Arama sonuçlarınız

1. borntobedeep

Satılık Otomabil Ruhsatlı 1997 Vito 19000tl

Merhabalar, araç 1997 model otomobil ruhsatlidır iki yılda bir muayene olur köprülerden geçer 7 koltukludur arka koltuklari cok guzel degildi bende söktüm kamp yapmak için kullaniyorum, koltukları da vereceğim. Arkada karavan takmak icin çeki demiri ve elektrigi mevcut. 2300cc dizel 100km de 7...

2. borntobedeep

Ducato 12m3 2000 Model 65000km Alınır Mı?

Bu yaşta arabanın bu km olması çok garip geldi, Bütün evraklar mevcut ayrıca son bakımını yaptırdıgı servis tanıdık çıktı, aracı hatırlıyor almıyorsan ben alıyım dedi gaz verdi iyice :smiley: Araç zaten internete düşmemişti, şirketi tasfiye ettiklerini duyunca bunu da bana verin dedim. Edit...
  3. borntobedeep

Selam, teşekkürler, ruhsatında 2.8 D yazıyor ama kaportada 2.8 JTD yazıyor, araç sahibi biraz garip 3-4 kere aradım ruhsatla alakalı tekrar aramak istemiyorum bende kaç hp merak ediyorum. 65bin km de olduğu için yıllarca sorunsuz kullanırım diye düşünüyorum, 15bin TL gözden çıkardım içi için...

4. borntobedeep

Merhabalar, Ducato 12m3 2000 Model 65000km de aracı motokaravan yapmak için almak istiyorum, sağ tarafta sürgülü kapıda pencere yok, arkada 2 adet kapıların penceresi var. Kazası boyası yok, uzun zamandır kullanılmadıgı için 4 aydır muayeneside gecikmiş, ne dersiniz 17500TL verilip alınır mı bu...
  5. borntobedeep

Scuba Malzemeleri

Ynt: Scuba Malzemeleri mares başlığı gibi olmuş , maresin sadece paletini kullanırım gerisini derinde bedava verseler kullanmam!!! posidon regülatörleriyle ünlüdür ama her regülatörü iyi değildir..ben cyclon5000 den başkasını kullanmam dipte tek bir nefes alamazsanız iş biter... apeks daha...

6. borntobedeep

ilk dalış denge sorunu

Ynt: ilk dalış denge sorunu 3-5 dalış sonra alışır ,bunun için konumu açılır diye kendinize kızarsınız :) .. tüp sizi arkaya doğru çeker bc biraz büyükse veya koşumları tam sıkılmamışsa sağa sola doğru çeker eğer müdahale edilmezse ters dönmüş kaplumbağa gibi olabilirsiniz. ilk kez bisiklete...

7. borntobedeep

Neden Alüminyum Tüp

Ynt: Neden Alüminyum Tüp Küçük bir detayda kalıp konuyu baltalamış gibi olmuşuz kusura bakmayın, Selam SeaTehnologies , bir gün gelip görmek isterim davet için teşekkürler, 7 yıl kadar bende sektörün içindeydim ve hala boş vakitlerimi dalış hakkında okuyarak geçiririm , hangi bilginin doğru...
  8. borntobedeep

Magellan Explorist 500 LE

Ynt: Magellan Explorist 500 LE Selam, Fotolar ekteler, sd kartı içinde .Detaylı kara haritası var. [/size]1 senedir hiç kullanmamıştım, bugun deneyım dedim açılmadı pili bitmiştir diye şarj etmeye çalıştım ama şarjda olmuyor bu yüzden fiyatı 350 ye düşmüştür.[size=small]
  9. borntobedeep

Magellan Explorist 500 LE

Selam, Magellan Explorist 500 LE gps im satılıktır, çizik çok var ama fonksiyonları ilk günü gibi. Sadece yüklü haritaların değeri 400 tl ben hepsine 450 tl istiyorum. Fotoğraflarını yarın eklemeye çalşacağım. Şarj cihazı yok usb den şarj ediyorum.

10. borntobedeep

Suunto Vector Siyah

Selam, 2009 da aldığım saatim satılıktır. Biraz çizik var ve Suunto yazısı silinmek üzere. Tüm fonksiyonları ilk günkü gibi çalışır halde. Yarın foto eklemeyi deneyeceğim Core Everest Edt. aldığım için satıyorum. Ankara'da elden yada ptt kargo ile kapıda ödeme gönderebilirim, beğenmezseniz 1...

11. borntobedeep

Çakı Seçimi Konusunda Yardım

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım dalgıca balıkçıya en iyi ürün http://ofisostim.com.tr/asp/show_stock.asp?product=Ticon_Dar&view=2 1 tl ve keskinliği milyarlık çakılardan üstün , yedek bıçağını tek alırsanız 25 kuruş paket alırsanız 10 kuruş gibi birşey. :) :) :) Linklerdeki iki bıçağıda...
  12. borntobedeep

Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

Ynt: Husky yada Ferrino Çadır Önerisi Baron modelini sipariş vermiştim bugün geldi, hata varmım dıye evde kurdum hemen,çadırın yüksekliğine bayıldım teknik özellikleri zaten iyiydi sağlam bir duruşu var rengi de çok güzel :)

13. borntobedeep

Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

Selamlar,Nette bir sitenin indirime girdiğini gördüm , Bestard'ın Kathmandu botunu sepete attım, bir de 4 mevsim 3veya4 kişilik bir çadır ihtiyacım var Sitede Husky ve Ferrino ürünler mevcut ,ne alacağıma karar veremedim. Ferrino Makalu 3 http://www.outdoorburada.com/MAKALU-3,PR-2317.html Yada...
  14. borntobedeep

Macera Cumhuriyeti'nden Hiçbir Şey Almayın

Ynt: Macera Cumhuriyeti'nden Hiçbir Şey Almayın Ben Millet'in üretim hatası yapacağını pek sanmıyorum , depolama sırasında veya mağazada sergilenirken sıcağa maruz kalmış olabilir , siz kullanırken dağılmıştır yada Belgen'in dediği gibidir.
  15. borntobedeep

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi trekking ve dağcılık için bence kıstas , tek parça deriden üretilmiş, çarşak bantlı , gore-tex veya benzer astarlı ayrıca vibram tabanlı olmasıdır. tek parça derinin özelliği üzerinde dikiş minimum seviyede olduğu için birleşme yerlerinden ayrılmaz ayrıca sadece deri de uzun...

16. borntobedeep

Neden Alüminyum Tüp

Ynt: Neden Alüminyum Tüp 1.5 sene önceki konuyu hortlatıyım :) Bana cevap vermek için üye olduysanız ayrıca teşekkür :) Gönderdiğiniz fotoğraftaki tüplerin kırıldığı ve parça eksildiği anlaşılıyor mu? bence anlaşılıyor !!! Çünkü çatlaklar var ve parçalar eksik . Bu tüplerin alüminyum olduğu...
  17. borntobedeep

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Karkurdu, Millet i hatırlattığın için teşekkürler. Kaliteyi şöyle anlatıyım , dünyada 8000lik dağlar için bot üreten 5-6 firma vardır (Millet , La Sortiva , Boreal , Asolo ,Fitwell belki bilmediğim 1-2 tane daha) ama izlediğim belgesellerde özellikle Everest tırmanışlarında...
  18. borntobedeep

Gerber Bear Grylls Multi Tool & Fire Starter

Ynt: Gerber Bear Grylls Multi Tool & Fire Starter Arada yazılanları okuyamadım kusura bakmayın ama malzemeler bedavaya gelmiş iyi günlerde kullanın. Yurt dışından belki 100 kez ürün almışımdır ama Amazon dan daha önce hiç bir şey almadım , E-bay gibi işleyen bir site mi yoksa mağaza mı? Çünkü...

19. borntobedeep

high mountain

Ynt: high mountain Selam, Doruk Spor üretiyor, sanırım İstanbul'da
  20. borntobedeep

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Selam, Boreal Bullnes diyen arkadaşa Lafuma önerilmiş !! çok ilginç :) Biri tam taban oto.krampon takılabilir bir modelken, lafumanın patika yürüyüşleri dışında işe yarar ürünü yoktur. Lafum tekstil malzemeleri üreten bir firmadır ayakkabıları beş para etmez , tekstilleride...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri