Arama sonuçlarınız

1. candeniz

12volt Elektrikli Musluk

Bu musluklardan heryıl bir tane değiştiriyorum.Elimde üç tane bozuk musluk var. Bunların tamiri mümkünmü?Nerede yaptırabilirim?Swiç tamir yada değişim oluyormu?

2. candeniz

Karavanlarda Güvenlİk

Tüfek alın.Bulgur fişeği veya kauçuk saçma atan dolular var.Öldürmez. korkutur yada mesafeye göre hafif yaralar.Artık hiçbir yer tam güvenli değil.Bunu unutmayın.Hiçbir şey canınızdan önemli değil.Silaha karşı olmak farklı bir şey.Olur olmaz yerde çıkartıp tetiğe basın diyen yok.Son...
  3. candeniz

Cemre Karadeniz'e Düşmüş Dediler...

Karadenizin yazı haziran 15 te başlar. ilkbahar nedir bilinmez.cemreyi yanlış yerde aramışsınız.

4. candeniz

Navigasyon Hk. Ne Tavsiye Edersiniz

TOMTOM HARİTADA SORUN YAŞATIYOR
  5. candeniz

Navigasyon Tavsiyelriniz Bekliyorum.

SAKIN OLAKİ TOMTOM ALMA.HARİTASI SORUNLU

6. candeniz

Hangi Marka Navigasyon?Neden?

TOMTOMDAN UZAK DURUN. HARİTALARI GÜNCEL DEĞİL.

7. candeniz

Navigasyon Tavsiyelriniz Bekliyorum.

tomtomdan uzak dur.haritaları hiçbir işe yaramaz.başarsoft harita kullananı tercih et.
  8. candeniz

Kamplı Grup Gezilerimiz için Kış Rotaları ve Kamp Yeri Önerileri

Ynt: Kamplı Grup Gezilerimiz için Kış Rotaları ve Kamp Yeri Önerileri merhaba. yurt dışı gezi organizasyonu düşünüyormusunuz?selamlar.
  9. candeniz

İstanbul'da Karavan Parkı

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Günlük 20-25 tl ise aylık nasıl 100 tl oluyor. Yanlışmı anladım. Bir açıklama lütfen, hangisi doğru.

10. candeniz

Avrupa'dan Çeşitlemeler- (Gezgör)

Ynt: Herisaudan Hırvatistan ve Bosna Hersek'in Mostar Şehrine Teşekkürler.Çok keyifli olduğundan eminim gezinin.Fiatlar konusundada birşeyler yazsaydınız faydalı olurdu.selamlar

11. candeniz

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Herkeze merhaba. Ben candeniz. 54 yaşındayım. ressamım.sSnopta yaşıyorum. Yıllardır hayalimiz bir karavan sahibi olabilmekti. Zannedersem birkaç ay içinde gerçekleşecek.ama konunun oldukça yabancısı olduğumuz için yanlış yapa yapa doğruya ulaşmaktansa bilenlerden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri