Arama sonuçlarınız

1. murat51-38

Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı biz kayseride 37 inc olarak uyguladık, aynı zamandada turboladık çok sağlam makineler

2. murat51-38

SNORKEL YAPIMINDA MUCİZE İCARLAR

Ynt: SNORKEL YAPIMINDA MUCİZE İCARLAR
  3. murat51-38

SNORKEL YAPIMINDA MUCİZE İCARLAR

Ynt: SNORKEL YAPIMINDA MUCİZE İCARLAR şnorkelin son hali

4. murat51-38

KAYOFF; Kayseri - Mimar Sinan - Reşadiye (26 Aralık 2010)

Ynt: KAYOFF; Kayseri - Mimar Sinan - Reşadiye (26 Aralık 2010) mustafa bey elllerine sağlık
  5. murat51-38

Kayseri Ambardan Kuzey Çevre Yoluna Off Road Gezisi (15 Kasım 2010)

Ynt: Kayseri Ambardan Kuzey Çevre Yoluna Off Road Gezisi (15 Kasım 2010) öncelikle çok geçmiş olsun. önemli olan sizlerde bir şey olmamasıdır. onun haricindeki şeyler teferruat ve tecrübedir.herkeze iyi bayramlar.

6. murat51-38

Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması beni neden aramadın

7. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması 7 sinden önce 31.10.2010 var..
  8. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması bu arada zafer ustada samurai ci oldu......
  9. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması cezayı duyunca sayın fındıkta gelmiş...

10. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması pazar günü için banada uyar..bu arada 2 adet mustafaya 2 adet orjinal ceza uygulayacağım. geçen pazar günü sayın fındık bu hafta etkinlik yok ben eşya taşıyacağım dedi ve beni sattı ikinci mustafada şuç ortağı..sonu ne olur bilmem....?

11. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması arkadaşlar benim parça yeni gelmiş inşallah toplanmaya başlandı. ancak uzun mesafeli bir geziye çıkamam öncelikle kısa mesafede hırpalamam lazım.onun için ben kısa mesafe proğram olursa katılırım yoksa pazar günü sarıgöle doğru denemeyi düşünüyorum...
  12. murat51-38

Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010)

Ynt: Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010) çocukları araçtan aldıktan sonraki çocukların bana sarılmasını ve kalp atışlarını herhalde ömrüm boyunca unutmayacağım

13. murat51-38

Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010)

Ynt: Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010) bu güne kadarki hiç bir offroad gezisinde (sivasta dahil) yusuf yusuf demedim ama dün araç dışında olmama rağmen ilk defa o duyguyu yaşadım.allah kimseye yaşatmasın...
  14. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010) face de resimleri gördüm sanki o anları yeniden yaşadım.hepimize büyük geçmiş olsun...
  15. murat51-38

Sivas 2. Off-Road Şenliği (17-18-19 Eylül 2010)

Ynt: Sivas 2. Off-Road Şenliği (17-18-19 Eylül 2010) arkadaşlar resimler ve videolar için teşekkürler. ama bu arada en kısa zamanlamayı yapan benim aracın videosu yokmu. o kadar fotojenik pozlar verdik.......

16. murat51-38

Sivas 2. Off-Road Şenliği (17-18-19 Eylül 2010)

Ynt: Sivas 2. Off-Road Şenliği (17-18-19 Eylül 2010) Bizlere bu organizasyonu hazırlayan sidoff yetkililerine herşey için teşekkür etmek istiyorum. Aynı zamanda geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm dostlarada ayrıca teşekkür ederim. Nice organizasyonlarda beraber olmak dileğiyle................
  17. murat51-38

Sivas 2. Off-Road Şenliği Duyurusu (17-18-19 Eylül 2010)

Ynt: Sivas 2. Off-Road Şenliği Duyurusu (17-18-19 Eylül 2010)
  18. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması ertuğrul abi yarın geliyormusun

19. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması bunlar espiri allah kimseye kaza bela vermesin ağız tadıyla güzel günler inşallah....
  20. murat51-38

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması çok yakmasıda yusuflardan ağırlık yapıyorlar...........

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR