Arama sonuçlarınız

1. C

Vitara Almak İstiyorum

Ynt: Vitara Almak İstiyorum hocam birde jlx 1,6 ankarada parçası birtek serviste varmış serviste dışarı parça satmıyormuş biz yaparız diyormuş dogrumu acaba öyleyse mecburen servise gebe kalırız ve kazık fiyatlara tamir bakım yaptırırız.

2. C

Vitara Almak İstiyorum

Ynt: Vitara Almak İstiyorum slm hocam bende 1,6 16v 5 kapı 2000-2001 düşünüyorum 1 senedir bakınıyorum fakat fiyatlar çok yüksek bende 18000tl bir para var piyasa yüksek kışın düşermi acaba biliginiz varmı
  3. C

Suzuki Vitara 1.6 JLX Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ?

Ynt: Suzuki Vitara 1.6 JLX Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ? hocam şu an meganım var ama biliyorum megan gibi olmaz bunun alımı satımı ben ankaradayım burda pek jlx yok yada nadir oyüzden elimizde patlarmı diye korkuyorum

4. C

Suzuki Vitara 1.6 JLX Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ?

Ynt: Suzuki Vitara 1.6 JLX Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ? selamlar arkadaşlar bende 2000-2001 jlx 5 kapı arıyorum ama bir yandanda arkadaşlarım satamazsın diye yani alımı satımı çok zor diye korkutuyorlar bu rabanın alımı satımı zormu.
  5. C

2001 model 1.6 jlx 5 kapı manuel orjinal 120 000 km de masrafsız...

Ynt: 2001 model 1.6 jlx 5 kapı manuel orjinal 120 000 km de masrafsız... eyvallah allah kaza bela vermesin.

6. C

2001 model 1.6 jlx 5 kapı manuel orjinal 120 000 km de masrafsız...

Ynt: 2001 model 1.6 jlx 5 kapı manuel orjinal 120 000 km de masrafsız... selamlar araç lpg siz sanırım değişen boya varmı.fiyatta enson olur nedir çünkü lpg taktırmak işletmek çekidemiri v.s lazım.teşekkürler

7. C

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX herkese selamlar arkadaşlar ben 1,6 16 jlx almayı düşünüyorum şu an elimde 2001 model megan var, onu satıp 16000-17000 tl ye kadar bir jlx almayı düşünüyorum.ama çevremdekiler bu kararımı dogru bulmuyor ben genelde şehirde yani asvaltta bineceğim bana jlx satılmaz son sahibi...
  8. C

Satılık 2001 Model Suziki Vitara JLX 5 Kapı

Ynt: Satılık 2001 Model Suziki Vitara JLX 5 Kapı CİDDİ CİDDİ ALACAKTIM ÖNCELERİ BİRAZ KAFAM KARIŞIKTI ALIMI SATIMI YOK BU ARABANIN DEDİLER ELİNDE KALIR SON SAHİBİ OLURSUN DEDİLER O ZAMANLARDA MİLLETİ DİNLEMESEM NAKİT VARDI.
  9. C

Ynt: Satılık 2001 Model Suziki Vitara JLX 5 Kapı HOCAM ARKADAŞDAN PARAMI ALAMADIM BU YÜZDEN ONUN MEGAN ARABASINI ALDIM PARAMIN YERİNE YOKSA ARABANIZ GÜZEL.ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM BELKİ SONRA NASİPSE OLUR.

10. C

Ynt: Satılık 2001 Model Suziki Vitara JLX 5 Kapı selamlar. hocam araç1.6 mı birde son fiyatımı

11. C

suziki vitara jlx

Ynt: suziki vitara jlx iyi akşamlar,hocam ben1.6 jlx almaya karar verdim ama internetdeki fiyatlar biraz abartılımı yoksa normalmi.düşük km!li bulursam bordo veya metalik yeşil 1998veya 2000 model lpg lialacağım
  12. C

suziki vitara jlx

Ynt: suziki vitara jlx selamlar. evet hocam çabuk satılması tabi biliyorum bir palio,corsa gibi degildir ama.saygılar

13. C

suziki vitara jlx

merhabalar.arkadaşar ben daha aranıza yeni katıldım dahada sitenizi tam çözemedim fakat ben bir vitara jlx almayı düşünüyorum 15000tl ile 18000tl arası sizden öğrenmek istediğim bu aracın alım satımı nasıl 1,6 olanını tavsiye ediyorlar. ben ağırlıklı olarak asvaltta kullanacagım biraz beni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri