Arama sonuçlarınız

1. T

Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet

Ynt: Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet muhlamayı gördüm oldim ben deli yaşar iken rizeyüde görmeli gitmiş iken sedat abiyide görmeli o mübarek ellerinden ellerinden öpmeli ;D redline uşağum soyle kulağuma edeyum kupe yengeniz laz kızi takmıyor kupe çif tapanca belinde dolaşiyur...

2. T

Ynt: Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet kayserulu deduğume bakmayun istanbulda yaşuyorum şaşmayun belki olamayrum ama laz damat olacağum kesin size bu yaz allah izin verirse :)
  3. T

Ynt: Motor, Muhlama, Alabalık Avı ve Muhabbet resumlari gorunce hislendum içden içe dertlendum kayseriliyum diye yapmayun naz bi an olasum geldu benumda laz ;D

4. T

Şavşat Karagöl Gezimiz

Ynt: Şavşat Karagöl Gezimiz Muhteşem sunum. ;D
  5. T

Moto - Kuryenin Ölümle Dans Fotoromanı

Ynt: Moto - Kuryenin Ölümle Dans Fotoromanı Konunun tecrübe yada meslek gruplarıyla bir ilgisini göremedim.İnsanlar sosyal canlılardır malum o yollarda babamızın yolu değildir vergimizle yapılmışdır emniyetli gide bilmemiz için de kurallar konulmuşdur o yolu kullanan herkezde o kurallara uymak...

6. T

Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında Giydirme kaygısı o günden bu güne değişmemiş demekki :)

7. T

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında Hocam resimler çok güzel ama son resimde kadınların kıyafetleri ters yöne uçuşmuyormu ;D
  8. T

Kır Gezimizden Kır Çiçekleri

Ynt: Kır Gezimizden Kır Çiçekleri Muhteşem kareler ellerinize sağlık.
  9. T

Ayı Saldırısı

Ynt: Ayı Saldırısı Rahmetli babamın Bursa taraflarında yapdığı define avına katılmışdım henüz onlu yaşlarda idim 4-5 kişiyiz gece ateş gürül gürül yanıyor herkez mışıl mışı uyuyordu bir bakdım karşımda kocaman ayı kitlendim kaldım korkudan ayağımla hikmet abiyi dürttüm uyandı oda hareketsiz...

10. T

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında Güzel resimler :) erkekler her dönemde kaslı bayanlarda geçmişden günümüze durmadan zayıflıyor yakında eriyip uçacak zavallılar ;D

11. T

Doğada Olmak !!!

Ynt: Doğada Olmak !!! Çok etkileyici bir yazı olmuş.Ben de şimdilik orada olanlardanım malesef.
  12. T

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında Doğa sever olarak kesinlikle hoteller tercihim olmamasına rağmen ilk kez bu sene iş gereği tatilimi hotelde geçirmek zorundayım. hem yapay ego tatmini bir ortamda doğadan uzak kalacağım hemde doğayı katlederek kurulan tesislere pirim vermiş...

13. T

Nasuh Mahruki'ye Alper Sesli’den Ağır Eleştiri

Ynt: Nasuh Mahruki'ye Alper Sesli’den Ağır Eleştiri Nasuh mahruki yapdıklarıyla ilklerin adamı milli kahramanımızdır bir türk genci olarak onunla gurur duyuyorum. Tutup çekmeyin,çelme takmayın çekemiyorsanız ondan daha iyisini yapın tabi nasuhun yapmadığı birşey kaldıysa.
  14. T

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Ynt: Dünyanın Merkezine Yolculuk planet earth belgesel serisini HD olarak seyretmenizi tavsiye ederim paylaşım için teşekkürler.
  15. T

Kişisel Galeri (Cevdet)

Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet) İstanbul dışında olduğumdan net imkanı bulamamışdım. yeni fotolar eklendiğine birhayli sevindim zevkle uzun uzun fotoların keyfini çıkardım teşekkürler.

16. T

Gizli Kalmış Kanyon

Ynt: Gizli Kalmış Kanyon Çöpsüz doğa harikaları,isim kazınmamış tarihi yerler görmek dileğiyle.
  17. T

Artık Doğa'da Kaybolmak Yok

Ynt: Artık Doğa'da Kaybolmak Yok Şirketler,meslek grupları vs.doğa sporlarını verim arttırıcı etkinlikler olarak kullanması faydalı ama doğa ile ilgisi ve bilgisi olmayan kişilerin çokluğu sebebi ile bu gruplara etkinlik düzenliyenlerin profesyonel kişilerden yardım almaları gerekir. konu...
  18. T

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme ayrıca batman kozluk yolu üstündeki kaplıcayada gidilebilir. pek bilinmesede güvenlik şartları şu an el veriyormu bilmiyorum ama sason(zori) kanyonuda dünyanın sayılı doğa harikalarından bence.

19. T

Hasankeyf

Ynt: Hasankeyf iş vesilesi ile batmanda idim bir kaç gün önce banada oraları görmek nasip oldu tarihi ve manzarasıyla muhteşemdi.
  20. T

Likya Yolu

Ynt: Likya Yolu Emeği geçenlere teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri