Arama sonuçlarınız

1. K

Slm ibrahim bey defendere r 380 sanziman takma yorumunuzu okudum bu sanzimanin arazi sanzimanina...

Slm ibrahim bey defendere r 380 sanziman takma yorumunuzu okudum bu sanzimanin arazi sanzimanina baglanma sekli nasil yaptiniz ayri bir aparatimi var tesekkurler

2. K

1987 Model Benzinli Defender 110 İçin Hidrolik Direksiyon

ben bmw direksiyonu taktım güzelde oldu sorunsuz çalışıyor
  3. K

Basit, Ucuz ve Kullanışlı

Ynt: Basit, Ucuz ve Kullanışlı elinize saglık bende benzin hortumlarını degiştirmeyi düşünüyorum şu kamyonlarda kullanılan rekli hava hortumları uygunmudur birde soguk hava lpg li aracada uygulanırmı teşekkürler

4. K

Alınık Arazi Aracı - 10.000 TL'ye kadar

Ynt: Alınık Arazi Aracı - 10.000 TL'ye kadar ambulansdan çıkma 92 model benzin-lpg li defender 110 var 12700 istiyoruz
  5. K

Land Rover Direksiyon kutusu

Ynt: Land Rover Direksiyon kutusu fahri bey bu kutu defendere olurmu

6. K

Defender 2,5 Düz Dizel Turbo Uygulaması

Ynt: Defender 2,5 Düz Dizel Turbo Uygulaması gökhan bey hayırlı olsun peki bu uygulama benzinli lpg li defenderede yapıla bilirmi?

7. K

Trafiğe Tescil İçin ...

Ynt: Trafiğe Tescil İçin ... Göktu bey arkadaşın buradan iletişim bilgilerini yazmam uygun olmaz diye size kendi telofonumu yazayım arayın sizi arkadaşa yönlendireyim 05322245379 erol
  8. K

Trafiğe Tescil İçin ...

Ynt: Trafiğe Tescil İçin ... Göktu bey bende anbulans kasa benzinli aracımı 5 kapı haline çevirip tse ve tescil işlerini ekim ayında yaptırdım kolay işler degil ama düzgün dürüst birine düşerseniz kısa sürede halledersiniz dilerseniz benim işlerimi yapan arkadaşa yönlendire bilirim.
  9. K

Defender Ön Konsol İmalatı

Ynt: Defender Ön Konsol İmalatı Ahmet bey sakıncası yoksa bu araçtaki gösterge panelinin fiyatı nedir gerçekten çok güzel.

10. K

Defender 110 Yakıtından Şikayetçiyim

Ynt: Defender 110 Yakıtından Şikayetçiyim merhabalar yukarda bahsi geçen kitti bende taktırdım aracımıda 9 günlük bayram tatilinde uzun yolda test ettim 440 km de 140 tl gaz yaktım buda km de 320 kuruşa falan denk geliyor yakıta bu kitin etkisi nedir bilmem ama ben pilatinli sistemden sikayetçi...

11. K

Defender 110 Ruhsatları Sorusu

Ynt: Defender 110 Ruhsatları Sorusu selamlar bende aracıma yeni ruhsat çıkartım 5 kişilik ambulans yazıyordu plan proje çizdirdik tse den arazi taşıtı jeep geçti tüv den 2 yıllık muanesi yapıldı ama trafikte 5 kişilik otomobil (çok amaçlı) sınıfıda M1G yazdılar.
  12. K

Benzinli Motora Turbo

Ynt: Benzinli Motora Turbo benim aracımı Alper beyin yardımıyla elektronik ateşlemeye çevirmiştik çok güzel oldu halen sorunsuz çalışıyor şimdi lpg li olarak gayet güzel kullanıyorum Alper beyden yeni projesini de sabırsızlıkla bekliyoruz teşekkürler.

13. K

satılık 24 volt 12000 lb sıfır vinç

Ynt: satılık 24 volt 12000 lb sıfır vinç vinç satılmıştır ilan kaldırıla bilir.
  14. K

Defender'a Elektronik Ateşleme Uygulaması

Ynt: Defender'a Elektronik Ateşleme Uygulaması selam banada forumdan kayserili Alper bey yardımcı oldu getirtti parçayı bir arkadaşıda montajını yaptı isterseniz telefon numarasını vereyim görüşün yardımcı olacaktır (Alper 5005) isinle kendisi elektronik ateşlemeye dönüşüm diye başlık açmıştı...
  15. K

LR Defender ambulans'a dair tüm bilinenler

Ynt: LR Defender ambulans'a dair tüm bilinenler erhan bey benimde ambulans kasa lr var benim sorunumda bu aracın avans ayarını tutturamadım otomatık ateşlemeye çevirdim ama ayarını düzgün yapacak bir usta tavsiye edebilirmisiniz istanbul da bildiginiz bir yer varmı teşekkür ederim.

16. K

Ynt: satılık 24 volt 12000 lb sıfır vinç hocam ben resim yükleme işini beceremiyorum prime tech yazıp forumda resimleri vardı zaten sıfır kutusunda işinize yarayacaksa arayın görüşalim.
  17. K

Ynt: satılık 24 volt 12000 lb sıfır vinç telefon yazmamışım 05322245379
  18. K

yurt dışından getirttigim 24 volt 12000 lb prime tech marka sıfır vinç satılık yada 12 volt 4 ton yada daha yüksek kapasiteli vinçle takas yapmak istiyorum tekliflere açıgım.

19. K

Warn M8000 Vinç Satılık

Ynt: Warn M8000 Vinç Satılık selamlar bana yurt dışından bır arkadaşım prime tech 12000 lb 24 volt vinç getirdi sıfır kutusunda aracım 12 volt oldugu için takamadım 12 volt bir vinçle takas edebilirmiyiz.
  20. K

12V Warn Vinc 24 V yapilabilir mi?

Ynt: 12V Warn Vinc 24 V yapilabilir mi? Murat bey vinçi kutusundan size ölçüleri vermek için çıkarttık uzaktan kumandası bile var. boy 54 cm - en 15 cm - yükseklik 24 cm üstteki siyah elektirik kutusu dahil tabana baglantı samun aralıkları en 11.5 cm - boy 25.5 cm ben resim çizim işlerinden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri