Arama sonuçlarınız

1. kumruhuseyin

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim süper ya bayıldım :)

2. kumruhuseyin

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim başımdan geçen bir olay: bir sabah çalıştığım eczaneyi açtım.eczanenin bitişiğinde de cep shop var.bilgisayarları aç ortalığı topla derken içeri yaşlı bir amca girdi. yaşlı amca :kolay gelsin burası ne dükkanı? ben : eczane amca yaşlı amca : hıııııım.peki burda ne...
  3. kumruhuseyin

Yeni yola çıkmak üzere...

Ynt: Yeni yola çıkmak üzere... ahanda yeni bir proje geliyor :) bu arada şimdiden hayırlı olsun ...

4. kumruhuseyin

Kar Zinciri Seçimi

Ynt: Kar Zinciri Seçimi aynı kanıdayız :) takmatik denilen oyuncaklar sadece vakit kaybı.ZİNCİR takviyeli serme olandır :)
  5. kumruhuseyin

Benim de Series'im Var

Ynt: Benim de Series'im Var hayırlı olsun allah işinizde kolaylık nasip etsin ;)

6. kumruhuseyin

Bolu - Abant Yılın İlk Gezisi (01 Ocak 2011)

Ynt: Bolu - Abant Yılın İlk Gezisi (01 Ocak 2011) teşekkür ederim abiciğim

7. kumruhuseyin

Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):)

Ynt: Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):) takip ,
  8. kumruhuseyin

Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):)

Ynt: Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):) ben oynaya oynaya bozarım bunu :)
  9. kumruhuseyin

V8 Motorlar

Ynt: V8 Motorlar motorlardan anlamam ama Volvo Penta V8 videosuna baktım manyak sesi var.o sese kurban olurum ben :)

10. kumruhuseyin

CJ 7 - Akrabası Bulundu

Ynt: CJ 7 - Akrabası Bulundu CANAVAR'ınız hayırlı olsun bol çamurlar ;)

11. kumruhuseyin

Grand Vitara için Bu Tampondan Arıyorum

Ynt: Grand Vitara için Bu Tampondan Arıyorum hah işte iyi usta tampon muhabbetinin üstüne gelirmiş.ahmet abi aileden birinin sana ihtiyacı var. "uzman olduğunu iddaedenlere herzaman güvenmeyin unutmayın nuhun gemisini amatörler inşaa etti titanic.i profesyoneller*" bunu yeni fark ettim...
  12. kumruhuseyin

Ynt: Grand Vitara için Bu Tampondan Arıyorum teşekküre gerek yok aile içi destek diyelim ;) incelediniz mi AHMET07 ustamızın eserlerini.umarım istediğiniz gibi bir tampona sahip olursunuz.

13. kumruhuseyin

Kamptaki Tehlikeler

Ynt: Kamptaki Tehlikeler domuz yaralı olmadığı ve sıkıştırılmadığı sürece insanlardan münkün mertebe kaçan bir canlıdır.eğer bir domuz ile karşılaşırsanız(ki domuzlar genellikle 8 ila 10'lu gruplar halinde dolaşır) yapacağınız gürültü onların hemen kaçıracaktır.
  14. kumruhuseyin

KAYOFF; Yamula'da Çamurun Tadı ( 16 Ocak 2011)

Ynt: KAYOFF; Yamula'da Çamurun Tadı ( 16 Ocak 2011) gezi süper olmuş ama suzuki hastası olduğumdan suzi'nin resimlerine bayıldım.
  15. kumruhuseyin

Ynt: Grand Vitara için Bu Tampondan Arıyorum nerede bulursunuz bilemiyorum ama AHMET07 ustamız bunu hatta geliştirerek daha güzelini yapacaktır.yaptığı işleri ortaya çıkardığı ŞAHASER'leri kendiniz görebilirsiniz.buyrun : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38868.0

16. kumruhuseyin

buda benin ünimog'um

Ynt: buda benin ünimog'um 4x4'ün hası işte bu :)
  17. kumruhuseyin

Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz?

Ynt: Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz? bunu bir arkadaşımın lada'sında görmüştüm.o an sinir küpüydü ne diye soramamıştım.demekki o zımbırtı buymuş :) kısmet olursa nasıl birşey olduğunu inceleyeceğim...
  18. kumruhuseyin

SATILIK Disco II V8 - Offroad Donanımlı

Ynt: SATILIK Disco II V8 - Offroad Donanımlı çok emek harcanmış bir araç.kıymetini bilen birine gider umarım.

19. kumruhuseyin

Değişik Bir Rubicon Boya Uygulaması

Ynt: Değişik Bir Rubicon Boya Uygulaması pilav tavalarının dışına benzemiş :) şaka bir tarafa çok hoş duruyor boya.farklı bir estetik vermiş araca.
  20. kumruhuseyin

Discovery 2 TD5 Arızaları (Ağır Off Road Koşullarında)

Ynt: Discovery 2 TD5 Arızaları (Ağır Off Road Koşullarında) ya asıl olan aracın arıza yapması ve o arızayı tamir esnasında araçla vakit geçirmek değil mi ? yanlış mı düşünüyorum aacaba? bu fikirde bana katılan var mı ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri