Arama sonuçlarınız

1. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Evet elementrade in eline sağlık, uğraştı ve nekadar beyaz pickup varsa doldurdu ekranı ;D Kapağı bi çözüyüm sonrası gelir zaten, Bülent bey anladı beni ;) Bülent bey park sensorleri çalışıyormu sizin aracın, bana montajını yapanlar, çamurda yağışda çabuk bozulur...

2. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Bülent bey; yapılamayınca, bulunamayınca takıyor insan ;D Olmazsa beyaz kapak takıcaz artık bir rollbak nekadar inat edebilirimki, Angellarda iyi bakıyor ha :P Sayın elementer yandan görünüşüme bir ek yapmadınız ROLLBAK - BAKFLİP gibi. Bi bakcem sadece. Hani öyle derler...
  3. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar yükseltme daha sonra düşünüyorum ön çalışma için teşekkürler. iyi bir fikir verdi bana. görüşeceğiz.

4. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar kapak kısmını halledemiyormuyuz beyaz fiber yok galiba sizde yoksa (ama kafama taktım beyaz kapağı :P) rollbak yapalım sonra arkadaşların yorumlarıda alalım, sizin fiyatıda ;D
  5. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar ok.

6. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Sayın Element ilgileniyormusunuz.

7. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Bülent bey park sensörleri çalışıyormu hala, bukadar çamur kar vs..den sonra ;D
  8. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Buyrun ozaman resimler ;D Arkaya düz beyaz kapak ön kaput üstü rüzgarlık siyah ve sizin içinizden gelenler ;D
  9. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Bülent bey bu güzel oluyor ama ben beyazın biraz b....unu çıkarayım diyorum ;D beyaz kapak üstü boynuz felan filan ;D

10. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Sağol, evet bende Beyazı görünce vuruldum ve aldım desem yalan olmaz. Siyah da güzel ama ne diyim artık beyaz biraz daha moda gibi şu aralar. Baktım fotoya, angel farlar benimde hoşuma gidiyor ama orjinaliyle pekde oynama taraftarı değilim. Hele boyama falan çokda güzel...

11. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Aynen bende merakla bekliyorum ;D
  12. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Yaw bide benim araca el atsak, sayın elementrade. Çok iyi bir fikir veriyor araçlarımıza uygulama konusunda. 1- düz arka beyaz renk fiber kapak nasıl durur merak ediyorum. 2- yükseltme kiti ve büyük lastik ve jant. Bülent bey'inkiler gibi mesela. 3- Birde ön kaput üstü...

13. BEYAZZZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Çok güzel hemşerim çok güzel. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim. müdür Jeep bu mudur budur. ;D Herkese sevgiler.
  14. BEYAZZZ

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Güzel bir manzara olmuş karataş'da. Fotolar güzel paylaşım için tşkürler. Bende nereye gitti bizim vinç diyordum ;D
  15. BEYAZZZ

Tavan Rollbarı, rüzgar sesi yaratırmı.

Ynt: Tavan Rollbarı, rüzgar sesi yaratırmı. Yav ne güzel bir paylaşım, her soruya akıllıca cevap var. Neler öğreneceğiz bakalım daha teşekkürler deneyeceğim mutlaka. Elementer sizede teşekkürler.

16. BEYAZZZ

D-Max Diff-Lock

Ynt: D-Max Diff-Lock Bence de olmuş, taraflar anlaşabiliyorsa güzelim ülkemde ne mutlu bana. ;D Saygılar.
  17. BEYAZZZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Bende eskidim, yeni üyeler hoşgeldiniz, forumda zevkli saatler geçirmeniz dileğiyle :o
  18. BEYAZZZ

Ynt: Tavan Rollbarı, rüzgar sesi yaratırmı. Tşk ler hemşerim. İşte bu yüzden 90km/h ın üzerindeki bir ses önem kazanıyor, yani navara 2 ton, yüksek lastik ve hacim, dizel motor vs... ama hiç ses yok ;D Rollbar sorun?

19. BEYAZZZ

Navara aracıma sonradan takdırdığım rollbar lardan 90km/h üstü hızlarda rüzgar sesi geliyor. Fiziki olarak sesin gelmesi mantıksız değil, ama fabrika çıkışı rollbar lı araçlarda böyle bir ses gelmesi kabul edilebilirmi? Eğer orjinalde ses yoksa, problem benim rollbarlardadır ozaman. Konuyla...
  20. BEYAZZZ

D-Max Diff-Lock

Ynt: D-Max Diff-Lock ;D İyi yerden yakalamışsın mete bey kardeşim, aynı benim Isuzucu arkadaşı yakaladığım yerden ;D O zaman tartışmadan kıyaslamaya devan derim araçları. Konu başlığı Isuzu olsa da izin çıkmış arkadaştan ;D Yazımdada belirttiğim gibi L200 iyi bir araçtır belki ama nasıl bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri