Arama sonuçlarınız

1. M

Kasım Veya Aralık Gibi Slovenya Ya Da İzlanda

uçak biletleri için skyscanner.com dan bakabilirsin, booking.com 'dan da otel fiyatlarını airbnb'ye kıyaslayabilirsin. Muhtemelen uzun süreli airbnb daha ucuza geliyo olabilir. aynı sürelerde bir slovenya gezisiyle bir izlanda gezisi bütçesi x2 farkeder bana kalırsa hem ulaşım hem konaklama hem...

2. M

İskandinavya İsveç - Norveç - İzlanda - Svalbard Tavsiye

Selamlar saygıdeğer gezginler, Erasmus vesilesiyle 6 ay kadar İsveçte olacağım, bu süre içerisinde İskandinavya'yı gezmek istiyorum. Svalbard'a daha önce gitmiş kimseler var mı? Oslodan gidiş geliş uçakları çok pahalı değil fakat en erken eylül ayında gidebileceğimi düşünürsek oldukça soğuk...
  3. M

Genç Kardeşlerinize Fikir&destek

Ynt: Genç Kardeşlerinize Fikir&destek Abi merhaba, Ne gecikmesi estağfurullah ben de interneti kolaçan etmeye sık sık fırsat bulamıyorum, düşünmek fikir alıp vermek için uzun bir süremiz var, dert etmeyelim. Ege ve Akdeniz dışında benim de şüphelerim vardı şimdi bulamayacağımıza emin oldum...

4. M

Genç Kardeşlerinize Fikir&destek

Hepinize Saygılar Sevgiler Abilerim Ablalarım. Henüz çok çok taze olan bir planımız hakkında ufak bir giriş yaparak sizlerden erkenden bilgi toplamak niyetindeyim. Bilenleriniz vardır Interrail denilen bir olay var, genç gezginlerin trenlerle avrupada ucuza gezmesini sağlayan bir sistem. Ben...
  5. M

30 Günde Dünya Turu - Tek Başına

Ynt: 30 Günde Dünya Turu - Tek Başına ouuuuvv yeeeeaah! -Çılgınca ve harikulade tebrik ediyorum! Baştan aşağı okumayı daha bitiremesem de oneworld bilet muhabbeti çok harika bir bilgi paylaşımı olmuş. Teşekkürler

6. M

Yeşil Pasaportum Ve 1000 Dolar Bütçem Var.

Ynt: Yeşil Pasaportum Ve 1000 Dolar Bütçem Var. Planladığın süreye, konaklama cinsine, ulaşımı uçak/tren/şahsi araç ne ile yapacağına göre değişir. Ama yeşil pasaportum ve 1000 dolar bütçem olsaydı, rahat rahat özellikle de asyada bi iki hafta geçirirdim. Lüks aramıyosan oralar zaten oldukça...

7. M

araba ile avrupa turu planlama

Ynt: araba ile avrupa turu planlama Dostum gerçekten eğlenceli bir rotaya benziyor. Umarım hiç bir aksilik çıkmadan tamamlarsınız. Bu karavan hayalin bana çok yakın geldi, aynı tarz bir karavanlı geziyi afrika üzerine düşünüyorum, bakalım kısmet :) Okurken 'keşke zamanım olsa da kendimi de...
  8. M

interrail eylül başı 2012. Plan 6,7 ülke varmı gelen ? =)

Ynt: interrail eylül başı 2012. Plan 6,7 ülke varmı gelen ? =) 2010 yılında interrail yapmış ve 6 ülke gezmiş biri olarak. Madrid'e gidilmese de olur, İsviçre muhteşem bir ülke. rotamızda yok, plan bozulmasın diyip hiç bir şehrinde trenden inmediğimiz sonrasında da kafamızı taşlara vurduğumuz...
  9. M

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Melih KARA . İstanbulda yaşıyorum 18 yaşındayım ve doğa sporlarına ilgim var. Henüz 15 yaşındayken bir akranımla beraber interrail deneyimi yaşadım. Uzun zamandır gezenbilir'de dolanıyorum. Ancak Trekking bölümüne gelmeye anca fırsatım oldu :) İstanbul...

10. M

Camino de Santiago yürüyüşü için yoldaş ....

Ynt: Camino de Santiago yürüyüşü için yoldaş .... Abicim, baktıkça içim içimi kemirdi. Muhteşem bie doğa, muhteşem bir rota. Üniversite sınavına hazırlanıyor olmasam, gelebilmek için yapmıyacağım şey yok. Umarım gerçekleştirirsin ve anılarını bizimle de paylaşırsın

11. M

29 Aralık- 16 Ocak Meksika

Ynt: 29 Aralık- 16 Ocak Meksika öncelikle gerçekten güzel bir bölge, bende gitmeyi çok isterim. Size yardımcı olabilecek birileri mutlaka çıkacaktır, ama önceden yapılmış meksika gezilerine göz atmanız da çok faydalı olucaktır, bol şanslar ve iyi eğlenceler. :)
  12. M

20 günlük tatil planı önerileri?

Ynt: 20 günlük tatil planı önerileri? Güzel Rota ve gayet uygun Uçak bileti, iyi eğlenceler. :)

13. M

20 günlük tatil planı önerileri?

Ynt: 20 günlük tatil planı önerileri? konuyu açalı 1 aydan fazla olmuş ve bir cevap verilmemiş, böyle bir sitede bu kadar gezgin varken cevapsız kalan konular aslında can sıkıcı ama insanların gerçekten çok yoğunlukları oluyor. bende sürekli takip etsem de bir şeyler paylaşabilme fırsatım...
  14. M

bir haftalık yurtdışı yardımcı olur musunuz?

Sevgili Arkadaşlar bir fikre ihtiyacım var ,şubat tatilinde 1 hafta kadar yurtdışı(avrupa) kaçamağı yapmak istiyorum ,interrail i mi önerirsiniz yoksa kendi imkanlarınla otobüs tren hallet mi dersiniz? ucuz olması gerekli teşekkürler..
  15. M

Ailecek Orta Asya

Ynt: Ailecek Orta Asya Bol Şans Dilerim O kıtada pek bir tecrübem yok. Ancak ayırdığınız bütçeyi merak ediyorum , baya bir uçak yolculuğu yapacakmışsınız ve 6 kişilik bir ekiple. Tren yolunu düşünür müsünüz belki daha ucuza gelir?. İyi eğlenceler dilerim ,umarım gerçekleştirdiğinzde anılarınızı...

16. M

Bir Plan -bu konu tekrar gündeme gelecek :)

Şu anda üniversiteye hazırlanan birkaç genciz. daha önce (geçen yaz) interraile çıkmıştım ,-bu siteden o kadar çok faydalandım ki.. önümüzde aslında baya uzun bir süre var -ama genciz ve hayal kurmak ,plan yapmak hoşumuza gidiyor. çok büyük ihtimalle bu konuyu bu forumda bir kez daha açacağım...
  17. M

İnter Rail

Ynt: İnter Rail Ben teşekkür ederim ,elimden geldiğince yardımcı olmak isterim, Size iyi eğlenceler. Umarım çok güzel bir tatil geçirirsiniz. :)
  18. M

İnter Rail

Ynt: İnter Rail Hiç bir sorun olucağını sanmıyorum , hele konaklama - yol gibi durumlarda yaşını bile sormazlar ki yanında 4 reşit insanlar dolaşırsa mekanlarda da bir problem olmaz, biraz büyük gösteriyosa tek başına bile takılabilir mekanlarda , Amsterdamda -kimlik soruyolar genelde ,ama...

19. M

İnter Rail

Ynt: İnter Rail Evet hersene yapılır , http://interrail.genctur.com/tanitim.php adresten yer ayırtabilirsiniz , geçen sene yer ayırtma gereği yoktu , sanırım bu sefer yapılacağı yer kısıtlı bi mekan ,gayet faydalı bi toplantı oluyo ,2-3 eski interrailci kendi gezilerini anlatıp tavsiyeler...
  20. M

İnter Rail

Ynt: İnter Rail Ben 17 yaşındayım geçen yaz akran bir arkadaşımla yola çıktım, tren garlarında yattık ,barcelonada bütün gece dışarıdaydık ,hala yaşıyoruz çok memnunuz. :D yani demek istediğim istanbulun belli başlı bölgelerinde 1 gün geçirmek , avrupada bir ay gezmekten daha az güvenilir

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri