya kapi yok aracta! karsilikli koltuklar hani bir umit :) :)

6. foco

Toyota Hilux

Ynt: Toyota Hilux bir onceki mesajimda seneleri biraz karistirmisim duzeltmek istedim: 1979 dan 1983e 4.875 1984 dan 1988e 4.56 1988 dan 1996e 4.30 saygilar.

7. foco

Toyota Hilux

Ynt: Toyota Hilux iyi gunler, araciniz kac model bilmiyorum ama yanlis hatirmaniyorsam 91 modele kadar toyota pikaplarin defransiyel orani 4:56 buda dusuk devirlerde cekisinizi cok guclendirir ama sonsuratinizde bir o kadar duser,araciniz 91 den yeni ise diefransiyel orani 4:10 dur buda 2400L...
  8. foco

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi agirlik problem degilse yani arabayla gidip geliniyorsa kamp yerine Cabelas Outfitter Series™ XWT Xtreme Weather Tent i tavsiye ederim yillardir cok agir kosullarda kullaniyorum hala sapasaglam.
  9. foco

Nissan Patrol 3.0 mi Land Cruiser hzj 76 mi

Ynt: Nissan Patrol 3.0 mi Land Cruiser hzj 76 mi bindim levent bey hepsine bindim, surdum, arazide kullandim ve haklisiniz jeeplerin arazi kabiliyeti gercekten land rover, land cruiser, veye patroldan cok daha iyi (agir off road dan bahsediyoruz tabi) bular expedition tarzinda dusunulen station...

10. foco

Nissan Patrol 3.0 mi Land Cruiser hzj 76 mi

Cok zor bir secim

11. foco

2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı

Ynt: 2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı 3.0 ile 2.5 in Diff orani farkini bilen varmi acaba? Konu actim ama kimse sallamamis :) :) neredeyse herkezi burada yakalamisken sorim dedim tesekkurler
  12. foco

Yeni Hilux Defransiyel oranini (Ayna Mahruti) bilen var mi?

3.0 motor 4x4 arastirmalarimda kimi site 3:70 kimi 4:11 diyor dorusunu bilen varmi acaba? Tesekkurler

13. foco

Ynt: 2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı hava destek kismini bilmiyorum ama kitler zaten hava tanki ve koprasoruyle birlikte geliyor fiyatin yuksek olmasinin sebebide o anladigim kadaryla.
  14. foco

Ynt: 2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı arabaniz hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanmak diliegiyle. gercekten cok guzel olmus. ARB nin saglamligiyla ilgili herhangi birsey duydunuzmu? defransiyele hortum gidiyor ne de olsa, insan merak ediyor. ayrica komprasor hava...
  15. foco

Tarsus-Çamlıyayla-Cehennem Deresi Gezisi (6 Aralık 2009)

Ynt: Tarsus-Çamlıyayla-Cehennem Deresi Gezisi (6 Aralık 2009) gercekten cok guzel bir gezi olmus elinize saglik

16. foco

FJ 70 İçin Yorum

Ynt: FJ 70 İçin Yorum banda biraz oyle geldi ama pazarlik payi vardir diye umuyorum
  17. foco

FJ 70 İçin Yorum

Ynt: FJ 70 İçin Yorum 1995 model bir hjz 75 almayi dusunuyorum Troop Carrier denilen versiyon 6 silindir benzinli motor biraz bilgi verebilirmisiniz nelere dikkat etmeliyim alamdan. simdiden tesekkurler
  18. foco

FJ CRUISER bilgi paylaşımı

Ynt: FJ CRUISER bilgi paylaşımı arka defransiyel kilidi opsiyonel dogru. ben birkac kere kullandim arkadasimin aracini gercekten cok rahat Ozelliklede Rubicondan, o da on suspansiyonun bagimsiz olmasindan o da arazide problem yaratiyor kanimca. ayni zamanda araba fabrika cikisi araziye girmek...

19. foco

Tarsus- Camliyayla-Cehennemdere Gezisi

Ynt: Tarsus- Camliyayla-Cehennemdere Gezisi dogru bildiniz ugur bey biz genelde gezilerimizi avlarimizin etrefina planlamaya calisiyoruz buda onlardan bir tanesi.
  20. foco

Tarsus- Camliyayla-Cehennemdere Gezisi

Ynt: Tarsus- Camliyayla-Cehennemdere Gezisi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze