Arama sonuçlarınız

1. E

Kayseri'deki 110'lar

Ynt: Kayseri'deki 110'lar hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

2. E

Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu?

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? arkadaslar zannedıyorsam konu yavas yavas dagılmaya basladı farklı araçlara farklı konular acılsa yada özel mesaj gönderilse daha iyi olmaz mı çünkü ben böyle bir konu bulana kadar canım cıktı aa bulamadım suan bu tıp araçlarla ilgili...
  3. E

Unimog 406 ve Yenilenme Aşamaları

Ynt: Unimog 406 ve Yenilenme Aşamaları o aracı ancak o nazar boncugu kurtarır

4. E

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? Aslında boyle olması daha güzel bu tip kasalarla ilgili bütün sorular böylece cevaplanmış oluyor ;) herkse çok tesekkurler :)
  5. E

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? Benım anladıgım kadarı ile ruhsat işinin belli bir prosedürü yok çünkü hangi trafik müşavirliği ile görüşsem uzaydan bahsediyormus gibi şaşırıyor. ve HAYIR ruhsat değişikliği olamaz diyor. arkadaslar benım bulundugum ilde trafik müşaviri...

6. E

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? kapalı kasa kamyonet kesınlıkle bınek halıne gelmıyor yanı 2 kişilik araba 5 kişilik yapılmıyor bunun sebebi de zamanında oluyordu fakat az vergi ödemek için bu konu kötüye kullanıldı ve artık fabrıkadan ne cıkıyorsa o olabilecek yani...

7. E

Gezenbilir Gümüşhane Grubu

Ynt: Gezenbilir Gümüşhane Grubu Emrah öztürk gümüşhane -Torul
  8. E

Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting (12-13 Mayıs 2007)

Ynt: Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting (12-13 Mayıs 2007) çok güzel fotograflar sadece fotograflra bakması bile çok keyifli ;)
  9. E

Unimog 406 ve Yenilenme Aşamaları

Ynt: Unimog 406 ve Yenilenme Aşamaları aracın içinin fotografları varmıydı yoksa o heyecnla benmı görmedim :))

10. E

Kayseri'deki 110'lar

Ynt: Kayseri'deki 110'lar kokteknık 8000 tl aldıgın o aracı kaç lira harcayarak o hale getirdin ?? daha ayrıntılı fotograflarını koyabilirmisin madem bizde yok bari fotograflarıondan faydalanalım :)

11. E

Landcılara Amfibi Defender

Ynt: Landcılara Amfibi Defender LR defender için hayvan tasviri yapılsa keçi,kuş,balık....birçok tasvire uyar:) ;)
  12. E

Neydim? Ne Oldum? (Necati)

Ynt: Neydim? Ne Oldum? (Necati) çok güze olmus emegıne saglık

13. E

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? aynen dediğin gibi bugun baya bı sordum sorusturdum trafik müşavirliği ve en son olarakta makıne mühendisiyle gorustukten sonra kesınlıkle bınek tip olmayacagı fakat dediğiniz gibi ya kapalı kasa ya acık kasa halıne gelıyor yada...
  14. E

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? acaba kasa değişme konusunda servisle gorussemm iy ibir sonuç alabiilirmıyım birde ruhsat değşiikliğinin olabildiğine emınmısınız çüünkü önceden vergiyi azaltmak için ruhsat değişikliği yapılıyordu artık yapılmadıgını biliyorum
  15. E

Ynt: Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu? Merhaba cevap verdiğiniz için gerçekten çok tesekkurler. Biran kimse cevap vermeyecek diye ümidimi kesmiştim Benım ambulans tipi almak istememdeki temel neden bu araç 97 model ve çok temiz garajdan çıkmamış ve biliyor olmam. Arazili...

16. E

merhaba arkadaşlar Bende LR defender ı olanlar arasına katılmak istiyorum bunun için bir kaç şey soracaktım ambulans tipi land rover defender ruhsat değişikliği ile binek tipi haline geliyormu(5 kapılı) duyduguma göre eskiden geliyormuş şimdi olmuyormus ve eğer oluyorsa ruhsat değişikliği ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri