Arama sonuçlarınız

1. A

2005 nissan pick up eurodizel mi normal dizelmi

ustaların tecrübelerine güvenerek bir şey sormak istiyorum 2005 country sahibiyim aracımda eurodizel kullanıyorum ama son günlerde tesadüfen konuştuğum aynı tip arkadaşlarım normal dizel kullanmamı tavsiye etti sebebi ise özet olarak yakıt tüketimi daha az euro ince geliyo daha fazla tükediliyor...

2. A

nissan 4*2 ler için lastik seçimi

selamlar uzun bi aradan sonra bende 2005 country 4*2 ile aranıza katıldım tecrübeli abilerime lastik seçimi ile ilgili sormak istiyorum cevaplarlarsa çok sevinirim üzerinde kumho at825 bulunuyor arazide biraz zayıf gibi geldi sadece arkalara aynı ölçüde MT LASTİK ÖNLEREDE DE aynı ölçülerde...
  3. A

skystarmı,l200 mü ,ranger mi

arkadaşlar.. tkribi 10-15 bin arası bütce ile çift kabin almak istiyorum ama kullananlara sorduğum zaman fanatikçe hekes kendi kullandığı markayı tavsiye ediyor.. ben ortalama %80 arazi %20 şehir de kullanıyorum çok fazlada yükle işim olmuyor ben önceliklerimi söyliyeyim... vergi lerden dolayı...

4. A

Google Güncel Harita

slm arkadaşlar değişik sitelerde google earth ün güncel haritalarını duydum ama ulaşamadım , olsa bile şehirleri gösteriyor, en azından 2009 tarihli arazi bilgilerine ulaşmak istiyorum .. buna ulaşabilir bide gps ile konumlandırma yapabilirsem tadından yenmez yardıma ihtiyacım var .. konuyla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR