Arama sonuçlarınız

1. demir_bey

Aranıyor!! Vitara jlx5k veya GV 2004mod.3k

Evet gezenbilir dostları wvt4 mü sattım.günlük kullanımda,hafta sonları baraja balığa gittigimde, çamurda kalmayacak,şekildebir araç arıyorum.malum sitedeki araçları ezverledim.gerçek degerinde dost işi 94-2001 arası 5k jlx,veya 2004 mod GV3K araç arıyorum.malum sitede fiyatlar uçmuş 2001 mod e...

2. demir_bey

pmr telsiz tavsiyesi.

Selamlar arkadaşlar,telsiz konularının hemen hemen hepsini okudum,kafam okadar çok karıştıki.cb telsiz,pmr telsiz,ama sonunda bana lazım olanın,pmr olduguna karar verdim.bulundugum yer şehir dışı,normal tv sinyali yok.ama bazı bölgelerde var,düz bir bölge,bana 20-25 km açık alanda görüşme...
  3. demir_bey

Satılık vw t4 cityvan 2001 mod.

Satılık vw transporter 2001 model 4+1 cityvan.150 binde orjinal km.boyası darbesi yok,temiz bir araç.4*4 hastalığına yakalandım bu yüzden satıyorum. temiz suzuki vitara ile takas olur...

4. demir_bey

Navitech, navigasyon nasıldır.?

selam arkadaşlar aşagıdaki linkteki alet nasıldır. http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=257643&Productid=otdelnav-px120#tabln
  5. demir_bey

vw transporter= vitara takas

merhaba gezenbilir ailesi, offroad ailenize katılmak için aracımı degiştirmek istiyorum,2000 model üzeri 5k bir vitara ile takas düşünüyorum aracım vw transporter 2001 model cityvan modeli.detaylı ilan aşaagıdaki linkte. saygılar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri