Arama sonuçlarınız

1. Aviator35

Hamburg-Bremen-Bruksel-Gent-Brugge-Amsterdam

geçen hafta çıkıp tamamladığımız konu başlığındaki rotamız ile ilgili not ve fotoğrafları yakında ekleyeceğim

2. Aviator35

Yunan Adalarında B Ehl.le Scooter Kiralanıyor Mu ?

konu başlığı hakkında bilgisi olan var mı acaba ? teşekkürler
  3. Aviator35

İtalya hakkında ve İtalya-Fransa-Hollanda ulaşım

Roma>Pisa Pisa>Venedik Venedik>Paris yada Venedik>Milano>Paris parkurunda tren yada otobüs ile ulaşım imkanları nasıldır ? ( trenatalia.com a baktım ama bazı parkurlar da ya tren yok gibi ) geçen sene plan yapıp gerçekleştiremediğim seyahatimi bu yıl yapma düşüncesindeyim, rota aşağıdaki...

4. Aviator35

3 günlük Trabzon ve çevresi hakkında gezi planı tavsiyesi

trabzona havayolu ile gidip, havalimanından araç kiralayıp üç gün trabzon ve çevresinde nereleri gezebiliriz, tavsiyeleriniz neler olur, nasıl bir plan yapmalı ? teşekkürler
  5. Aviator35

İzmir-Antalya-Kemer-Olympos-Kaş-Kalkan-Patara-Ölüdeniz-Dalyan-Marmaris gezimiz

herkese merhaba konu başlığındaki geziye çıkmadan önce internetten olabildiğince yararlandım tabi ençok da gezenbilir bana yardımcı oldu, öncelikle bu siteyi oluşturanlara teşekkür ediyorum ve sözü fazla uzatmadan ayrıntılara geçiyorum eşimle amacımız daha önce gitmediğimiz antalya ve bölgesini...

6. Aviator35

Almanya-İtalya-Fransa da Nereleri Nasıl Gezmeli?

Merhabalar Siteye yeni üye oldum, eşimle birlikle mayıs ın ilk haftası yada nisanın son haftası yurtdışına çıkmayı planlıyoruz, geziyi yavaş yavaş planlamaya başladım ama bizim için ilk deneyim olacağından yardımlarınıza ihtiyacım var.Ben daha önce Londraya gitmiştim eğitim için 2 hafta kaldım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri