Arama sonuçlarınız

1. kaptan_11

2011 Model Fıat Albea 4x4 Takaslı

2011 model 58000 km servis bakımlı hatasız1.3 multijet 90 beygir siyah renkli .fiyatı 32000 tl 20.000 tl ye kadar olan 4 çeker araçlarla takas olur.2 kapı olursa harttoplu tercihimdir. fotolarını daha sonra ekleyeceğim .

2. kaptan_11

Toyota Hılux Ln 106 2.8 Çift Kabın Aracım Satılıktır.

1996 model motor durumu %75 şanzuman difransiyellerde bir sıkıntısı yok.full bakımlı bir araç zaten günlük kullanıyorum.6 aylık vergisi 280.00 tl 100 km de şehir dışı 9 lt şehir içi 11 lt motorin tüketiyor.12.09.2014 e kadar muayenesi vardır. değerinden düşük araçlarla takas yapabilirim...
  3. kaptan_11

ZJ ön aks kilidinin çalışması hakkında bilgisi olan varmı

arkadaşlar aracımın ön sağ aksında havalı bir kilit var.bunun nasıl çalıştığını bilen varmı acaba?tecrübeli arkadaşlardan bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum. bu kilit bir kumandaylamı devreye giriyor anlayamadım.manuel olarak kapağı söküp kilitliyorum acak belirli bir süre sonra devreden...

4. kaptan_11

2.1 TD choreke

selam arkadaşlar.uzun süredir arazi aracı kullanıyorum.farklı modellerde 20 ye yakın araç kullandım.chorekeleri uzun süredir merak ediyorum.ancak benim benzinli veya lpgli araçlara alerjim var.sürekli dizel tercih ediyorum.chorekeninde dizelini bir aksilik olmazsa yarın satın alacağım.öncesinde...
  5. kaptan_11

Satılık - Takaslı Dizel Nissan Patrol

araç bana takastan geldi 4000 tl kadar masraf ettim istediğim gibi olmadı.satmaya karar verdim .motoru iyi durumda.4 silindirli bedford motoru var üzerinde.arazi şanzumanında sıkıntı yok.yürüyeninde şu anda hiç bir eksiği yok. frenlerini teker bilyalarını ve keçelerini yeni değiştirdim.ön takım...

6. kaptan_11

satılık takaslı dizel nissan patrol

araç bana takastan geldi 4000 tl kadar masraf ettim istediğim gibi olmadı.satmaya karar verdim .motoru iyi durumda.4 silindirli bedford motoru var üzerinde.yürüyeninde şu anda hiç bir dıkıntısı yok.frenlerini teker bilyalarınıve keçelerini yeni değiştirdim.ön takım bakımlarını...

7. kaptan_11

1984 model nissan patrol e arka stop silecek far kolu arıyorum

1984 model kısa şase patrolüme arka stop lambası ve far silecek kolu lazım nerden temin edebilirim bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum .saygılar.
  8. kaptan_11

29.04.2012 kömürsu yaylasına pazar gezisi

uzun süredir ne bir orman gezisine nede bir etkinliğe katılmışlığım yok.bayağı sıkılmıştım.ani bir kararla yola çıktım.kömürsu yaylasının yolu açılmışmıdır bir bakalım dedim ve düştüm yollara.
  9. kaptan_11

sahibinden satılık orjinal 4x4 FORD RANGER

aracım 2004 model ve 170000 km dedir hiç bir problemi yoktur.klıma,hidrolik ve fonksiyonel direksiyon,abs,çift hava yastığı,merkezi kilit,4 cam otomatik,arka kapalı kabin(ruhsata işli),üst çıtalar,yan basmaklar,ön koruma demiri,hella sis lambaları,wrangler mt lastiklerve yol lastikleride...

10. kaptan_11

satılık 2000 model lada niva

arkadaşlar araç fahri bey e ait 2000 model düzgün bir araç herhangi bir sıkıntısı yok.satmaktaki sebebi toyota yı unutamamış olmasıdır.fiyat olarak 12 000 tl düşündük.ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

11. kaptan_11

satılık lassa competus 225/70/16

lastikleri yazın kullanmak için aldım.bir ay kadar takılı durdu araçta yaklaşık 2500_3000 km kadar yol yapmıştır.aracımıda sattığım için boşa çıktılar.255/70/15 mt veya 30x9.50x15 mt lastiklerle takasta düşünürüm.
  12. kaptan_11

kömürsu ve üç tepeler yaykasında pazar gezmesi

eskişehirli bir gurup arkadaşımız kamp yapmaya çıkmışlar bizide davet ettiler.ancak işlerimizin yoğunluğu sebebiyle katılamadık.ancak pazar günü ziyaret etmek istedik ve çıktık yola.

13. kaptan_11

hılux ün arkamakaslarına kavis verme ve burç değişimi.

aracımın arkası bayağı vurmaya başlamıştı söküp 5 cm kavis vererek bu problemi ortadan kaldırdık.fotolarıda paylaşmak istedim.
  14. kaptan_11

89 model 2.8 satılık hılux

selam aracımı siteyi takip edenler tanıyordur mutlaka.yürür aksamında hiç bir problemi olmayan bir araç.motoru yeni yapıldı 30 000 km dedir.sadece boya istemektedir.aktif olarak her gün kullanılan bir araçtır.21 000 tl istiyorum.teşekkürler.
  15. kaptan_11

Kar'a Saplanmış Lada'yı Kurtarma Operasyonu

son zamanlarda işlerimizin yoğunluğundan gezi yapamıyoruz ama sağolsun fahri bey bu gün bize güzel bir gün yaşattı.akşam saat 16 sıraları iş yerinden çıktım telefonum çaldı arayan fahri bey.yeni aldığı ladayı denemek için dağa çıkmış.ladanın altında asfalt lastikleri var tabiiki daha ilk karla...

16. kaptan_11

Bilecik - Bozüyük Muratdere Köyünden Kirazcık Yayla Gezimiz

uzun süredir iş yoğunluğundan gezilere ara vermiştik zorunlu olarak.yaklaşık dört beş aydır dağlara çıkamıyordum.bugün pazar tatilini dağda karların arasında geçirelim dedik ve çıktık yola.
  17. kaptan_11

toyota hilux e kapalı kabin

toyota hilux aracıma kapalı kabin ayptırmak istedim.biraz araştırma yaptım fiber kabinler 2000 tl civarlarında.tabiikide benim için çok pahalı geldi.bu kabinleri sac dan yapsak nasıl olur acaba?arkadaşlardan görüşlerini rica ediyorum teşekkürler.
  18. kaptan_11

satılık ve takaslı mercedes 190 E

aracım 1991 model kasası orjinal değişen yok km 156 000 de sıralı sistem lpg li elektrikli sanruf abs elektrikli camlar uzaktan kumandalı merkezi kilit alarm bir yıl kadar muayenesi var satışı hazır.çift kabin arazili 87 _90 model lerde toyota hilux ile takas yapmak istiyorum.aracın fiyatı 14...

19. kaptan_11

Satılık Dizel Defender

1987 model dizel defenderimi satıyorum.işim gereği kasalı bir araca ihtiyacım var.çift kabin dört çeker araçlarla takasıda düşünürüm.aracımın masrafı yoktur motor 75000 km dedir.pompa ve enjektörler yenidir.sitede bir çok faaliyette çekilmiş fotoları mevcuttur.fiyatını 17000 tl olarak...
  20. kaptan_11

defenderin ön aks kafalarının değişimi

aracım tam tur dönüşlerde ses yapmaya başlamıştı gittikçe bu ses arttı ve sonunda aks kafalarını değiştirmeye karar verdim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri