Arama sonuçlarınız

1. atilladnc

4g63 2000 Motor Benzinli Mitsubishi L200 4x4

araç satılmıştır konunun kapatılmasını rica ediyorum...

2. atilladnc

4g63 2000 Motor Benzinli Mitsubishi L200 4x4

aracın gerekli tüm bakımları yapıldı muayene evrak sıkıntısı yoktur satışı hemen verilecektir arkada Lsd kilit vardır, şanzıman diferansiyel motor yağları değişti,triger seti degişti,baskı balata set olarak değişti,tüm bakımlar yapıldı muayene 5 ya da 6. aya kadar var. motorunda yürüründe...

3. atilladnc

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... :(:(:( çagrı merkezi çalışanıyım şuanda ne hissettigimi bir Allah bir ben bilirim. mektubu okuyunca çagrı alamaz hale geldim... :(:(:(:(
  4. atilladnc

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Başımız sagolsun... söylenecek fazla bişey olmadıgını düşünmekteyim. mekanın cennet olsun FARUK abim.

5. atilladnc

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Mutlu Yıllar gezenbilir ailemize :) yagmurunuz çamurunuz bol olsun aracı olan arkadaşlarıma... olmayanlarada yeni yılda harika bir 4*4 nasip olsun...

6. atilladnc

Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. gerçekten yazık oldu ya unimog a arkadaşımız şükrü ne hevesle alıp bu seruvene katılmıştı... :(
  7. atilladnc

Defender 110 Turbo Dizel 2.7

Ynt: Defender 110 Turbo Dizel 2.7 çok gibi gibi:)
  8. atilladnc

Satılık 97 Grand Cherokee Limited Orvis Edition 5.2

Ynt: Satılık 97 Grand Cherokee Limited Orvis Edition 5.2 selamlar araç km de ne yakıyor şuanda?

9. atilladnc

88 Defender 2.5 Dizel

Ynt: 88 Defender 2.5 Dizel hayırlı satışlar ;D

10. atilladnc

2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum ersin hocam bence fiyat yüksek gibi geldi çünkü o fiyatlara son derece hoş defender alınabilir diye düşünüyorum dizel tabi ki. saygılar
  11. atilladnc

Extreme Unimog

Ynt: Extreme Unimog 35 milyooooon binnira :)

12. atilladnc

Kamaz

Ynt: Kamaz vay be unimog dan sonra en büyük icat bu heralde ;D ;D
  13. atilladnc

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri merhaba leon75 bahsettigin aracın sahibi senin hemen üzerindeki yazıyı yazan arkadaşımız sayın OKUMUŞ :) aracı güzel gerçekten fakat keşke 5 kapı olsaydı. isterdim sahip olmayı... selamlar
  14. atilladnc

93 Model V8 Land Rover Almak Üzereyim

Ynt: 93 Model V8 Land Rover Almak Üzereyim ayrıca arkadaşlar size bir bilgi vermek istiyorum emniyetten çıkma araçlar varmış 6000 diyor zorla indirdim ama iner iyice gibime geliyor. 5 tane kaldi demişti mesaj attım fotoları gönder diye fakat göndermedi halen ister kesip kısa şase yapın ister...

15. atilladnc

93 Model V8 Land Rover Almak Üzereyim

Ynt: 93 Model V8 Land Rover Almak Üzereyim çok teşekkür ederim mahmut bey sizde gerçekten içinizden geldigi gibisiniz:) evet aslında dizel land rover düşünüyorum ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum dizel güzel bir araç buldum diyorum yavuz abilerin yaptıgı araca gözüm kayıyor :) yok diyorum...
  16. atilladnc

Fotoğraflarla Erzurum

Ynt: Fotoğraflarla Erzurum oy canımdan çok sevdigim erzurum çaresiz başım aldım gedireeem :) hey gidim heyy yazı bekliyoruz inş 11 ay 29 gün kalıpta yaz görmeyen büyük alimlerin dedigi gibi :)
  17. atilladnc

Gezenbilir Erzurum Grubu

Ynt: Gezenbilir Erzurum Grubu atilla dinç gümüşhane kelkitliyim erzurumda oturuyorum. arkadaşlar merhaba 3 kişiyiz artıkınn :):):)

18. atilladnc

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri sanırım hepsi lacivert. araçlar hakkında bende detaylı bilgi alamadım.yakın zamanda foto isteyecegim satıcıdan.şuan yerlerini açıkça belirtmek istemiyorum açıkçası araçların site içerisinde ki arkadaşlarımız tarafından alınmasını istiyorum.ticaret...
  19. atilladnc

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri arkadaşlar hepinize duyrulur...7-8 land rover emniyetten alınmış benzinli araçlar var kaportaları düzgün duruyor gördügüm kadarıyla. fakat söyleyen şahsın yalancısıyım bende; aracı çalıştırıp teslim ederim diyor.almak isteyen varsa bana özelden mesaj...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri