Arama sonuçlarınız

1. C

toyota buluşması

Sonbahar toyota buluşması için hiç mesaj göremedim. Son iki TOYOTA buluşmaları gayet neşeli ve güzeldi. Organizasyonu yapan arkadaşlardan tekrar rica edelim tekrardan bizleri bir araya getirirlerse mükemmel olur derim ben..Buarada herkese iyi BAYRAMLAR diliyorum.

2. C

toyota buluşması 2011

Geçtiğimiz buluşma geç haber verilmesi sonucunda yapılamadı.Konuyu erkenden gündeme getireyim diyerek, iyi bir organizasyon yapılması için çağrı yapmak durumundayım...Zaman fazla olursa katılımda okadar kalabalık ve neşeli olur kanatindeyim...
  3. C

Neden Dünyanın En İyisi VX80 İşte Benim Aslan

Bugünkü zorlu off-road gezimizde videoda gördüğünüz gibi blazer ve defenderı arka arkaya aynı anda birbirlerine bağlayarak çamurdan çekip çıkarmayı sizlerlede paylaşıyorum. LC ile ne kadar övünsek azdır... ;D ;D http://www.dailymotion.com/video/xglj2o_toyota_auto

4. C

North face mountain 25 Çadır

Dört sene önce oğlumun tavsiyesi ile aldığım beş mevsim Northface çadırım sadece bir kere kuruldu. Yaşım itibariyle boyu bana alçak geldi. Çadırın yenisi everestoutdoor'da 1300 liradır. Kullanamadığımdan dolayı 600 liraya satılıktır. Hiçbir defosu yırtığı yoktur.(Pazarlık payı yoktur). Sadece...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR