Arama sonuçlarınız

1. B

Garmin 60 Csx Yanlış Mesafe Ölçümü

Ynt: Garmin 60 Csx Yanlış Mesafe Ölçümü aynı cihaz bende 10 yıldır mevcut spor yaparken.özellikle koşular yürüyüşler hep yanımdadır.elimde ayrıca macellan xl cihazımda mevcut.aynı yolları kıstas olun diye ölçüm yaparım.garmin 1550m ölçüüne macellan 1500m ile karşılık geldi.ama stadyumda gerçek...

2. B

Muğla - Bodrum -marmaris Arası Role Var Mı?

Ynt: Muğla - Bodrum -marmaris Arası Role Var Mı? dalaman,fethiye civarında uhf bandında çalışan 439.175 mhz 88.5 ton röle mevcuttur.civar ilçelerden rahatlıkla duyulmaktadır.
  3. B

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? selamlar ben motorsikletimi satalı yaklaşık 12 yıl oldu.tüm yurtiçini gezdim.ilk motor um BMW r60/6 idi onunla doğu Anadolu ve karadeniz sahillerini akdeniz kıyılarını defalarca turladım.bazen yakıtım bitti yollarda kaldım.elektirik problemleri yaşadım gece ışıksız...

4. B

Düzce de 16 ili kapsayan Telsiz Rolesi

Ynt: Düzce de 16 ili kapsayan Telsiz Rolesi 145.650 düzce rölesine. ankaranın yüksek kesimlerinde kurulan iyi yönlendirilmiş kazançlı antenlerle ulaşılabilmektedir.hatta kendi el telsizimle bile ankara hüseyingazi tepesinden rahatlıkla istanbul.edirne gibi illere ulaşmak mümkün oldu.sadece...
  5. B

60CSX Turkce Arayuz ?

Ynt: 60CSX Turkce Arayuz ? 60csx cihazımı 3.90 versiyonla kullanıyordum.sürekli hatalarla karşılaşmaya başladım.cihaz bazen sapıtıyordu.egnos uydularına bağlanamıyordu.hassasiyet 8.9m yi aşamıyordu.cihaza 4.00 versiyonunu yükledim ama sorun hala devam etmekteydi.yabancı forumlardan biraz...

6. B

Garmin tümleşik haritaları ayırma

Ynt: Garmin tümleşik haritaları ayırma selamlar programla elimde olan birleşik eski tarihli navi haritasıyla topo haritayı ayırıp.daha sonra yeni versiyon navi haritayla birleştirip 60csx cihazımın sd kartına kopyaladım.sonuç süper.tüm harita parçaları cihaz tarafından okunuyor.

7. B

60CSX Turkce Arayuz ?

Ynt: 60CSX Turkce Arayuz ? size firmawer göndereyim kendiniz yüklersiniz.tr desdekli 3.90 versiyon
  8. B

60CSX Turkce Arayuz ?

Ynt: 60CSX Turkce Arayuz ? cihaza tr destekli yeni firmawer yüklemen lazım türkçe arayüze sahip olmak için.
  9. B

Magellan Explorist Xl mi, Garmin 60 Csx mi?

Ynt: Magellan Explorist Xl mi, Garmin 60 Csx mi? o linkteki macellan teknik açıklaması mcl xl ile macellan exp.600 karışımı verilmiş.yani her iki cihazın ekstra özelliklerini bir araya getirerek sankii xl nin özellikleri gibi sunulmuş. aldanmayın bunlara.xl de barometrik basınç.termometre.üç...

10. B

Garmin Version Yükseltme Hatası

Ynt: Garmin Version Yükseltme Hatası Sn. Eyuboglu teşekkürler yardımlarınız için.dil sorunu halledildi.eline emeğine sağlık

11. B

Ynt: Garmin Version Yükseltme Hatası çok memnun olurum sayın eyupoglu arkadaşım.mail ile iletin bize
  12. B

Ynt: Garmin Version Yükseltme Hatası garmin 60csx 3.90 güncellemesi sonrası dili deyişti.Türkçe seçeneği de içerisinde yok. bu sorunu nasıl aşabiliriz.yoksa ingilizceye devammı edelim.

13. B

Gps, Navigasyon, Pda Hakkında Kurda Kuşa Yem Etmemek Adına Soru :)

Ynt: Gps, Navigasyon, Pda Hakkında Kurda Kuşa Yem Etmemek Adına Soru :) teşekkürler tavsiyeleriniz için.ben zaten yaşamım ın bir parçası haline getirdim garmin 60csx le dolaşmayı.hem koşarken hızımı ve mesafemi ölçmekteyim.hem rakımla ilgili işime yarayan bölümlerini kullanmaktayım.barometresi...
  14. B

Gps, Navigasyon, Pda Hakkında Kurda Kuşa Yem Etmemek Adına Soru :)

Ynt: Gps, Navigasyon, Pda Hakkında Kurda Kuşa Yem Etmemek Adına Soru :) n95 8gb telefon a garmin topografik haritasını yükledim.gayet sorunsuz çalışıyor.aynı zamanda navigasyon haritasıda aktif durumda.bilgilerinize
  15. B

Garmin 60 CSX Kullanım Yardımı

Ynt: Garmin 60 CSX Kullanım Yardımı cihazın navigasyon yaparken rota hesabı yapmadan önce sorar.yol üzeri takipmi yoksa kuş uçuşu gidişmi diye sorar.siz ona yol rota takip ayarı yaparsanız size uygun yolları kullanarak istediğiniz yere götürür.sizin ayarınız herhalde yol dışı şeklinde...

16. B

Harita Güncellemesi

Macellan Expoler cihazıma 2008 nisan ayında geometriscte nav ve topografik haritaları yüklettim. Benim kullandığım versiyon 1.12 t ve 1.12 nav. Haritaların yeni versiyonları çıkmış durumda. Acaba firma web üzerinden müşterilerine güncelleme yapamaz mı? Benim garmin 60csx cihazıma firmanın...
  17. B

GPS ile Araç Hız Göstergeleri Neden Farklı Ölçer?

Ynt: GPS ile Araç Hız Göstergeleri Neden Farklı Ölçer? araçlardaki hız göstergeleri genelde standart binek arabalarda 90 km hızdan sonra belirli oranlarda fazla göstermeye başlıyor.ben kendimin rover marka arabamla oto yolda birkaç model marka gps cihazlarla yaptığım testlerde ki sonuç.araç 120...
  18. B

GPS'li PDA ve Telefonlar Hakkında

Ynt: GPS'li PDA ve Telefonlar Hakkında ben pda olarak htc touch pro ve igo8 gps yazılımı ile tr2008.7 map kullanmaktayım.bataryayı tam şarjla bir güne yakın kullanabildim.çünkü arka ışıkları tam kapasite açık tutmak şartıyle.cihaz navigasyon ve yer.adres bulmakta mükemmel.harita güncelse vede...

19. B

Dünyadan İlginç Motosiklet Örnekleri

Ynt: Dünyanın En Hızlı Motoru 1000 Bg. 0-100 km. 0.8 Sn. drag yarışmalarının bir kuralı yokmu.yani güç ve ek aksesuvar gibi sınırlamalar olması lazım.yoksa böyle sınırsız güç deneyimlerinin sonu gelmez.bakarsın ışık hızını aşıp diğer aleme geçeriz bir gün.
  20. B

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? 1993-1999 arası sırasıyla bmw 60R 2sene kullandım.bmwK1 750 cc 2 YIıl kullandım. Sonunda Yamaha J3 750 cc lik 3 silindirli custom coper kullandım.Türkiyenin güneydoğusu hariç her tarafını motorla gezdim.Ufak tefek kazaların haricinde sorunla karşılaşmadım.2000 yılında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri