Arama sonuçlarınız

1. yigit68

Acill Acill

slm arkadaşlar benim 95 jlx suzikinin arac sıçakken radyör saat gibi calışıyorrr ama arac sogukken ilk calıştırdıgımda radyötörden kacırıyor arabayı durdugu yerde calıştırdıgımda yine aynı sorun sızıntıyı kesemedim ustalar radyötör saglam kelepçeleri degiştim sogukken yada arac sogudugunda...

2. yigit68

Yardım Acil

Ynt: Yardım Acil slm arkadaşlar ben gecenlerde bu siteden camouflage arkadaşımın da tavsiyesiyle sena jiip gittim mükembel bir ustayla tanışma fırsatı elde ettim inanın bazı şeyler parayla felan olmaz gönül vermek gerekir işte aradıgınız usta işine gönül vermiş üstelik SANAYİ DE böyle insan...
  3. yigit68

Yardım Acil

Ynt: Yardım Acil elbette tşkler

4. yigit68

Yardım Acil

Ynt: Yardım Acil ardaşlar ben aksaray ilindeyim ankarada bir usta tavsiye edebilirmisiniz teşekürler
  5. yigit68

Yardım Acil

Ynt: Yardım Acil tşkler aracım otomatik geri vitesine taktıgım zaman arac sarsıyor küt vursıda var ayrıca rolanti yüksek diyorlar düşürdügümde stop ediyor ayrıca aracım cokk sallanıyor adeta beşik ğibi amasörü sag arka patlakmış ama ondamı tşkler

6. yigit68

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Off-road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. yüksel yiğit suziki vitara 1995 aksaray merkez

7. yigit68

Yardım Acil

slm arkadaşlar yeni aldıgım suziki vitara aracımı tamir bakım yaptırabilecegim ankarada bir usta ya ihtiyacım war ben aksarayda bulamadım yardım edermisiniz teşekkürler
  8. yigit68

Suziki Vitara over drive ve power ışığı

Ynt: Suziki Vitara Over Drive Ve Power Işığı slm sebahattin ustanın adresini verebilirmisiniz tşkler
  9. yigit68

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor üstad ben ankara konya 84 km t.ş.o.t calışıyorum yolun düşerse bu canavarı yakından görmek isterim birde nazarlık takalım allah esirgesin üstelik plakada torpilli 68 :P onunda ayrı hatırı var bende aksaraylıyım

10. yigit68

Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri

Ynt: Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri cok teşekkürlerr saolasın

11. yigit68

Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri

Ynt: Çeşitli Araçlar İçin Off-Raoad Testleri acayip merek landım ama malesef yabancı dilim olmadıgı için bir türlü calıştıramadım bilen warsa allah rızası için vites nerde tarif etsinde bende seyredeyimm
  12. yigit68

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme evet gercektende ben aksaray lıyım bunları yapmassan aksarayı gördüm gezdim denmes :)

13. yigit68

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu tüm gezenbilir üyelerinin yeni yılını kutlar yeni yılın saglık mutluluk ve herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim
  14. yigit68

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu arkadaşlar hoşgeldiniz bende sizin gibi yeniyim inanın siteden kendimi alamıyorum ben hem av meraklısıyım hatta fanatigim hemde ofroad merakı sardı aradıgım herşey bu sitede var inanın bir cok aracın servisinin bile bilmediğini burada ögrendim emegi gecen...
  15. yigit68

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim ALLAH İYİLİĞİNİZİ VERSİN GÜLMEKTEN 5 YAŞINDAKİ KIZIM VE EŞİM BENİ AKLIMI YEDİĞİMİ SANMAYA BAŞLAMIŞLARHİÇ BU KADAR GÜLMEMİŞTİM ELİNİZE SAGLIK ;D

16. yigit68

Sanayici Kırsal Motorine Sınır İçin En Az 6 Ay Geçiş Süreci İstiyor

Ynt: Sanayici Kırsal Motorine Sınır İçin En Az 6 Ay Geçiş Süreci İstiyor herzaman oldugu gibi yine ütülüyoruz ama malesef ayıktırmadan ceplerimiz hortumlanıyormuş gibi geldi bana :D :'(
  17. yigit68

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu slm ben yüksel aksaray dan 68 il yani hasandagın eteklerinden ben av cıyım arazi araclarına tutkum beni bu siteye yönlendirdi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri