Arama sonuçlarınız

1. borntobedeep

Satılık Otomabil Ruhsatlı 1997 Vito 19000tl

Merhabalar, araç 1997 model otomobil ruhsatlidır iki yılda bir muayene olur köprülerden geçer 7 koltukludur arka koltuklari cok guzel degildi bende söktüm kamp yapmak için kullaniyorum, koltukları da vereceğim. Arkada karavan takmak icin çeki demiri ve elektrigi mevcut. 2300cc dizel 100km de 7...

2. borntobedeep

Ducato 12m3 2000 Model 65000km Alınır Mı?

Merhabalar, Ducato 12m3 2000 Model 65000km de aracı motokaravan yapmak için almak istiyorum, sağ tarafta sürgülü kapıda pencere yok, arkada 2 adet kapıların penceresi var. Kazası boyası yok, uzun zamandır kullanılmadıgı için 4 aydır muayeneside gecikmiş, ne dersiniz 17500TL verilip alınır mı bu...
  3. borntobedeep

Magellan Explorist 500 LE

Selam, Magellan Explorist 500 LE gps im satılıktır, çizik çok var ama fonksiyonları ilk günü gibi. Sadece yüklü haritaların değeri 400 tl ben hepsine 450 tl istiyorum. Fotoğraflarını yarın eklemeye çalşacağım. Şarj cihazı yok usb den şarj ediyorum.

4. borntobedeep

Suunto Vector Siyah

Selam, 2009 da aldığım saatim satılıktır. Biraz çizik var ve Suunto yazısı silinmek üzere. Tüm fonksiyonları ilk günkü gibi çalışır halde. Yarın foto eklemeyi deneyeceğim Core Everest Edt. aldığım için satıyorum. Ankara'da elden yada ptt kargo ile kapıda ödeme gönderebilirim, beğenmezseniz 1...
  5. borntobedeep

Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

Selamlar,Nette bir sitenin indirime girdiğini gördüm , Bestard'ın Kathmandu botunu sepete attım, bir de 4 mevsim 3veya4 kişilik bir çadır ihtiyacım var Sitede Husky ve Ferrino ürünler mevcut ,ne alacağıma karar veremedim. Ferrino Makalu 3 http://www.outdoorburada.com/MAKALU-3,PR-2317.html Yada...

6. borntobedeep

Dalış Liderliğine Yeni Başlayanlara İnce Tüyolar

A-Ekipman a-Dalgıçlar ekipmanlarını hazırlarken farkettirmeden seyredilir ve hata görüldüğünde nazikçe uyarılır. B-Dalış Brifingi a-Dalış bölgesi b-İşaretler c-Suya atlama d-kaç dalışlarının oldugu ve en son ne zaman daldıkları sorulmalı. e-Dalışa başlama saati. f-su balıkları gorecegız gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri