Arama sonuçlarınız

1. safari2000

2007 Model Suzuki Jimy Emülsiyon Lambası Yanıyor

Yolda giderken ansızın gösterge panelinde sarı ikaz lambası yandı kullanım kılavuzunda emülsiyon lambası diyor katalizöre zarar verir diyor bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum ne yapmalıyım?. araç 70km. yürümesi lazım üzerine sürersem zarar görürmü aracım teşekkürler

2. safari2000

Balıkesir Gönen De Satılık Villa Arsası

Balıkesir Gönen de satılık villa arsası. 315m2 + 407m2 olmak üzere iki adet bitişik arsa satılıktır. doğa ile başbaşa 210,00tl m2 fiatı ,
  3. safari2000

Uzuki Jimny E 195 60 R15 Lastik

suzuki jimny e 195 60 R15 lastik takabilirmiyim ?

4. safari2000

Jimny Artık Üretilmiyormu

geçen www.suzuki.com.tr sitesine girdim son jimny fiyatlarına bakmak için ama ne araçlarda ne de fiyat listesinde yok acaba üretimden kalktımı? kalktı ise piyasadaki jimny fiyatlarını nasıl etkiler bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim iyi akşamlar.
  5. safari2000

Suzuki Jimny

suzuki.com.tr sitesinde artık jimny modeli ni kaldırmışlar acaba bu konuda bilgisi olan varmı? fiyat listesinde de modellerde de yok

6. safari2000

2007 Model Suzuki Jimny İ Satıyorum

2007 model çeki demiri ruhsata işli römorku var fiatı 20.000tl araç erzurum da

7. safari2000

2007 Model Suzuki Jimny İ Satıyorum

2007 model çeki demiri ruhsata işli römorku var fiatı 20.000tl araç erzurum da
  8. safari2000

Satılık 2007 Model Suzuki Jimny

arabam 2007 model 135.000 km. ikinci sahibiyim 4 yıldır bende lpg hiç takılmamış çeki demirini ruhsata işlettim römorku elektrik tesisatı var yaklaşık 2500,00 TL ye mal oldu Aracın yaklaşık 3000,TL masrafı var yaptırmadım araç Erzurum da aracıma pazarlıksız 16000,00 TL istiyorum
  9. safari2000

2008model Grand Vitera 1,9 Dizel Turbo Satın Almak İstiyorum

iyi günler satılık bir araba ilanı gördüm 2008 model grand vitera 1,9 turbo dizel 115,000km de düz vites sağ arka kapıdan darbe almış yaklaşık piyasasını bilen varmı ? bu konu da yardımlarınızı bekliyorum iyi günler

10. safari2000

SATILIK 2007 MODEL MANUEL VİTES SUZUKİ JİMNY

Aracım 2007 model gümüş rengi 100,000km. de ikinci sahibiyim araziye çıkmadım tüp hiç takılmadı. bir kaç tane sorunu var sorunlarını yaptırmadan satmayı düşünüyorum sorunları: 1- üzerine çatıdan buz düştü tavanda hafif çökme var 2- ön cam kullanılabilir şekilde çatlak 3-ön kaput üzerinde çökme...

11. safari2000

jimny rampada 4. vitesten atıyor acil yardım

aracım rampa yukarı tırmanırken 4. vitesten atıyor servise götürdüm bakmadan şanzuman inecek dedi
  12. safari2000

jimny elektrikli ayna

2007 model jimny aracımın elektrikli sol aynası kırılıdı. 512tl fiat verdiler ikinci el veya hesaplı bir şey bulabilirmiyim arkadaşlar

13. safari2000

VİDEO ARIYORUM

Arkadaşlar izlediğim bir videoda çeki demirine özel aparatlarıyla motorsikleti bağlamışlardı motorsikletin ön tekerleği çeki demirine bağlı aparatın üzerine bağlanmıştı arka teker yerle temas halinde idi hem motorsikletin yükü arabaya binmiyordu bu video yu izleyen varmı ? izlediğim yeri...
  14. safari2000

Defender 110; Benzinden Dizele Dönmek İsteyen Kaç Kişi Var?

benzinli aracı olupta dizel motor attırmayı düşünen arkadaşlar acaba bu işi toplu olarak yapabilirmiyiz ?
  15. safari2000

Satılık Land Rover Defender 110/83A 2500CC Benzin LPG

Aracı yaklaşık 1.5 yıl önce sağlık bakanlığından aldım hiç bir masraftan kaçmadan orjinal parçalarla topladım aracın resimlerinide ekleyeceğim Araçta PRC marka tüp, warn 8000i vinç, 4adet Hella sis lambası, 5adet Lassa lastik, motor sıfır yürür aksamında frenler dahil en küçük bir problem yok...

16. safari2000

Land Rover Defender 110 Fren Sistemi

fren sistemimde hidrolik kaçağı vardı sonunda bulduk dağıtıcı valf arızalı çıktı hidrolik kaçırıyor yaklaşık fiatı kdv dahil 275 ytl imiş bu arıza konusunda beni aydınlatırmısınız ? neden arıza yapar ? tamir imkanı varmı ? aracım bir türlü arızadan gözünü açmıyor. daha geçenlerde silindir kapağı...
  17. safari2000

Römork Ruhsata İşlenmeli mi?

römorkların hepsi ruhsata işlenmek zorundamı 750kğ a kadar gerek yok diye bir yazı okudum doğrumu acaba bu konuda bilgi verebilirmisiniz teşekkürler
  18. safari2000

Cj İle Defender'ı Mukayese Edelim

arkadaşlar acaba form da daha önce cj5 ile defenderi mukayese yaptınızmı +ları_leri nelerdir? defender seçmekle doğru kararmı verdim teşekkürler

19. safari2000

LPG'li Motorları Korumak İçin Basit Bir Düzenek

motorcu bir arkadaşın arabasında gördüm lpg kullanıyor küçük bir yağ deposu yaptırmış motorda kullandığı yağdan doldurmuş bildiğimiz serum hortumunun bir ucunu depoya bir ucunuda emme manifolduna bağlamış serum hortumunda kullanılan serum miktarını ayarlayan aparatıda kullanmış aparatla yağın...
  20. safari2000

Defender 110 Külbüratör Contası Patlıyor

arkadaşlar 5000km. yapmadan iki kere külbüratör contası patlayarak yağı dışarı attı acaba benmi bir hata yapıyorum yoksa montaj vs. hatasından dolayımı ne yapmam gerekiyor birde bu süre zarfında 5 kez platin meme yaptı 25 yıllık şöförüm 8 aylık defender 110/83 kullanıcısıyım aracı hakkıyla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri