Arama sonuçlarınız

1. V

Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Boğaç kardeşim umarım tasarladığın gezini gerçekleştirirsin.Ben bu rotayı geçen sene Cannes ve Nice i ekleyerek yaptım . Bence böyle bir gezi öncesi elinde nekadar çok bilgi olursa okadar doğru şeyler yaparsın mantığıyle bende birkaç noktada...

2. V

Yunanistan - İtalya - Fransa

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Sayın Abucam,Haziran sonunda Marmariste motorsiklet festivali düzenliyoruz.(www.marmok.com) Hemen sonrasında yarım kalan turu tamamlamak üzere Yunanistan istiyoruz.Bakalım zaman neler gösterecek.
  3. V

Sapanca Gölü'nde Kamping Kuruluşu - Sucuk Partisi

Ynt: Sapanca Gölü'nde Kamping Kuruluşu - Sucuk Partisi Çok güzel resimler.Teşekkürler.En yakın zamanda yeni bir organizasyonda buluşup tanışmak ümidiyle.

4. V

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Güvenlik için benim önerim ;küçük küçük olsada birkaç farklı önlem.Zaman olarak daha fazla uğraşmaları için örneğin; Direksiyon simidi için kilit yani baston kilit.ordada birçok araçta var. Aracın hem içine hemde dışına yani kaputun içine konabilecek küçük bir...
  5. V

Sapanca Gölü'nde Kamping Kuruluşu - Sucuk Partisi

Ynt: Sapanca Gölü'nde Kamping Kuruluşu - Sucuk Partisi Arkadaşlar öncelikle paylaşımınız ve resimler için teşekkürler. Çok güzel bir toplantı olduğu resimlerden belli.İmrenerek takip ediyor ve yenilerini bekliyoruz. Fakat benim merak ettiğim birkaç nokta var . Elektrik alabildinizmi?Su ve mazot...

6. V

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Sayın Abucam Evet yeni karavan aldım.Alışıldıktan sonra allah kimseyi karavansız bırakmasın.

7. V

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Sizede geçmiş olsun.Umarım artık sıramızı savmışızdır :D
  8. V

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Bunlar her İtalyaya gidenin başına gelebilecek şeyler neyapalım canımıza birşey olmadı diyoruz.Sonuçta karavanları hafta sonu piknik yapmak için almadık.tabiiki imkanlarımız dahilinde gezeceğiz. Gelelim olayın teknik ayrıntılarına.Eğer böyle bir...
  9. V

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Karavanım 2000 model 6 kişilik Saly yapımı Ford Transit'di.Yurt dışına çıkarken hazırlamamız gereken evrakları turing otomobil kurumundan yaptık.Bu evraklardan biride yurtdışına çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu yeşil kart sigortasıydı.Ben bu sigortayı...

10. V

Ynt: Yunanistan-İtalya-Fransa Arkadaşlar,geçmiş olsun temennileriniz için teşekkürler... Olay 27.08.2007 de oldu.Biz zaten böyle bir durumdan korktuğumuz için roma da 2 gece kampingde kaldık.Diğer zamanlarda kampiglere hiç girmedik.Sabah kampingten çıkış yaptıktan sonra kısa bir son tur atmak...

11. V

selam ben yeni üyeyim.2001 yılından beri motokaravan kullanıyorum.2007 yılında uzun zamandır hayal ettiğimiz turumuza başladık.herşey çok yolunda giderken dönüş yolunda( yaklaşık 5.hafta )roma da karavanımızı çaldırdık.uçakla geri döndük. Bu rotada yolculuk yapmak isteyen arkadaşlar olursa ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri