Arama sonuçlarınız

1. denvır

Yakında Planlanan Bir Gezi Var mı?

Ynt: Yakında Planlanan Bir Gezi Var mı? Çatalcada bir çok parkur mevcut isterseniz adres konusunda yardımcı olurum

2. denvır

Sıfır Km Lada Niva Aldım...

hayırlı olsun tekeriniz yere düz bassın iyi günlerde kullanın
  3. denvır

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? ınna - umementoooo

4. denvır

vinç

Ynt: vinç görüntü ve rahatlık ve tabiki güç açısından motorlu vinç derim ama bendede manuel vinç var güzel iş görüyor
  5. denvır

1.7 motor yakıt sarfiyatı nedir

Ynt: 1.7 motor yakıt sarfiyatı nedir

6. denvır

Ynt: 1.7 motor yakıt sarfiyatı nedir Arkadaşlar yazmayı unuttum aracımda LPG yok benzinli yorumlarınız için teşekkür ederim

7. denvır

Aracım 2004 mod asfalt yolda km.de 600 ile 750 arası yakıyor sizce normalmi yoksa bir sorun varmı
  8. denvır

Tavsiyelerinizi bekleriz

Ynt: Tavsiyelerinizi bekleriz 12.000 tl
  9. denvır

Tavsiyelerinizi bekleriz

Ynt: Tavsiyelerinizi bekleriz Yorumlarınız için teşekkür ederim sağolun

10. denvır

Tavsiyelerinizi bekleriz

Uzun bir bekleme ve araştırma süresi sonucunda nivama nihayet kavuştum araç 2004 mod 92000 km de hafta sonları gezmek amaçlı aldığım bir araç jantları lastikler sisleri taktık yetkili bir serviste komple elden geçti herhangi bir sorunu yok araçta lpg yok kararsız kaldım çok çok hafta sonu 200 km...

11. denvır

Niva almak istiyorum yorumlarınızı beklerim

Daha önce çalıştığım kurumda 2 yıl kullandım yaklaşık 80.000 km arazi ve asfaltta yol yaptım nasıl bir araç biliyorum yanlız benim kullandığım niva 2000 modeldi ben 2006 senesinde kullandım nedense kaportada kendiliğinden oksitlenmeler çok oluyordu bir de ne kadar kollasamda araç bir sürü arıza...
  12. denvır

Toyota RAV4 Hakkında

Ynt: Toyota RAV4 Hakkında Konu ilgili bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim zaten aracı sattım şimdi bir Hilux buldum onu toplamaya başladım RAV4 gerçektende bir arazi aracı sayılamaz hele birde benim gibi 4 defa eksoz değiştirince insan soğuyor bu araçtan

13. denvır

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Deep Feer
  14. denvır

Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor

Ynt: Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor Aracımı güzelce yıkayıp 1saat sildikten sonra artık yaşlı teyzeler bile balkondan bana laf atıp hakan oglum genemi arabanı çamurlayıp gelicen diye takılmaya başladılar hatta bazıları yanıma gelip gitme arabayı çamurlamaya diye...
  15. denvır

Soğucak Gezisi 3H Otomotiv (YarımcaSanayi Esnafı) ( 21 Mart 2010 )

Ynt: Soğucak Gezisi 3H Otomotiv (YarımcaSanayi Esnafı) ( 21 Mart 2010 ) Tek kelime ile çok güzel

16. denvır

Buroff Güzelyalı - Gündoğdu Aktivitesi

Ynt: Buroff Güzelyalı - Gündoğdu Aktivitesi Güzel paylaşımınız için teşekkürler
  17. denvır

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Madonna
  18. denvır

Soğucak Yaylasında Doğa Yürüyüşü

Ynt: Soğucak Yaylasında Doğa Yürüyüşü Güzel fotolar çekmişsiniz elinize sağlık

19. denvır

İstanbul'da İlk Kar 23.01.2010 Kemerburgaz ve Civarları

Ynt: İstanbul'da İlk Kar 23.01.2010 Kemerburgaz ve Civarları Balık avlamayı (özellikle gölde ) seven arkadaşlar Büyükçekmece ve Terkoz gölünde iyi noktalar mevcut beraberde gidebiliriz adreste verebilirim ;)
  20. denvır

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Şebnem Ferah

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin