Arama sonuçlarınız

1. broker650

grand vitara yükseldimi yükselmedimi ?

2005 model grand vitara 3 kapıyı getle 5 cm yükselttik. üzerinde orjinal helezon ve amortisörler var. amortisörlere takozla aynı oranda parça kaynatılıp uzatıldı. ama sanki helezonlar zamanla çöktü gibi. helezonları değiştirmek bir çözüm olurmu acaba ? ne marka hangi ölçüde olmalı ? bilen...

2. broker650

kamplı offroad

arkadaşlar benim gibi bu aralar boş gezenler varsa yarın sabah yola çıkarak 2- 3 gece kamplı offroad yapmak isteyen varmı ? grand vitara 3k. donanımlı aracım var . çamurlu engebeli arazide gidecek aracı olanlar katılmak istermi ?
  3. broker650

2005 grand vitara satılık

yeni araç yapacağım için satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-gorunen-koy-kilavuz-istemez-110861660/detay/

4. broker650

evde fiber tekne yapımı

Selam, antalyada havanın tahammül edilmeyecek kadar sıcak olmasından offroad aktivitelerime yaz aylarında ara veriyorum.Bu sıcakta ne yapsam derken arka bahçemde 3.85m bir kayık yapmaya başladım. Gayet amatör bir şekilde... 6-7 yaşlarındayken babam bize çıtadan iskelet ve gazete kağıdı kaplamalı...
  5. broker650

pala

4 mm kalınlığında dövme demir pala. baltadan ve taradan daha kullanışlı ve pahallı değil 30 TL'ye yaptırdım. sapına 6 mm polyester halat sardım.

6. broker650

ayna mahruti ??

2005 1.6 3 k vitarama 205/80/16 federal couragia taktım. depar yok rampalarda aşırı bayılıyor... tüple alakalımı acaba diyerek benzindede deniyorum ama bir fark yok. ayna mahrutimi değiştirmeliyim ? çözüm bu ise oran ne olmalı ve nerde nasıl yaptırılır ? yardımcı olursanız sevinirim. Tolga Okatan

7. broker650

Bu Dürbün Nasıl Sizce.?

selam arkadaşlar off road ve doğa gezilerinde kullanmak üzere tekli dürbün almak istiyorum (korsan dürbünü ) gibi. internetten 94 liraya buldum ama muhtemelen oyuncak ayarında birşey...http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/25x30-korsan-tek-durbun-paslanmaz-celik-038-58050692 konuya çok...
  8. broker650

225/75/16

2005 model 3 kapı grand vitara 5 cm yükseltmeyle 225/75/16 lastik takılırmı ?
  9. broker650

patrol

satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-patrol-off-road-56491517/detay/

10. broker650

PATROL MOTOR SIFIRLAMA

90 MODEL patrol motor istedi ve işe soyunduk... izmir nissan yetkili servisi Karakaşlardan ayrılma ( yeğeniymiş) Cihan ben yaparım dedi. Ve yaptı, aradan 6 ay geçti toplam 10.000 km. yeniden motor yapıyorum... 2.8 T.D motor gömlek piston segman ve yataklar yeniden yapılıyor ama bu sefer cihanda...

11. broker650

hub auto-lock ?

auto ve lock nasıl kullanılmalı ? lock'ta kullanıldığında 4H yada 4 L' ye aldığımda araba 4 tekerden çekermi ? 2H de iken lock'ta olamsının bir sakıncası varmı ? amatörce bir soru olabilir ama arabamı 3 gün önce aldım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Tolga
  12. broker650

patrol fotoğrafları

Patrol kullananlar fotoğraflarını koymak istermi ? birbirimizden fikirler alabiliriz aksesuar konusunda. Ben 90 model 2.8 GR kullanıyorum üzerinde "0" aksesuar var. birşeyler yapmak istiyorum . belki patrolcüler fikir alışverişi yapmak ister diye düşündüm.

13. broker650

2.8 gr patrol aksesuar

90 model 2.8 gr patrol kullanan arkadaşlar yada fikri bilgisi olanlar, ne tür aksesuar takılmalı yada takılmamalı ?
  14. broker650

2004 F 650 DAKAR

motorumu 4x4 almak için satıyorum uygun araç olursa takas düşünürüm http://www.sahibinden.com/orjinal_aksesuarli_cok_temiz_dakar_2004-10WQQaXQQ20938102WQQpXQQdisplayitem
  15. broker650

90 model uzun dizel patrol

selamlar 90 model uzun şase dizel patrol almak üzereyim arazi ve günlük kullanım amaçlı... arazide yapabileceklerim hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Tolga

16. broker650

Gezenbilir İzmir Off-Road Grubu Gezisi (24 Ocak 2010)

katılımcı arkadaşlar fotolar buraya.....
  17. broker650

Defender Pick-Up

arkadaşlar 92 civarı defender pick up arıyorum. az modifiye ve aksesuarla biraz off-road biraz günlük kullanım düşünüyorum. pick-up ile ilgili düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim
  18. broker650

İzmirli Motorcular

arkadaşlar bodrumdan izmire yeni taşındım gezi kamp vs.. yapanlar varsa haber verin tanışalım yol yapalım.. (motorum f 650 dakar )

19. broker650

Niva Dizel Uygulaması ve Birkaç Değişik Soru

arkadaşlar şu anda enduro motosiklet kullanıcısıyım ( F 650 DAKAR ) lada niva alıp güzelce kafama göre toplama planım var. öncelikle sormak istediğim soru şu : dizel motor uydurma olanağı varmı ? varsa hangi tür motorlar uyar ? sitede baktığım fotoğraflarda bazı nivalarda 2 bazılarında 3 adet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri