Arama sonuçlarınız

1. aborjjjin

Yeni Aldım Bakalım Üstatlarımdan Yorum Bekliyorum Grand Cherokee 2.7 Black Pearl

merhabalar bütün arkadaşlara tekrardan yaklasık iki bucuk yıldan beri aranızdan uzak kadım tabi arac olmadıgı için ama forum sitemizi takip ettim.yaklasık beş yıl kullanmış oldugum nissan terrano 1 kasa 2.7 dizel 1990 model 5 kapı satmak zorunda kalmıstım ve burada devamlı siteyi takip eden bir...

2. aborjjjin

Satılık - 1990 Model Nissan Terrano

Arkadaşlar öncelikle merhaba aracımı umarım sitede bir arkadasa nasip olur.aracımı yaklasık 4,5 yıldır ben kullanmaktayım.Aracı gündelik işime gidip gelirken kullanıyorum.herhangi bir kazası vesaire yok diyemem çünkü var ama kaza dedimse büyük felan degil çamurluk gibi sonuçta istanbulda arac...
  3. aborjjjin

Engelli Çocuklarımızın Yaptığı Malzemeler

merhaba arkadaşalar engelli cocuklarımıza grup derslerinde yaptıgı cok çeşitli malzemeler var biz bu malzemeleri okulumuzun kapısının önünde satarak onların yapması için yeniden malzeme alıyoruz düşündümki sizlerde bu konuya destek vermeyi düşürmüsünüz yani kısaca biz hiç birşey için fiyat...

4. aborjjjin

kapı ve cam fitilleri hakkında

herkeze merhaba bende terrano 1 kasa 5 kapı arac var ben aracın bir cok parcasını bululmakta zorlanmıyorum ama su cam ve kapı fitillerini bulamıyorum birtürlü ne yapmak lazım bilgisi olan arkadasım varmı yada nasıl bir cözüm buluyorsunuz cevaplar bilgiler için şimdiden tşk ederim
  5. aborjjjin

http://www.rockauto.com/ bu siteyi yeni buldum ben

merhaba arkadaslar bu siteyi buldum baya iyi durumda hersey var gibi birde inceledigim sitede en gec 15 gun içinde gönderiliyormuş inceleyin bakalım işimize yarar belki

6. aborjjjin

hankook 235/60/16 100h takaslı lastik

merhabalar arkadaşlar elimde hiç benim kullanmadıgım 4 adet temiz lastikler var öncelikle takaslı 15 cant dişli lastiklerle takas istiyorum eger almak isteyen olursada hepsine 500 tl gibi bir fiyat istiyorum ama gercekten önceligim takas olursa sevinirim şimdiden herkeze tşk ederim resimleri...

7. aborjjjin

nissan terrano 1 şanzıman hakkında yardım

arkadaşlar Selam aracıma şanzıman aramaktayım biraz sıkıntı yarattı sadece iç aksam kısmı olabilir arazi kısmında ve kasasında bir sıkıntı yok bu konuda her türlü yardıma acıgım birde hangi kasaların şanzımanı uygun oluyor pikapların parçaları tam oluyormu bu konularda beni biraz aydınlatırsanız...
  8. aborjjjin

nissan terrano 1 şanzıman

arkadaşlar slm aracıma şanzıman aramaktayım biraz sıkıntı yarattı sadece iç aksam kısmı olabilir arazi kısmında ve kasasında bir sıkıntı bu konuda her türlü yardıma acıgım şimdiden herkeze tşk ederim
  9. aborjjjin

Her Türlü Yardıma Açık Bir Konu

Herkeze slm arkadaşlar bizim okulda devam eden engelli bir cocugun ailesine her türlü yardım için actım bu konuyu aile gercekten zor bir durumda evleri selde zarar gördümüş eve tam 7 cocuk bu aile için ne yaparsak sevinirim şimdiden hepize tşk ederim

10. aborjjjin

Lazım Olabilir Ebayda Satış Yapan Bir Arkadaş -Almanya

diger bölümlerde buldum işe yarar her türlü parca varmış dün mail attım hemen cevap geldi bilginize

11. aborjjjin

Satılık Terrano 2.7 Dizel Ustamdam

merhaba arkadaşlar arac benim ustaya ait bu konuda yardım istedi bende arac diri duruyor temiz odugunu söyledigi ve bencede öyle gördügüm aracı satmak istiyor arac 1999 model dizel herseyi çalışıyor benim gördügüm işte öyle bir arac 17000 diyor ektede resimler arac bostancı sanayide
  12. aborjjjin

Yeni Bir İhale Daha Belki işe Yarayan Olur

http://www.milliemlak.gov.tr/ihaleler/_haberduyuru/son_eklenen/karabuk_tasinirmal03.pdf

13. aborjjjin

Land İhalesi MKE Hurdasan

belki işene yarayan olur link ekte www.mkehurdasan.com.tr 1 haziran 2010 tarihinde
  14. aborjjjin

Nissancılar Neden Toplanıp Bir Yere Gitmiyoruz?

merak ettim neden bir yerlere toplanıp gitmiyoruz
  15. aborjjjin

1989 Model Kırmızı Jeep Cheroke

http://www.sahibinden.com/tuv_turk_onayli_jeep_cherokke_laredo_4_0-99WQQaXQQ24841165WQQpXQQdisplayitem bu aracı sanayide gördüm yeni alıcısını bekliyor hakkaten cok temiz sadece paylasıyım dedim

16. aborjjjin

Terrano 1 Parça Sorunu

slm arkadaşlar ben nissan terrano aldım da birde kaza yaptım üstüne arac bana göre çok zevkliymiş neyse şimdi gelelim parçalara sağ çamurluk sağ far sağ sinyal ön panşur varsa ön tampon birde sol kapının cam mekanızması otomatik olanlardan araca diyorlarki pik-up larında oluyor diyorar...
  17. aborjjjin

lütfen engelli çocuklarımıza daha fazla sahip çıkalım

hayatın heryerinde onlar var onlarada siz bu hayatın bir parçası gibi davranalım onları diger çocuklarımızdan ayırt etmeyelim ve kendi dünyasında olan bu çocuklarımızı topluma kazandırmak için daha neler yapabiliriz bu konuda fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden herkeze
  18. aborjjjin

yatak sarmış nissan pathfinder kaça mal olur acaba benzinli

şimdiden tşk ederim

19. aborjjjin

Nissan Pathfinder Almak İstiyorum Fakat...

fakat aracta motor yatak sarmış sizce nekadara mal olur arac 1998 model konu hakkında yardımlarınız lütfen şimdiden herkeze tşk ederim
  20. aborjjjin

terrano 1 dizel almayı düşünüyorum 5 kapı nedersiniz arkadaslar

arac hakkında bilgisi olan arkadaslardan yorum bekliyorum tşk şimdiden

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto