Arama sonuçlarınız

1. acaNn

Ktm Duke 125-200-250 ??

Selam, Konu biraz eski ama araştırırken yeni gördüm. Tercihi ne yaptınız? Aracıma offroad donanımı yaptırdıktan sonra asfaltta beni deli etmeye başladı o yüzden motosiklet almaya karar verdim. Ben de ktm duke ve yamaha mt-25 arasında kalmıştım ama ktm ye doğru adım adım gidiyorum

2. acaNn

ML 320 Mercedes

Ynt: ML 320 Mercedes Başlığı unutmuşum , son mesajdan sonra tekrar okudum ki yazdiklarim doğru . Taa ki 2 sene geçene kadar. Araç daha önceden yazdığım gibi ml 270 ama motorla ilgili bir sorun yasamadığımızdan 320 ile ayni sorunlar yasanabilir diye yaziyorum. -Aracın önce kısa farları...
  3. acaNn

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi 2cm miş yanlis hesaplamışım 195in %80i 15.6 235 in %75i 17.6cm

4. acaNn

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi 195/80 ile 235/75 , 1 cm farkediyor. Gözle belli olmaz bence
  5. acaNn

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Genelde bfgoodrich , bridgestone dueler (bende var, hafif arazide ve asfaltta memnunum), goodyear wrangler atr kullananlardan olumlu yorumlar duyuyorum

6. acaNn

FEROZA-Jant-Lastik

Ynt: FEROZA-Jant-Lastik Ben denemedim ama yukseltme olmadan sürter diye muhabbeti gecmisti hatirladigim kadariyla

7. acaNn

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Ben de İstanbul'da hep lpg kullanirdim , 100km de 11.5 12 litre yakardi Şimdi artvin'de gurcistan'a yakın oldugum icin araba benzin yüzü gördü :) , ama yine de burda trafik plmamasina ragmen 10 litrenin altina dusuremedim benzini
  8. acaNn

Daihatsu Feroza Teknik Yardım

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım Radyatör kapağını açın, köpürme yapıyorsa , su eksiltme varsa yanmış olabilir
  9. acaNn

Trabzon'da Güvenilir Mercedes Ustası

Merhabalar, Trabzon'daki yetkili servisten pek memnun kalmadığımızdan 2004 model ml 270 cdi aracımız için özel servis tavsiyesine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim

10. acaNn

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Dogrudur grand vitara nazik arac orjinali offroada uygun degil, ferozaya gore cok alcak ve açıları çok kötü ama biraz offroad modifikasyonuyla sahane bir araç olur. O kadar ugraştık çaprazda bırakamadık aracı. % 100 kilit degil tabi ama lsd gücü çok iyi...

11. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Aslinda rockylerdeki 2.8 dizel motoru taktirabilsek ne sahane olur :) . Ama muayenelerde sıkıntı olur sanirim. Çok katılar diye duydum. O degil de gecen yine grand vitaraya bindim. Arazide pamuk gibi, sonra kendiminkine binince makasli araç azap gibi geldi...
  12. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Açık hava filtresi + headers ile 10 beygir kazanilir belki. Atmosferik motorlara chiple falan da çok mudahale edilemiyor diye biliyorum GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Yormaktan kasıt performanssa 4L de sıkıntı olmaz. Yeter ki kırılmasın GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... rastlıyorum arada, hatta fotoğrafını çekicem diye az kalsın kaldırıma çıkıyordum :) . Dedim bir ara durup konuşayım mı diye ama sonra üşendim :)
  15. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... bilmiyorum yabancı birinin. Filipinler sanırım, bizdeki suzukiler kadar feroza var orda :)

16. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... cevdet abi ne yakışıklı araban varmış yahu, görmeye görmeye unutmuşum :) ben de mezuniyetten sonra arabayı satmaktan vazgeçtim , şöyle birşey yapmayı düşünüyorum ama 33" lastik için ayna mahruti veya şanzıman oranı vs. değiştirmek gerekir mi acaba
  17. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım benim motorumu da rıdvan usta yaptı, ama hararet dediğim gibi. Ayrıca aracın ilk sahibiyiz, dediğiniz gibi olsa eskiden hararet dipteydi şimdi niye ortada diye dikkatimizi çekerdi bence. Ama 40 derece olayını bilemedim
  18. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım Fan sürekli döndüğünden hararet düşüyor olmasın? Normalde tırmanışlarda vb. zorlanınca fan açması lazım

19. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım Hararetin düşmesi normal değil, soğuk havada hiç gaza basmadan yokuş aşağı uzun süre inerseniz sıcaklık yakıt pompalanmadığından biraz düşebilir, onun dışında hararetin düşmemesi gerekiyor. Yokuştaki performans için başka ferozalara da bakın. Bizim araçların...
  20. acaNn

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... aman lastik ve yanınızda başka araç olmadan girmeyin :) , ben de 2-3 sayfa öncesine bir fotoğraf koymuştum. Yanımda araç yoktu, vinç zaten yok. Tek başıma ileri geri yapa yapa canım çıkmıştı :) Daha tövbe :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri