Arama sonuçlarınız

1. O

1994 Japon Vitara otomatik ş. ile 2000 İspanyol Vitara otomatik ş. kıyaslama

Ynt: 1994 Japon Vitara otomatik ş. ile 2000 İspanyol Vitara otomatik ş. kıyaslama 2001 ispanyol 1.6 otomatik 215/70/15 bf at lastikle kullanıyorum devir ve hız göstergesi Erkan Beyin tarifinde ki gibi. Malumunuz ispanyollar +8 (98) beygir bu fark şanzıman yapısından mı motordan mı...

2. O

1994 Japon Vitara otomatik ş. ile 2000 İspanyol Vitara otomatik ş. kıyaslama

Ynt: 1994 Japon Vitara otomatik ş. ile 2000 İspanyol Vitara otomatik ş. kıyaslama 2001 otomatik kullanıyorum bu vites üzerinde over-drive özelliği için bir düğme var. Bu özellik sanki bir de over-drive vites varmış etkisi yapıyor. over - drive özelliği olmayanlar 3 ileri vitesli, olanlar 3 +...
  3. O

3 kapı vitara yükseltme kiti vitara v6'ya olur mu?

Ynt: 3 kapı vitara yükseltme kiti vitara v6'ya olur mu? Cenk ve Oğuz Bey cevaplarınız için teşekkür ederim. Aracın üzerinde bulunan balata valeo marka, disk orjinal. Servis, balatanın sert olması nedeniyle diski aşındırdığını söyledi. Balata olduğu gibi duruyor :-\. 125 bin kilometrede...

4. O

Ynt: 3 kapı vitara yükseltme kiti vitara v6'ya olur mu? İlginiz, bilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Genç tokelden alınan fiyat. Ürün listesinde bendix geçmiyor. Avrupa yakası (gezenbilirde) yer alan özel servis fiyatı Ön disk takımı : 125 tl (ithal) Ön balata takımı ...
  5. O

Suzukı Vitara Sağ Ön Tekerde Ses Sorunu Hakkında

Ynt: Suzukı Vitara Sağ Ön Tekerde Ses Sorunu Hakkında 0 212 549 55 13 0 212 632 71 25 0 216 379 54 54 0 216 575 77 22

6. O

Suzukı Vitara Sağ Ön Tekerde Ses Sorunu Hakkında

Ynt: Suzukı Vitara Sağ Ön Tekerde Ses Sorunu Hakkında 2001 1.6 5 kapı otomatik Vitara JLX kulanıcısıyım Balatarın sert olması nedeniyle diskin aşındığını, arka kampanadaki balataların ise düzensiz aşınıp bittiğini öğrendim. İstanbul Servis parça fiyatı olarak Ön disk takımı : 556 tl Ön...

7. O

Ynt: 3 kapı vitara yükseltme kiti vitara v6'ya olur mu? 2001 1.6 5 kapı otomatik Vitara JLX kulanıcısıyım Balatarın sert olması nedeniyle diskin aşındığını, arka kampanadaki balataların ise düzensiz aşınıp bittiğini öğrendim. İstanbul Servis parça fiyatı olarak Ön disk takımı : 556 tl...
  8. O

Yokuş Aşağı İnerken Fren Problemi ?

Ynt: Yokuş Aşağı İnerken Fren Problemi ? 2001 1.6 5 kapı otomatik Vitara JLX kulanıcısıyım Balatarın sert olması nedeniyle diskin aşındığını, arka kampanadaki balataların ise düzensiz aşınıp bittiğini öğrendim. İstanbul Servis parça fiyatı olarak Ön disk takımı : 556 tl Ön balata takımı...
  9. O

Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum hem fikiriz :)

10. O

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum Aynı zamanda bir guç durumu seçici anahtar bulunmaktadır. Yokuş çıkmak için daha fazla gücü ihtiyacınız olduğunda veya daha çabuk hız kazanmak içinde düğmeyi " P " (güç) konumuna getiriniz. Kumanda panosundaki "power" gösterge lambası yancaktır. Normal...

11. O

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum aracınızın kullanımı bölümünde Hızlı Otomatik Vites Bu vites, 4- vitesli ( 3-vites artı over drive) otomatik vitestir. Overdrive kapatma düğmesi kullanılarak vites over drive pozisyonuna geçmeyen 3-vitesli otomatik vites haline getirilebilir. Vites...
  12. O

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum kulanma el kitabında gösterge paneli kısmında "o/d off " lambası (eğer varsa) 4 ileri otomatik vitesli araçlarda (5 mekanik vitesli araçlarda kullanılan 5.vites görevini yapar.) Kontak anahtarı "On" ve otomatik vites kolu 4.konumda ampülün çalıştığını...

13. O

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum bugün serviste ustaya over-drive tuşunu sorduğumda araç hızlıyken hızlanmasına katkı sağlayıp kompresyonu çabuk tamamladığını yavaşkan tersi bir motor kompresyonuyla yavaşlamasını (örneğin yokuş aşağı) sağladığını söyledi. deneyimi olan varsa paylaşırsa...
  14. O

Bu Araç Nasıldır Sizce

Ynt: Bu Araç Nasıldır Sizce kapı içi döşemeler değişmiş gibi görünüyor neden acaba? İspanyol üretimlerde kapı içi döşemeleri oto yıkamalarda iç temizlikte yanlış temizleme ( örn ıslak vb.) sonucu önce kumaş çekme yapıp kenarlardan ayrılıyor, fitil uygulamasıyla bu çekme giderilmeye çalışılıyor...
  15. O

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum Bildiğim overdrive sadece en üst viteste acık yolda ilerlerken fonksiyon kazanır ve gaz bırakıldığında kompresyondan dolayı fren etkisi olmaması için motor devri en aşşağıya düşer( sanki vitesi boşa almış gibi) gaza tekrar basıldığında devir yerine...

16. O

Vitara Satın Alacağım Yardım!

Ynt: Vitara Satın Alacağım Yardım! 2001 1.6 jlx otomatik kulanıyorum. (lastik ebatı 235-75-15) Şehir içi (istanbul) yakıt tüketimi : 13-14/100 lt/km lpg 11-12/100 lt/km benzin
  17. O

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX Araçta LPG yoktur hangi marka ve model LPG tavsiyeniz? Zavolli kullanıyorum ve tavsiye ederim. italyan markası uzun ömürlü ve sağlıklı oluyor yerliler arıza, verimlilik ve kalite açısından biraz puan kaybediyor. Vitaralar için lovato da öneriyorlar, ben her ikisinin...
  18. O

BF AT mi - COOPER STC mi?

Ynt: BF AT mi - COOPER STC mi? Farabi Bey bahsettiğiniz lastik markasını vitara jlx de kullanıyorum p235/75/15 105s m+s taiwan malı lastik kar(snow) ve çamur(mud) için dört mevsim bir lastik kar lastiği kadar kar performansı, mt kadar çamur performansı göstermez at lere yakın daha çok asfalt...

19. O

Suzuki Vitara Jlx En Büyük Hangi Oranda Lastik ve Jant Takılabilir

Ynt: Suzuki Vitara Jlx En Büyük Hangi Oranda Lastik ve Jant Takılabilir Tampona sürtme ile ilgili tamponun bağlı olduğu parça biraz ileri alınarak, sorun çözüldü.
  20. O

Suzuki Vitara Jlx En Büyük Hangi Oranda Lastik ve Jant Takılabilir

Ynt: Suzuki Vitara Jlx En Büyük Hangi Oranda Lastik ve Jant Takılabilir Lastikler 235-75-R15 m+s Lastiik havasını 30 dan 28 e düşürdüm konfor arttı diyebilirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR