Arama sonuçlarınız

1. O

Terios 1.5 2008 Tavan Çıtası Ve Titreme Problemi Hakkında

Merhaba, Sorduğum herkes ki buna İstanbul da en fazla tercih edilen 2 Daihatsu servsisi de dahil benzer şeyleri söylediler, LPG li olan araçlarda 80.000-100.000 km aralığında bu problem oluyormuş ve subap değişimi gerekiyormuş. Toplam maliyet 2.000-2.500 TL civarlarında. LPG siz olanlarda hiçbir...

2. O

Terios 1.5 2008 Tavan Çıtası Ve Titreme Problemi Hakkında

Merhaba, kısa bir süre önce 2008 model Terios Silver Otomatik bir araç satın aldım. Aracıma Gold pakette bulunan siyah tavan çıtalarından taktırmak istiyorum fakat bulamıyorum. İnternette bir iki sitede muadil ürünler var fakat görüntülerini çok beğenmedim. Bu konuda yönlendireceğiniz bir yer...
  3. O

1994 cherokee 5.2 tavsiye

Ynt: 1994 cherokee 5.2 tavsiye Teşekkürler, Vergisi tahmin ettiğimden düşükmüş,yakıt olarakta lpg li olduğu için tahminim km de 60 kuruş seviyelerindedir.

4. O

1994 cherokee 5.2 tavsiye

Merhaba arkadaşlar,almayı düşündüğüm aracı Tekirdağ Çorlu da genelde offroad gezilerinde,av ve balığa giderken ve şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. İlandaki aracın offroad performansı,yakıt tüketimi,yıllık bandrol bedeli,varsa kronik problemleri,görünen ve eklenen donanımların dışında önemli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri