Arama sonuçlarınız

1. A

4.2 diesel lc ile vx100 arasındaki fark nedir?

Bj60 sonrası babam kısa süre başka araba sahibi oldu ama 2006'da Hilux ilk çıktığında 4x4'ünü ilk alanlardandır. 2008 ve 2015 modeller takip etti onun bağımlılığını Sent from my iPad using Tapatalk HD

2. A

4.2 diesel lc ile vx100 arasındaki fark nedir?

Ben şu an 2001 model 4.2dizel Vx100 sahibiyim. Daha önceleri babamın BJ60 aracını da çok uzun yıllar kullandık. Toyota bakımı düzgün yapılmak kaydıyla emsalsiz sağlamlıkta bir arabadır. Benim aracım şu an 330.000 km'de ve hiçbir sorunu yok, enjektörlerini yeni değiştirdim ve biraz külfetli oldu...
  3. A

2000 Model Vx100 Tavsiye Edermisiniz ?

Bende bir tane var, 2001 model Sent from my iPad using Tapatalk HD

4. A

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi Coşkun Şahinoğlu, Land Cruiser Vx100 Sent from my iPad using Tapatalk HD
  5. A

Toyota Sahiplerinin Dikkatine

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine Merhabalar, uzun süredir forumda aktif değilim. Aracım Land Cruiser Vx100 4.2L Turbo Dizel. Herkese selamlar, eğlenceli vakitler... Sent from my iPad using Tapatalk HD

6. A

2003-2004 Vx100 Arıyorum..

Ynt: 2003-2004 Vx100 Arıyorum.. Bence fiyatı oldukça yüksek bu model ve benzinli bir araç için. Sent from my iPad using Tapatalk HD

7. A

Kelly Kettle Bulamadık Kelali Kettle Yaptık

Ynt: Kelly Kettle Bulamadık Kelali Kettle Yaptık ;)Tebrikler, yaratıcılık budur işte...
  8. A

Çikolata... Hem Lezzetli Hem Yararlı

Ynt: Çikolata... Hem Lezzetli Hem Yararlı Arkadaşlar bu düzeyli foruma bilgi girerken lütfen doğruluk derecesini ve kaynağını araştırarak girelim. ortaya mayın gibi, söylentilere dayalı bilgiler atıp insanların (burada çikolata sevenler) zihnini bulandırmayalım. Çikolataya tavuk derisi...
  9. A

Bircan Yarıcı Arkadaşımızın Hayat Kurtarması

Ynt: Bircan Yarıcı Arkadaşımızın Hayat Kurtarması Tebrikler. Sayın doktorumuzu, ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda kendisi gibi yetenekli ve yardımsever doktorlar bulabilmek dileğiyle kutluyorum.

10. A

Kestane Balının İnsan Sağlığına Faydaları

Ynt: Kestane Balının İnsan Sağlığına Faydaları Arkadaşlar, tehlikeli olan bal tam olarak kestane balı olmayabilir. Karadeniz bölgesinde sifin çiçeği diye sarı renkli bir çiçek vardır. bir maki türünün çiçeğidir. etrafta bol ise ve arı ondan bal yapmışsa zehirlenme belirtileri görülebilir...

11. A

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Cihan Bey, Aracınız çok güzel, güle güle kullanın. Önceki konularda simit depolu LPG taktırdığınızı okumuştum. Epey bi km. yapmışsınız. Bu büyüklükte motora sahip bir araba için LPG sürüş-çekiş performansı ve ekonomiklik açısından gerçekten istenen etkinlikte...
  12. A

Ankara Yenikent (Akçaören Köyü) Defender Kurtarma Operasyonu (01 Kasım 2009)

Ynt: Ankara Yenikent (Akçaören Köyü) Defender Kurtarma Operasyonu (01 Kasım 2009) Bu arada kendimi tanıtayım: :) ;) Coşkun Şahinoğlu 1966, Trabzon, mesleğim: Subay Hobilerim: Avcılık, balıkçılık, gezi, spor (tenis, futbol);D

13. A

Ankara Yenikent (Akçaören Köyü) Defender Kurtarma Operasyonu (01 Kasım 2009)

Ynt: Ankara Yenikent (Akçaören Köyü) Defender Kurtarma Operasyonu (01 Kasım 2009) Arkadaşlar, o kurtarılan ekipte ben de vardım ve bir Toyota sever olarak (2006 Toyota Hilux, 4X4,) Land Rover'ci arkadaşların dayanışmasını yaşayarak görme şansına sahip oldum. Hava ve yol şartlarının tüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

SON KONULAR

Geri