Arama sonuçlarınız

1. A

Galloper ile Off-Road

Ynt: Galloper ile Off-Road Açıkçası alınmayacak araç değil.önerierinize ve açıklamalarınıza çok teşekkürler. rizede var şuan satışta araç otomatik.ama otm. konusunda tereddütüm var.tek kapılısında aslında gönlüm ama oda piyasada çok kısıtlı..

2. A

Galloper ile Off-Road

Ynt: Galloper ile Off-Road merhabalar galloper 3k 2.5 dizel almak istiyorum.acaba yakıt tüketimi nedir bilgi verebilir misiniz.
  3. A

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

4. A

2004 Model 2.0 Grand Vitara Fiyat Öneriniz

Ynt: 2004 Model 2.0 Grand Vitara Fiyat Öneriniz evet dediğiniz gibi ara. 3 kapıymış resimleri yoktu sonra öğrendim.fiyatı 21.750 aslına yine iyi fiyat idi ama bana gidecek bi araba değil.Arabama kavuştum bu arada 2006 1. nesil terios.yardımlarınız için çok teşşekür ediyorum..saygılar
  5. A

Ynt: 2004 Model 2.0 Grand Vitara Fiyat Öneriniz günaydı...ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.araç çok temiz iyi pazarlık sonucu fiyat.ama istanbula gidicem ve orda kime göstermem gerektiğini bilmiyorum.bu konuda bilginiz var mı yada tanıdığınız güvenilir bi servis teşekkürler.

6. A

Merhaba arkadaşlar.Araba almadan önce sitenize üye olmuştum.takip ediyorum sizleri. grand vitara almak üzereyim. 2004 model 5k 40 000 km de.sizde nekadar verilir en fazla.23.750 fiyatı. saygılar.

7. A

2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi?

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? ilgilendiğiniz için teşekkr ederim. 3000 tl motor masrafı varsa aracın işi var.
  8. A

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? arabayı biraz inceledim süleyman bey ama resimlerden nekadar anlaşılır.sizyakından gördüğünüze göre.motor durumu nasıl aracın.sürdünüz mü?eğer önerirseniz muştan ankaraya gelip aracı almaya niyetim var.birde ilan çok eski.adam hala satamamış...
  9. A

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? merhaba paylaşımınıza yeni katıldım.bende suzuki meraklısı oldum ama sahibi olamadım.olmadan önce siz deneğimli kullanıcılardan bilgi almak istedim.bu arada süleyman bey bu dediğiniz ilan hangi ilandrır. acaba.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri