Arama sonuçlarınız

1. K

2004 Model G.Vitara Hakkında Herşey

sevgili gezenbilir üyeleri 15 gün önce 60200 km de 2004 model 5 kapı g. vitara aldım. aracın tüm yağlarını değiştirdim. bi tek şanzıman yağına dokunmadım. lpg taktırdım , bujileri değiştirdim. uzun araştırmalarım sonucunda arabama 5-30 mobil tam sentetik yağ aldım. araçta daha önceki yağ kartına...

2. K

98 Vitara için Motor Yağı Tavsiyesi

arkadaşlar merhabalar; şu yağ meselesi oldum olası kafamı çok karıştıran bir konudur. birkaç yetkili servise ve özel servise sordum soruşturdum ve aldığım cevaplar herbirinde farklı oldu. ben 2000 cc v6 vitarama kulaktan dolma bilgiler ışığında castrol magnatec 10/40 yağ koydum. ama içim rahat...
  3. K

Avrupa Turu

Ailece kendi aracımızla avrupa turu yapmak istiyoruz. Yine kendi aracı olup böyle bir niyeti olan arkadaşlar arıyoruz. Konvoy halinde gidip konvoy halinde dönmek istiyoruz. Saygılarımla Kemal Soyata

4. K

çıkma lastik arıyorum

arkadaşlar 98 model v6 2000cc vitarama çıkma: 215*65*16 lastik ve jant arıyorum. not: aracı %99 asfalta kullanacağım.
  5. K

98 Model Vitara V6 2000cc Aksesuar İhtiyacı

arkadaşlar merhabalar, aracımı yeni aldım ve orjinal haliyle duruyor. kendisine bazı değişiklikler yapmak istiyorum. elinizde bu araca uyacak fazladan ürünleriniz varsa ilgilenebilirim. örneğin 1. port bagaj 2. jant + 215*65*16 lastik 3. varsa stepne için kilitli bijon 4. arka korumalık demir...

6. K

Suzuki Vitara V6 2000 cc Hakkında

Merhabalar; Ben Kemal SOYATA uzun arayışlarımın sonunda kendime bir v6 2000 cc 1998 model Vitara almış bulunuyorum. ÇOK mutluyum. Bu aracı herşeyiyle öğrenmek istiyorum. Acaba bu sitede araçla ilgili bütün bilgileri,yazılanları vs. bir arada görbileceğim bir imkan varmı? ayrıca araçla ilgili...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri