Arama sonuçlarınız

1. C

Bursa/Orhangazi'de Yamaçparaşütü Tandem Uçuşları

Merhabalar, Bu hafta sonu 18-19 Eylül tarihlerinde Bursa/Orhangazi göl pistimizde yamaçparaşütü tandem uçuşları yapacağız. Katılmak isterseniz lütfen 0-532-3636202 nolu telefondan işletişime geçiniz. Nedir Tandem? Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir...

2. C

Bursa'da Yamaçparaşütü Kulüp Pilot Eğitimi 29 Ağustos - 3 Eylül

Merhabalar, 29 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında Bursa/Mustafakemalpaşa'da yamaçparaşütü kulüp pilot eğitimi düzenlemiş bulunuyoruz. Online başvuru formunu http://www.venusairsports.com/index.php/eitim-bavuru-formu adresinden doldurabilir, 0-532-3636202 nolu telefondan da rezervasyon...
  3. C

Bursa'da Yamaçparaşütü Başlangıç Eğitimi 25-29 Ağustos

Merhabalar, 25-29 Ağustos tarihleri arasında Bursa/Mustafakemalpaşa'da yamaçparaşütü başlangıç eğitimi düzenlemiş bulunuyoruz. Online başvuru formunu http://www.venusairsports.com/index.php/eitim-bavuru-formu adresinden doldurabilir, 0-532-3636202 nolu telefondan da rezervasyon yaptırabilir ve...

4. C

Yamaçparaşütü Eğitimi 10-20 Ağustos 2010

Merhabalar, Venüs Hava Sporları ve Yamaçparaşüt Okulu ortak organizasyonu ile başlangıç+yamaç paraşütü kulüp pilot eğitimi (blok eğitim) düzenlemiş bulunuyoruz. 10 günlük bir zaman periyoduna yayılan bu eğitimle yamaçparaşütü başlangıç ve kulüp pilotu eğitimlerini bir arada alma şansına...
  5. C

Yamaçparaşütü Motorlu Tandem Uçuşları

Merhabalar, Venüs Hava Sporları olarak motorlu yamaçparaşütü ile tandem uçuşlarımız sürüyor. Nedir Tandem? Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir. Tandem'de paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır...

6. C

Yamaç Paraşütü Başlangıç ve Kulüp Pilotu Eğitimleri

Merhaba arkadaşlar, Venüs Hava Sporları olarak yıl içerisinde mart-kasım ayları arasında yamaçparaşütü eğitimleri düzenliyoruz. 2010 için tarihi kesinleşen ilk eğitimimiz Denizli/Pamukkale'de olacak. Detaylar şöyle: Eğitim: Başlangıç+Kulüp Pilotu Eğitimi (Blok eğitim) Yer: Denizli/Pamukkale...

7. C

Venüs Hava Sporları

Merhaba arkadaşlar, Sizlere kısaca firmamız ve faaliyet alanları hakkında genel bilgiler vermek istiyorum. Venüs Hava Sporları 2006 yılında havacılık alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir firmadır. Faliyet konuları; yamaçparaşütü eğitimleri, yamaçparaşütü ekipmanları ithalat ve satışı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri