Arama sonuçlarınız

1. T.V.K

2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011)

Ynt: 2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011) kesin senin aracta abii zatten jj görunce vitarayı unutuyo. aslında senii ekmek lazım ama iyi bir kardeşimizsin hava iyi olsa yine gidecen yani kartalkayaya. sen getir aletiinii halatla cekerim :) deyişik bişey olur.:)

2. T.V.K

2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011)

Ynt: 2. Geleneksel Sakarya Off-Road Buluşması (30 Ocak 2011) kesin senin aracta abii zatten jj görunce vitarayı unutuyo. aslında senii ekmek lazım ama iyi bir kardeşimizsin hava iyi olsa yine gidecen yani kartalkayaya. sen getir aletiinii halatla cekerim :) deyişik bişey olur.:)
  3. T.V.K

Mitsubishi L200 Ciddi Düşünülecek Bir Makina

Ynt: Mitsubishi L200 Ciddi Düşünülecek Bir Makina bilmiyodumm teşekur ederim.ama ben yinede satacam sogudum.tekrar teşekurler

4. T.V.K

Ynt: Mitsubishi L200 Ciddi Düşünülecek Bir Makina kilitliydi.birdefa kumda bidefada karda battım cıkarmaya uraşırken.okadar fazlada abanmadım arkam ucurum oldugu icin ileri gitmeye calıştım kırıldıı
  5. T.V.K

Ynt: Mitsubishi L200 Ciddi Düşünülecek Bir Makina merhaba bendede yeni L200 var :( 1 sene olduu aldıgım asfaltta,kuru arazide harika hakkınıı yiyemem ama 4x4 gelince cokk canımm yandıı 2 defa sol akis kırdım (SAKARYADA 10 ARACI GECTİ)hep sol akis garanti karşılamıyo +arac 4 cekerde 6-7 defa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri