Arama sonuçlarınız

1. Y

Pajero Pathfınder Hangisini Tercih Edersiniz.

Değerli arkadaşlar,nissan ile mitsubis hi arasında kararsız kaldım,pajero mu yoksa pathfın der mı?.kullanım amacım günlük ve gezi amaçlı mini offroad olacak olum lu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum lütfen.SAYGILAR YİĞİT EREN.

2. Y

Bu Patfınder'ı Kim Yaptı?

Değerli arkadaşlar,malum sitede 2006 model nissan patfınder var,35 lik lastik takılmış,yükseltme yapılmış,motor değiştirilmiş ve daha bir sürü modifiye yapılmış,TÜRKİYE'de tek olduğu iddia ediliyor(doğru olabilir ben ilk defa böyle bir patfınder gördüm),bu aracı bu hale getiren usta veya kişiler...
  3. Y

3.2 Frontera Yükseltmesi Nasıl Olur

Değerli frontera kullanıcıları.3.2 frontera alıp yükseltme yapmak istiyorum,3.2 orjinal jant ölçülerini bilmediğim için düşüncem en fazla 35 lik lastik yüksekliğine sahip bir araç yapabilmek siz frontera kullanıcılarından yardım beklerim şu anki aracım 94 model v6 3000 pajero ama değişiklik...

4. Y

Senkromeç

Değerli gezenbilir ailesi,94 model v6 3000 pajeronun şanzumanın da özellikle 2. ve 3. viteslerde sorun var.araba soğukken ilk çalıştırmalarda 2 ve 3. vitesler çok kolay geçiyor,araç iyice ısındıktan sonra ise vites değişimlerinde korkunç bir cartlama oluyor.sordum soruşturdum,bazı ustalar sadece...
  5. Y

Fronti Ustası İstanbulda

frontici abiler,kardeşler istanbulda işini iyi yapan teknik bilgisi iyi olan sürekli ğittiğiniz dürüstlüğüne kefil olabileceğiniz ustanız varmı?94 pajeromu satıp 3.2 frontera alıp yükseltme önceliki yapamak niyetindeyim yardımlarınızı bekliyorum. ;) ;) ;) ;)

6. Y

Hangi Xantia

arkadaşlar xantianın hangi model yılını tavsiye edersiniz,dizel veya benzinli farketmez,oldum olası bu araçlar hep favorim olmuştur ama nedense bizim memlekette hiç tutulmadı.yol tutuşu özelliklr harika bir araç ama malesef kimse beğenmiyor,bense bayılıyorum bende pajero var,yeni ehliyet alan...

7. Y

G nin kaderi

Değerli G kullanıcıları.uzun zamandır sizleri takip ediyorum,gerçekten T.C deki offroad sitelerinin içindeki birbirini kırmadan abuk,subuk konuşmadan hak hukuk yemeden konuşup anlaşan tek marka grubu sizlersiniz saygıyla eğiliyorum önünüzde.Ben de bir offroad SAPIĞIYIM :o :o :o ;D ;D,yat kalk...
  8. Y

2.8 tdi alayımmı?

Değerli arkadaşlar sizlere bir sorum olacak 94 model pajero v6 3000 benzin+lpg 5 kapılı aracımı satıp 2.8 tdi frontera almak istiyorum neden derseniz piyasada artık güvenilir lpg ustası kalmadı en güvendiğimiz adamlar bile fos çıktı aradığım zaman bir ustaya ulaşamıyorsam ve o usta bana geri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri