Arama sonuçlarınız

1. MuTaF brs

Bursa'da ''1 Günde 16 Gölet'' Off-Road Gezisi (4 Nisan 2010)

Ynt: Bursa'da ''1 Günde 16 Gölet'' Off-Road Gezisi (4 Nisan 2010) Tüm geziyi video olarak hazırlıyoruz... Tamamlandığında paylaşım yapacağız... Belirtmeliyim şimdiden çok güzel oldu...

2. MuTaF brs

Bursa'da ''1 Günde 16 Gölet'' Off-Road Gezisi (4 Nisan 2010)

Ynt: Bursa'da ''1 Günde 16 Gölet'' Off-Road Gezisi (4 Nisan 2010) özcan arkadaşımız resimleri hazırlarken ben size atraksiyonların bir kaç resmini koyayım... hiç olmazsa fotoğrag-flar hazırlanana kadar bilgi versin... bu arada emeği geçen tüm BUROFF arkadaşlarıma teşekkür ederim... emeğinize...
  3. MuTaF brs

Buroff; Ümitalan Gezisi (28 Şubat 2010)

Ynt: Buroff; Ümitalan Gezisi (28 Şubat 2010) BENDE OLANLAR (SON ÜÇ ARAZİDE GEZMENİN CİLVELERİ)

4. MuTaF brs

Buroff; Ümitalan Gezisi (28 Şubat 2010)

Ynt: Buroff; Ümitalan Gezisi (28 Şubat 2010) BENDEKİ FOTOLARIN BAZILARI DEVAMI GELİYOR
  5. MuTaF brs

Yeni Kurulan BUROFF'un İlk Gezisi (07 Şubat 2010)

Ynt: Yeni Kurulan BUROFF'un İlk Gezisi (07 Şubat 2010) Metin bey ilginiz için teşekkürler. bizim ile ilgili gelişmeleri forum sitemizden de takip edebilirsiniz.

6. MuTaF brs

BUROFF (Bursa Off Road)

Ynt: BUROFF (Bursa Off Road) Ben teşekkür ederim. ayrıca logo ilk aşamada yapılan logodur. yakın tarihte daha bir çok alternetif ile birlike oylamay sunulup bizi en güzel yanıstan logoyu kullanacağız.

7. MuTaF brs

İnegöl'de Dağda Kamptayız Resimler Çok Taze (09 Ocak 2010)

Ynt: İnegöl'de Dağda Kamptayız Resimler Çok Taze (09 Ocak 2010) Ekrem abi biz burda yeni kulüp kurmaya uğraşalım siz bol çamur ve bol karlı etapların keyfini çıkarın içim gitmedi dersem yalan olur, bursayı bırakıp inegöle taşınacağız böyle giderse... seviler. BUROFF
  8. MuTaF brs

BUROFF (Bursa Off Road)

Ynt: BUROFF (Bursa Off Road) Taner bey aynen söylediğiniz gibi bursa 2 ad off road kulübü oldu. ama uludağ off road ın faliyetlerine devam edip etmeyeceği konusunda tam bilgim yok. çünkü bende birçok arkadaşım ile birlikte istifa ettim. yaklaşık 4-5 yıldır birlikte olan ekibin yeni bir...
  9. MuTaF brs

BUROFF (Bursa Off Road)

23 resmi dernek üyeli Uludağ offroad derneğinden demokratik haklar kullanılarak alınan kararlardan sonra; şu ana kadar 16 resmi üyenin istifasıyla sonuçlanan sürecin ardından BURSA OFFROAD Kulübü çatısı altında kaldığımız yerden devam edeceğimizi tüm dostlarımıza saygılılarımızla bildiririz...

10. MuTaF brs

Yeni Kurulan BUROFF'un İlk Gezisi (07 Şubat 2010)

Yeni kurulan BUROFF ile yaptığımız ilk gezi 07-02-2010 tarihinde gerçekleştirildi fotoğrafların devamı forum.buroff.org adresinde

11. MuTaF brs

9. İsoff Off-Road Oyunları Gezenbilir Grubu (31 Ekim - 01-02 Kasım 2008)

Ynt: 9. İsoff Off-Road Oyunları Gezenbilir Grubu (31 Ekim - 01-02 Kasım 2008) gurubum adına çok teşekkür ederim..... ayrıca 30 kapı numaralı aracımız ile birinciliği paylaşmış olmakta gerçekten çok güzeldi....
  12. MuTaF brs

9. İsoff Off-Road Oyunları Gezenbilir Grubu (31 Ekim - 01-02 Kasım 2008)

Ynt: 9. İsoff Off-Road Oyunları Gezenbilir Grubu (31 Ekim - 01-02 Kasım 2008) ULUDAG OFF-ROAD GRUBU OLARAK BİZDE ORDAYDIK VE EN ÖNEMLİSİ ELİMİZ BOŞ DÖNMEDİK GERÇEKTEN ÇOK EĞLENDİK YARIŞA KATILAN DÖRT ARACIMIZ HEPSİYLE AYRI AYRI GURUR DUYUYORUZ

13. MuTaF brs

Yok Böyle Bir Görüntü...

Ynt: Yok Böyle Bir Görüntü... dürst çalışıp ayakta kalması gerçekten çok zor... bende aynı şekilde kendi işimden ayrılıp şu anda başka bir şirkette çalışıyorum..., bundan 3-4 yıl öncesine kadar gerçekten çok iyi durumdaydım... sadece sağlığımın yeribe olmasına şükür ediyorum (kullandığım...
  14. MuTaF brs

Yok Böyle Bir Görüntü...

Ynt: Yok Böyle Bir Görüntü... sanayicilikten malülen emekli olmak gerçekten çok zordur... tebrik ediyorum sinan bey... ayrıca fotoğraf çekme konusunda gerçekten çok amatörüm ama şans faktörünün yardımı ile bu kareyi yakalıyabildim... ama benim makinaya bu kadar zorlanma fazla geldi sanırım...
  15. MuTaF brs

Yok Böyle Bir Görüntü...

Ynt: Yok Böyle Bir Görüntü... gerçekten çok güzel bi benzetme.... teşekkürler....

16. MuTaF brs

Yok Böyle Bir Görüntü...

Ynt: Yok Böyle Bir Görüntü... arkadaşlar çok teşerkkür ederim....
  17. MuTaF brs

Yok Böyle Bir Görüntü...

Mudanyadan ışıklı köyüne bakış (çekmek için iyi ıslandım) 02 mayıs 2008 saat:22:29:10
  18. MuTaF brs

Uludağ Keles Rotası Gezisi (30 Mart 2008)

Ynt: Uludağ Keles Rotası Gezisi (30 Mart 2008) sarı kanaryaya laf söyletmem.... sarı kanaryanız bu güne kadar ne battı.... ne ilave beygire ihtiyaç duydu... nede yolda kaldı.... lütfen arşivlerinzi inceleyin....

19. MuTaF brs

Uludağ Keles Rotası Gezisi (30 Mart 2008)

Ynt: Uludağ Keles Rotası Gezisi (30 Mart 2008) TEZCAN ABİ HOCAMIN ÜZERİNE ÇOK GİTMİŞSİN... HİÇ OLMAZSA HOCAM ÇAMURDA VE KARDA BATIYOR... DÜZ YOLDA ARAÇI RAHATLIKLA DESTEKSİZ İLERLİYO.... SÖYLEMEK İSTEDİĞİM SANIRIM ANLAŞILDI.... ÖRNEK FOTO EKTEDİR....
  20. MuTaF brs

Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor

Ynt: Gezenbilir Hangi Takımı Tutuyor Sanırım aşağıdaki foto gerekli olan herşeyi anlatıyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri