Arama sonuçlarınız

1. atikbey

"SON ŞERO" Yeni Yol Arkadaşım Huzurlarınızda "2001 WJ"

Ynt: "SON ŞERO" Yeni Yol Arkadaşım Huzurlarınızda "2001 WJ" Hayırlı olsun.Güle güle iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

2. atikbey

2001 GRAND CHEROKEE V8 İLE BENDE ARANIZADAYIM ARTIK...

Ynt: 2001 GRAND CHEROKEE V8 İLE BENDE ARANIZADAYIM ARTIK... Hayırlı olsun, kazasız, belasız iyi günlerde kullanın.
  3. atikbey

Yeni aracım vx100

Ynt: Yeni aracım vx100 Özgür bey hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.

4. atikbey

Wj 2000 orjinal radyo teyip Nerde

Ynt: Wj 2000 orjinal radyo teyip Nerde Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  5. atikbey

Wj 2000 orjinal radyo teyip Nerde

Ynt: Wj 2000 orjinal radyo teyip Nerde Merhaba, Radyoyu tamir ettirmeye hiç uğraşmayın bence.Parçası bulunmuyor.Ankara'da iseniz Yıldız sanayi sitesinde iki adet Jeep parçası satan yer var.ikinci el radyo teyp bulabilirsiniz buralarda, yalnız pazarlık yapın garantili alın.Jeep Market Tel:3123542737

6. atikbey

Forumdaki Rehavet?

Ynt: Forumdaki Rehavet? Merhaba, Mustafa bey ben haitiye gitmedim, arabamı iyi bir fiyata da satmadım.Siteye ara sıra giriyorum ama yaşlandık herhalde off-road ilgim azaldı.Başka aktiviteler, başka hobilerle uğraşıyorum. Selamlar.

7. atikbey

Buda Benim 5.9'um

Ynt: Buda Benim 5.9'um Hayırlı olsun, kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanız dileklerimle. Selamlar.
  8. atikbey

1973 Dodge D 100

Ynt: 1973 Dodge D 100 Çok uğraşmış, çok emek vermişsiniz ve mükemmel bir dodge 100 çıkmış ortaya.Bir zamanlar kırmızısını kullanmıştım, eski günler geldi aklıma.Elinize sağlık, iyi günlerde ve keyifle kullanmanız dileklerimle.
  9. atikbey

Apo Dayının M38 'i

Ynt: Apo Dayının M38 'i Çok güzel olmuş,elinize sağlık iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

10. atikbey

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010) Merhaba,geçen yıl katılmıştım çok keyifliydi.Bu yıl düzenlenecek Cumhuriyet Bayramı kortejine katılmayı çoook isterim, ancak Ankara dışında olacağım için katılamayacagım. Selamlar.

11. atikbey

SOSDER; 2. Anadolu Off-Road ve Doğa Sporları Şenlikleri (30-31 Ekim 2010)

Ynt: SOSDER; 2. Anadolu Off-Road ve Doğa Sporları Şenlikleri (30-31 Ekim 2010) Güzel bir etkinlik olacağından eminim.
  12. atikbey

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) Bende çok isterim. İnşallah ilk etkinlikte görüşmek dileğiyle ...

13. atikbey

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) devam
  14. atikbey

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) '
  15. atikbey

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) Bu güzel festivali düzenleyen, gezenbilir ailesi ile yeniden bir araya gelmemizi sağlayan, organizasyonda tüm emeği olanlara, festivale katılan tüm dostlara teşekkür ederim.Ayrıca birlikte olmaktan keyif aldığımız zakof...

16. atikbey

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) Ertuğrul bey merhaba, kurabiyeleri unutturduk sanmayın sakın teklifimiz baki. Selamlar.
  17. atikbey

Ben de XJ Sahibi Oldum

Ynt: Ben de XJ Sahibi Oldum Hayırlı olsun, çok yakışıklı, kazasız, belasız, iyi günlerde kullanın inşallah.
  18. atikbey

Aranıza ZJ ile Katıldım...

Ynt: Aranıza ZJ ile Katıldım... Hayırlı olsun, kazasız, belasız iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

19. atikbey

Güvenç Köyü Kamplı Off-Road Gezisi (10-11 Nisan 2010)

Ynt: Güvenç Köyü Kamplı Off-Road Gezisi (10-11 Nisan 2010) resimlere devam
  20. atikbey

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010) Bu güzel ve anlamlı organizasyon için; düzenleyen ve emek veren herkese, çok uzaklardan bizleri yalnız bırakmayarak bize katılan tüm dostlara teşekkürler. Bu anlamlı organizasyonda bulunmak çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri