Arama sonuçlarınız

1. 27istanbul27

WJ 4.7 , radyo ışııklarının sönmesi

Arkadaşlar aracım 2002 WJ 4.7 radyo kanallarını gezerken aniden radyo gösterge işıkları söndü,radyo,teyp ve cd çalışıyor işıkları yanmıyor,nedeni ne olabilir,şimdi bir teypçiye gitsem daha da bozmasından korkuyorum,böyle bir sorun yaşayan varmı.

2. 27istanbul27

245 ..70..17 ..AT LASTİK ARIYORUM

WJ için sıfır ayarında 4 adet AT lastik , jantlı da olabilir 245..70..17.takım arıyorum.
  3. 27istanbul27

2002 WJ 4.7 V8 lerde od/of düğmesi varmı

Selamlar, 2002 wj 4.7 lerde , zj de olduğu gibi od/of düğmesi varmı.

4. 27istanbul27

5.2 ZJ de Yakıtta tepe gösterge uyumsuzluğu

Arkadaşlar epey zamandan beri normal yakıtım 100 km de 22 lt lpg olmasına rağmen tepe göstergede 33 ve 45 e kadar çıkarken bu olay beni psikolojik olarak rahatsız ediyordu,kaç kere bir iki servise gitmeme rağmen düzeltilmedi, nihayet bir arkadaşımızın tavsiyesiyle bugün...
  5. 27istanbul27

ZJ Yakıt ve yol bilgisayar uyumsuzlugu

Arkadaşlar belki de hiç karşılaşmadığınız bir problemle karşı karşıya kaldım.Yaklaşık 40 gün önce ikitelli deki jeep servisine yolum düştü.Aracımda hiç bir problem yok ,yakıtım 1 yıllık uğraşıdan sonra süper olmuştu,servise uğrayıncaya kadar,kumandayı yaklaştımazsam çalışmıyordu...

6. 27istanbul27

ZJ lerde sanrof bakımı

Değerli arkadaşlar , kış geldi yağmurlar başladı. sanrof konusunda bilgisi olan arkadaşların önerilerine sanırım çoğumuzun ihtiyacı var .Sanrof bakımı,yağlaması vs nasıl yapılır.Şimdiden teşekkürler.

7. 27istanbul27

1998 ZJ AVRUPA VERSİYON SÜPER

Arkadaşlar avrupa versiyon , 10 üzerinden10 numara ilk sahibinden 1998 ZJ 5.2 boya değmemiş 152 bin km de (mil değil) sorunsuz ve masrafsız görülmeye değer aracım satılıktır.GEZENBİLİR üyelerine pazarlık payı vardır.Sahibinden com.ilan no.30241560.
  8. 27istanbul27

ZJ DE GERİ VİTESTE, SAĞ AYNA AYARI

Arkadaşlar 1998 ZJ, aracı ,geri vitese aldığımda sağ dikiz aynası , arka tekeri gösterecek kadar dönüyor ki (öyle olması gerek) fakat D ye aldığımda tekrar düzelmiyor her defasında geriye taktıktan sonra sağ aynayı yeniden ayarlamak zorunda kalıyorum ,ayna ayar düğmesini orta duruma...
  9. 27istanbul27

zj grand cherokee grand voyager farkı

Selam arkadaşlar.Bugün yolda zj grand cherokee gördüm ,ama ön çamurluklarda grand voyager yazıyordu.Bu voyagerler zj görünümlü olmasına rağmen grand cherokee lerden farkı nedir.Ben ilk defa gördüm.cevaplarınızı bekliyorum.sevgiler.

10. 27istanbul27

Kalkışta Defransel Kütürtü Sesi

Selam arkadaşlar.Belki daha önce yazılmıştır ,fakat ling lerde bulamadım.Benim naçizane sorum şu.Araç rampada veya düzde direksiyon sağa veya sola kırılı iken kalkışta arka defranselden kütür kütür ses geliyor.Düz yolda ve süratte hiç ses yok, aracım orj 150 bin km de.asfalt dışına çıkmamış...

11. 27istanbul27

britgestone dualer ht 255/70/16

4 adet britgestone dualer ht 255/70/16 yara bere yok , çok temiz lastik , 7 mm diş var ilgilenenlerin dikkatine .FİATI 4 AD 175 TL.. 0532 ..6213157.
  12. 27istanbul27

ZJ de Katalizör İptal Etmede Yakıt Farkı

Arkadaşlar aracı aldığımda katalizör taşları dökülmüştü ,ekzozcu arkadaş çok pahalı ve 750 tl üzeri olduğunu söyleyince aynı boru ebatında ve aynı boyda susturucu taktık katalizör iptal oldu sensörünüde aynı yerine monte ettik.Daha önce zj tecrübemiz olmadığı için önemini de anlamadık.O...

13. 27istanbul27

Bu 98 5.2 ZJ de benim küheylanım.

Selam Arkadaşlar 3 aydır hastası olduğum ve büyük bir titizlikle aradığım 98 zj 5.2 mi bir ay önce aldım.Bir aydır bakımdı, çok yakması Tüv ve devir işlemleri derken nihayet aracıma kavuştum.Arabayı haliyle tanımadığım için güzel bir çekap yaptım, şu an çok memnunum. Darısı temiz ZJ...
  14. 27istanbul27

ZJ 1998 5.2 motor şasi numarası.

Arkadaşlar daha önce sorulmuşmu bulamadım bu gün muayenede motor ve şasi numarasının yerini bulamadılar el kitabım da yok ,ayda yılda bir geliyor bulamadık dediler, araç 98 zj 5.2 bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yanıt bekliyorum teşekkürler.
  15. 27istanbul27

ZJ'lere En Uyumlu Lastik

Arkadaşlar aracım 98 5.2 ZJ üzerinde bristone H/T 255 70 16 lastik var genişlikten dolayı direksiyonu tam sağ sol yapınca sürtüyor tur ayarıyla işi hallettim.Şimdi lastikleri yenilemek istiyorum hangi marka ve ebatları tavsiye edersiniz.Birde hem asfalt kışında biraz çamurlu yolum var. 245...

16. 27istanbul27

ZJ Üyelerine Gezenbilir Amblemi

İstanbul trafiğinde gezenbilir üyelerinin ve ZJ sahiplerinin birbirini tanıma veya selamlaşması için gazenbilir amblemli çıkartmasını arka veya yan cama yapıştırsak nasıl olur.
  17. 27istanbul27

ZJ Lerde Taban su alması.

Arkadaşlar arabayı 3 gün önce aldım . 98 zj hiç oynanmamış fakat aracın arka koltuk altı dahil tüm taban halısı su içinde.araç 7ay dışarıda yatmış acaba sorun sunrof tahliye kanalından mı yoksa ön cam ızgarasından,mı daha çözemedik acaba böyle durumla karşılaşan arkadaşımız varmı.Birde ekranda...
  18. 27istanbul27

Tercih ZJ 4.0'mı, ZJ 5.2'mi Olmalı?

Arkadaşlar hepinize selamlar 2 adet çok temiz ZJ de kararsızım biri 93 model 4.0 diğeri 95 model 5.2 v8 her ikiside full .Yakıt ve ileride kolay satabilmem açısından 4.0 diyorum ama model düşük pek içime sinmiyor yuksek modellerde son günlerde suni olarak fiatları yüksk görüyorm .Aylık...

19. 27istanbul27

2001 frelander 2.5 v6 hakkında yardım

Selamlar ben 2001 model 2.5 frelander hakkında bilgisi olan arkadaşlardan olumlu veya olumsuz yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler
  20. 27istanbul27

ZJ 96 - 98 ile Doblo takası

Arkadaşlar çok temiz 96-98 ZJ ile 2010 model siyah metalik doblo safeline 3500 km.de aracımı takas etmek istiyorum aracım kapalı garaj arabası olup koltuklarında dahi oturulmamıştır sıfırdan farksızdır.Sahibinden com #20288192 nolu ilandır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri